What's new

Kérdezz-felelek

mátyás

Active member
Sziasztok! Egy strain kérdésem lenne. Én általában ezeket a klasszikus régebbi fajtákat szeretem kipróbálni, és ezek között van a Hashplant. Akinek volt már az tudna róla pár szót mondani, hogy milyen!? Elsősorban a hatás érdekel. Bivalyerős? 🤣Van egy 50 %-os vócserem a sensinél, és ha érdemes, akkor kipróbálnám. Náluk elérhető 10 darabos reg pakk ebből.
 

Rúki

Active member
ha van spriccelőd inkább naponta spricceld a föld felszínét. 0-24? ezek auto növények ?
Hali. Újra itt. Köszönöm a gyors segítséget, jó tanácsokat. Igen, ezek autók.
)Sikerült megoldanom a páratartalmat, és a hőmérsékletet. Pára 60-65 között.
)Hőmérséklet 22-23 között.
)Most pedig egy újabb problémába ütköztem. Kb 2-3 napja jelentek meg ezek a foltok. De csak az egyik növényen (northern lights)
) mangán hiányra gyanakszom a olvasottak alapján, de vannak itt nálam 100-szor okosabbak. Mi lehet ez? Mivel tudom orvosolni?
 

Attachments

  • 20221023_210051.jpg
    20221023_210051.jpg
    2.4 MB · Views: 42
  • 20221023_210057.jpg
    20221023_210057.jpg
    1.9 MB · Views: 43
  • 20221023_210103.jpg
    20221023_210103.jpg
    1.8 MB · Views: 45
  • 20221023_210116.jpg
    20221023_210116.jpg
    2.1 MB · Views: 41

Rúki

Active member
Hali. Újra itt. Köszönöm a gyors segítséget, jó tanácsokat. Igen, ezek autók.
)Sikerült megoldanom a páratartalmat, és a hőmérsékletet. Pára 60-65 között.
)Hőmérséklet 22-23 között.
)Most pedig egy újabb problémába ütköztem. Kb 2-3 napja jelentek meg ezek a foltok. De csak az egyik növényen (northern lights)
) mangán hiányra gyanakszom az olvasottak alapján, de vannak itt nálam 100-szor okosabbak. Mi lehet ez? Mivel tudom

jólesz az Ca-nak is, a másik meg Mg márványosodik
Köszönöm.
)A gyógyítás tojáshéjjal lehetséges? Ha igen, kb 1 toji héjja elég lesz?
)Amúgy már kezd egy kicsit szaguk is lenni. 🤭 Max a hétvégén bekötöm a szűrőt.
 

Jonas420

Well-known member
Jo taparany es megfelelo tapoldat, rendszeres es elegendo mennyisegu ontozes. Nem sokkal tobb mint ami a tojashejjhoz kell
 

Rúki

Active member
Jo taparany es megfelelo tapoldat, rendszeres es elegendo mennyisegu ontozes. Nem sokkal tobb mint ami a tojashejjhoz kell
Bionova autoflower supermixet használok 3 naponta 2ml/l 6dl/növény
De folyamatosan emelni tervezem az adagokat locsolásonként 1dl-el 1l-ig a tápot meg 3ml/l-ig.
Innen vettem a menetrendet, de nekem túl nagy dózisnak tűnik a táp, és a víz mennyiségben is.
Nagyon mellé nyúltam?
 

mátyás

Active member
Szervusztok, Spanyolországból várok pár db magot, mára kellett volna a ups-nek csengetni a csomaggal. Reggel óta ez a szöveg fogad a nyomom követésnél: A csomagja a kormányszervek általi átengedésre vár. Az átengedést követően csomagja ismét úton lesz. Ilyen szöveg még sosem jött velem szembe ezidáig. Kezdjem el elásni a fél házat vagy mi legyen szerintetek?
Ezzel mi a helyzet? Megjöttek végül vagy felejtős?
 

foazegyensuly

Well-known member
Hali. Újra itt. Köszönöm a gyors segítséget, jó tanácsokat. Igen, ezek autók.
)Sikerült megoldanom a páratartalmat, és a hőmérsékletet. Pára 60-65 között.
)Hőmérséklet 22-23 között.
)Most pedig egy újabb problémába ütköztem. Kb 2-3 napja jelentek meg ezek a foltok. De csak az egyik növényen (northern lights)
) mangán hiányra gyanakszom a olvasottak alapján, de vannak itt nálam 100-szor okosabbak. Mi lehet ez? Mivel tudom orvosolni?
hát ha már ekkorák mehet nekik több víz a tápokat átgondolnám vmi egyszerű tápcsaládra beruháznék a helyedben amit vegre utána meg bloomra adsz nekik ne ilyen mindenfelé felesleges cuccot akarj összerakni mert nem lesz jó meg olvasgatnék még a helyedben mit hogy kellene. az alap dolgokra koncentrálj víz , táp , környezet nem co2 zsák.
 

Latest posts

Latest posts

Top