What's new

LED grow - SPIDER VERO 29 - 484W - 9×L.S.D

mikedevito

Member
46.den 12/12

Musím říct že až na dvě menší kytky, které budu sklízet nejspíše o něco dříve než zbytek, je to parádá. Už se začínají formovat pěkný salámy. Někde jsem četl že pod Ledkama to dozrává dříve než pod sodou, ale u mne to bude naopak jak se zdá. Když se podívám na kytky které rostou pod 600W hps a mají okolo padesátého dne květu, jsem jasně pozadu. Ale to vůbec nevadí, rád si počkám .









 

mikedevito

Member
Osobně bych to viděl tak ještě na deset dní, stím že už jim začnu do zálivky přidávat Canna Flush.Co myslíte?
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ahoj,
vypadá to hezky. Taky ted stavim Vero 29 ledky.
Jinak ty barevný vypadaj, že už by mohly bejt jen na vodě, cca 10 dní (dle preferencí), ty zelený phena potřebujou odhadem těch 65 dní. Přinejmenšim posledních 10 dnů bych dal jen čistou vodu.
 

mikedevito

Member
Čau, díky jestli se něco nepokazí tak by to nemusela být špatná sklizeň. Byl bych rád za 400g (+/-) i když s 484w by mělo jít udělat i přes 500g co jsem tak viděl a četl. Co přesně budeš stavět za panel? Na kolik tě to tak přibližně vyjde?

Těm barevným jsem dal dávku Canna Flushe 8ml/2l, a už je nechám na vodě. Přibližně za těch deset dní bych je seknul. Pak dodám fota.
 

mikedevito

Member
Potřeboval bych radu, snažím se nahrát další fotky, ale kapacita alba je už jen 45 KB, jak se dá kapacita navýšit??
 

spachal

Well-known member
Veteran
Da, vse zalezi na poctu prispevku :] .. Od tech padesati je to vyrazne lepsi. Link s prehledem limitu na foru jsem zde uz posilal :p
 

mikedevito

Member
50.den 12/12

První kytka skosena. Výsledná gramáž po usušení je 31g. Foto sušiny bohužél nemám, ale napravím to fotkama sušiny z druhé sklizené kytky.





 
Last edited:

mikedevito

Member
a další.. Na to jak malá kytka to byla je výsledná gramáž slušná. Na těch co ještě kvetou odhaduju že bude okolo 80g/kus.



 
Last edited:

mikedevito

Member
75.den 12/12

Do boxu jsem musel umístit podpůrnou síť, jelikož hrozilo že se větve pod váhou palic začnou lámat.





 
Last edited:

mikedevito

Member
Foto sušiny druhé kytky. Výsledná gramáž je 47g. Sušina z první kytky vypadala stejně i když nemám fota tak jste ale o nic nepřišli.

Celkem je to tedy 78g ze dvou nejmenších kytek. Sedum monster pořád ještě kvete.







 
Last edited:
Top