What's new

INDOOR - PYTANIA

G

Guest

dzieki za odpowiedz gruby.

Myslalem ze moge miec z nimi problemy, a jezeli nie to spoko.

Martwilo mnie rowniez to miejsce w boxie i prawde mowiac dalej martwi, ale moze sie uda cos tam upchac.

pzdr
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Awiec opowiem moja historije o 4 euforiach i 1 indoormix-e ........
To byl moj 1 indoor .......awiec zaczelo sie od zakupow .zakupilem zestaw ELTA 400 w + zarowka 250w ,do tego pk 13-14 canna +ziemia terrapro.... do ziemi dozucilem perlito i ziemi do surfin(?) .Zakupow doknalem na hydroonline.pl .......i szczeze polecam TEN SKLEP kontakt telefoniczny i obsluga jest na wysokim poziomie(nie zamawialem na innych stronach....ale polecam HYDROONLINE.pl)Nasiona nabylem na cannabis.fr.pl obsluga rewelacyjna .........!!!!!!!!!obydwie paczki przylecialy na wyspy ZABESPIECZONE I CALE....!!!!!.....POZDRAWIAM ............
Szafeczke na boxa wychaczyle ,troche za mala jak sie okazalo , ale pomalowalem ja farba biala ,ALLE NIE MATOWA.(pojaralem i poszedlem na zakupy a w glowie zostalo mi ZE MA ODBIJAC SWIATLO,to tez taka kupilem i jest do drewna ale nie matowa.Zamontowale wentylator lazienkowy kanalowy(juz nie pamietam jaka mial wydajnosc ale ciagnal ponad norme!!!!!)wyciagal sieple powietrze z szafeczki...



a no i wiatrak na lampe !!!!!!!!????????kiedy dawalem ten bialy wiatrak na planty to temp. wskakiwala na 40^C a jak wial na lampe to dawalo 35-36^C

_____-------Rzecz ktora uciekla by kazdemu po 4 piwie i 3 blancie to....box stal pierwsze na gorze domu w malym pokoiku i na veg-u prubujac wlaczyc 400w MH!!! uchylalem szafke dostawiajac duzy wiatrak pokojowy na maxa to nadal mialem srednia 35-39^C.....szafke przenioslem na parter do duzego pokoju przy oknie zamontowalem 2 taki sam wiatrak lazienkowy na wtlaczanie powietrza !!!!!!!-----mialy byc 3 pomidory ale....wyszlo 5 i plan B zaczal dzialac awiec jedna donica i 5 plantow,wiatrak wtlaczajacy powietrze zamontowalem na wysokosci planto------cos takiego
---------------------------------CO DO PLANU NA 3 A WYSZLO 5 KRZAKOW TO -----KLAPA Z MOJEJ STRONY NIE OBCZYTALE STRONY DUTCHE.P. I NIE WIEDZIALEM ZE PRODUCENT ZALECA WSADZADZIE PESTEK [ROSTO DO ZIEMI!!!!!!!!!!TAKI MIALEM TEZ FAKT INDOORMIX W WODZIE WYSZEDL PO 2 DNIACH A EUFORIA NAWET PO 5 NIC----DOWIADOJAC SIE DLACZEGO TAK JEST SZYBKO (PO 5 DNIACH DOPIERO)PRZEZUCILEM PESTKI Z WODY DO ZIEMI I DOZUCILEM 2 NOWE ----PRZESTALEM WIERZYC W TAMTE (PRZEGNITE?????????)--------------------------------------------







Po 14 dnich(nie kazda miala 14 dni ) i mocnemu naginaniu na druCIE poszly na FLO w nowej doniczce!!!!!!!!







Stosowalem pozywki i zalecenia .....nie FIM !!!!!







bylem zmuszony naginac rosliny czesto nawet co 2 dzien .....lamalem lodygi i drutem nacigalem ......(........).......ziemie staralem sie podlewac dopiero po wyschnieciu na glebokosci 6-8cm!!!!!!!stosowalem 48 godzin ciemni i obrywalem liscie!!!!!







BRAWWWWWAAAAA sie naleza nam wszystkim ....bez waszej pomocy to by tak nie wyszlo ....5 PLATNTOW = 250 GRAM!!!!!!!!!! :rasta: :rasta: :rasta:
Ostatnie 3 tygodnie podlewalem CZYSTA woda ----smaczek wysmienity ---



DZIEKUJE WAM WSZYSTJIM I POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC.........



..........zaczynam raczkowac w magic maschroom......




 

naszarasza

New member
Brawo dla wszystkich!
naprawdę super wynik!5 plantów= 250 g szacunek!

ja powtórzę swoje pytanie odnośnie zdejmowania klonów z matek. jak mam zdejmować klony żeby matki później odbijały nowymi gałązkami w miejscach cięcia?
 

Cinnamon

Member
@naszarasza tniesz stożek wzrostu tak z 7 cm najlepiej - chociaż mniejsze też się ukorzenią jak i większe ;). A odbiją na bank chyba, że uszkodzisz te pędy boczne przy cięciu... A i tnij ją jak będzie na vegu a nie na flow, bo na flow masz jak w banku, że nie odbije ...

Z tym drugim pytaniem Ci nie pomogę bo nie lubię komerchy :p wybacz ;).

@Ziel-zielona a powiedz mi czy dobrze rozumiem - podpiąłeś 250 w żarnik pod 400 w statecznik ?

