What's new

LED grow - SPIDER VERO 29 - 484W - 9×L.S.D

mikedevito

Member
Zdravím veškeré příznivce LED osvětlení. Setup bude následující:

Světlo: 2× LED Spider vero 29 (výkon: růst-320W, květ-484W)

Box: PRO box (120×120×200)

Pěstební nádoby: květináče 6,5L

Substrát: Kilomix + Lightmix

Osazenstvo: Řezy 9ks L.S.D.


Přikládám fotky z druhého dne růstu.









 
Last edited:

mikedevito

Member
32.Den 12/12

Omlouvám se za horší kvalitu fotek, brzo to napravím..

Jinak doufám že se tu spojím s lidma co semnou komunikovali na groweru, kde jsem vystupoval pod nickem gremlin101 :).







 

mikedevito

Member
Dogon -> Díky, hnojky jsem nakoupil tyto:

Biobizz Fish Mix
Plagron Tera grow
Plagron Phytamin
Biobizz Bio Bloom
Canna Flush


Momentálně hnojím všema květovejma hnojkama ze seznamu v poměru 30ml/5l vody.
 
Last edited:

A. Jones

Active member
Ahoj,máš to parádne,sledoval som aj na G ale neprispieval. Nepamatám si už,tie panely su z Ledideal alebo nejake iné?
 

EverTrippy95

New member
Dobrý den! Omlouváme se, pokud nechcete pochopit hodně, ale já jsem Ital a já používám překladač ... jak volat svou LED lampu? kde lze najít a kolik to stojí? krásné rostliny Mimochodem, gratulujeme! Jak jste shromáždili, jestli můžete říci?
 

mikedevito

Member
A. Jones -> Jak píšeš panely jsou od ledideal.cz

Potřeboval bych poradit, jak se dají upravovat komentáře? Neovládám angličtinu, takže se to tu nikde nedočtu..
 

A. Jones

Active member
Sa mi zdá že editovat príspevky sa dá až po dosiahnutí určitého počtu postov,akurát si niesom istý či to je 50 alebo 60.
 
N

not real geroi

editovat jde až po 50.příspěvku
viděl jsem na g nějaký řezy lsd z growbazaru jakože koupě ve strašným stavu/nasranost ale nakonec hodně slušný výnosy a překvapení to je ono ? příště přepni o něco pozdějc good luck
 

spachal

Well-known member
Veteran
Zdar gremline, at se Ti na ICM libi, tady, hadam, problemy s adminy nebudou :] ..

Co se tyce te editace, opravdu je limit 50 prispevku, ktery ma i dalsi vyhody (PM ap.), takze obcas sem neco hod, posli par vtipu do vlakna pro to urceneho, hod sem nejakou tu muziku v sousednim vlakne, a za chvili mas prispevku dostatek.
https://www.icmag.com/modules/Benefits/

Jinak k tem svetlum .. Je to sice muj soukromy nazor, ale tech cca 250W LED se k 400W vybojce uz opravdu muze blizit, pokud jsou pouzite kvalitni chipy a driver. Sice by bylo lepsi, kdyby tech chipu bylo osm - se stejnym celkovym prikonem, pak uz by to bylo jednoznacne, ale to by vzhledem k cene asi nikdo nekoupil :] ..

Toz uvidime, jak kolo dopadne, drzim palec!
 

Latest posts

Latest posts

Top