Peace iG... :kissass:
 

buSka

Member
No moze wlasnie dlatego ze podlaczyles zarowe 250W pod uklad do 400W miales takie problemy z temp. =]] ja kiedys mialem zle podlaczona zarowe 150W i tez mialem w boxie piekarnik - do 40stopni dochodzilo, wszystko podpialem dobrze i temp zeszla mi do 27/28 stopni
 

tritexo

Member
ciezko zrozumeic co napisales ziel hehe chyba pisales juz to na niezlej bani no ale planty niezle widze podobny trening do mnie:) pzdr i gratulacje
 
G

Guest

# "o co chodzi bo piszesz że "stosowalem 48 godzin ciemni" ?? podczas ostatnich dni kwitnienia???"

Takie cos stosuje sie w celu wzmozenia produkcji zywicy przez rosline.

Jedni mowia ze cos daje inni ze nie widac roznicy.

Ja jestem z tych stosujacych.

pzdr
 
G

Guest

@ziel-zielona.... szacun :) pieknie budsy... och ale bym zasmazyl... ale dopiero wrocilem i chyba bede musial dzis niechetnie wesprzec czarna strefe bo moje sie skonczyly a drugie jeszcze nie doszly...
cholera jeszcze z rok temu myslalem ze nigdy nie bede juz musial kupowac ;(...
 

cannamaster

Member
ja tez startuje z euforia!:) dzis dalem pesteczki do kielkownia:) ziel-zielona zobaczymy jak to bedzie bo nie dalem do wody tylko na wate!:) jak nie wyjda do dam do ziemi tak jak ty! a nie miales hermow jakis ? nic sie nie jebalo z nimi?:)


PYTANIE DO WSZYSTKICH

na poczatek lepiej dac do malych kubeczkow a potem do docelowej donicy czy to nie ma znaczenia?
 
Last edited:

Kanaba

Member
Hehe ja tam kiełkowałem moje Euforie na chusteczkach (taki mój ulepszony sposób) i wyszły po 24h ;] heh, wieć nie pierdolcie głupot że "TYLKO DO ZIEMI" :)

cannamaster, w sumie obojętnie. dawaj odrazu do większych.
 

LSDMAN

New member
czy ktos moze polecic jakis sklep badz osobe u ktorej mozna tanio nabyc envirolite 125w flow? z tania wysylka do polski, najperedzej z uk DZIEXXX
 

szok

Member
naszarasza said:
ja powtórzę swoje pytanie odnośnie zdejmowania klonów z matek. jak mam zdejmować klony żeby matki później odbijały nowymi gałązkami w miejscach cięcia?

w miejscach cięcia nie odbiją przeciez tylko w najblizszych stożkach wzrostu. z samej ucietej łodygi nic nie wyrośnie , kapiszi ?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
cinnamon tak wlasnie zrobilem do ukladu 400w wkrecilem zarowke 250w (duzo czytalem na ten temat ,a i jeszcze w robocie mam wafelka ktory pracowal kiedys z takimi lampami)a na ostatnie 3 tygodnie wkrecilem 400w :) .......pozdro
buSka nie nie bylo tak jak myslisz -----pokuj na dole mam chlodniejszy i okno zawsze bylo otwarte a teraz mamy zime to temp. sie utrzymywala...a na gorze mam maly pokoj ktory sie nagrzewa od szawki i nawet jak otwiram okno to w pokoju jest cieplo.....ale.....na dole swietnie smigalo na 250w a po wlaczeniu wykreceniu 250w i wkreceniu 400w znowu byl piekarnik.....!!!!!!!!!!......i jakos wtedy domontowalem drugi wiatrak lazienkowy wdmuchujacy powieyrze .SZafa gra....albo grala....pozdro


Mam pytanko ??????????????????????bardzo mnie to niepokoi ze nie moge uruchomic szafki.......jak wczesniej pisalem stalo sie tak i to sa czynniki zewnetrzne na ktore wplywu juz nie mam .....ale.....mam wplyw na moje zecie i nakrecam zonie wyprowacke na inna chate !!!!!!!!!!!!ktora posiada szopke albo garaz!!!!!!!!PRZESZLO W KWIETNIU NOWA CHATA=NOWY WSAD!!!!!!!!!ale tak latwo nie odpuszcze i chce posadzic na tej chawirce jeszcze cos przed koncem kwietnia!!!!!!i teraz potrzebuje MJ ktora nie capi a jak juz to pachnie milo!!!!!!!!(sam sie zastanawiam jak to mozliwe ale ........ludzie pisali o milych zapachach.....a i fajnie by bylogdyby polecane odmiany byly dostepne!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam wszytkich i zycze wam soczystego NOWEGO ROKU
p.s.tak skuty bylem wczoraj .....euforia urywa glowy .....
 

Cinnamon

Member
@ziel-zielona - z moich doświadczeń mogę polecić white widow - u mnie z odległości nawet 20 cm nie było prawie nic czuć - dopiero po potarciu waliła niestety ale szczochami i nie jest to jedynie moje odczucie... Na dworze było podobnie a krzak był nie mały ;). NL odradzam ...

Może orange bud ? Z tego co pisał hodowca85 to pachniała pomarańczami ...

Mi zawsze wydało się, że lepiej jest wkręcić mocniejszą lampę do statecznika niż na odwrót ;) ale skoro nic Ci się nie spaliło :).

Może warto zainwestować w jakiś filtr węglowy ? Masz teraz własny sorcik więc nie będziesz musiał ewentualnie biegać do ciemnej strefy ;) więc ...

Peace iG... :kissass:
 

orangin

Member
Witam,
ziel-zielona, orange z nirvany nie pachnie praktycznie wcale, dopiero po curingu zaczyna dawac jak rasowe trawsko :D

Prosze o pomoc w nastepujacym problemie: czy moge przesunac czas naswietlania o jedna godzine, konkretnie cofnac. Roslinki byly przelaczone na flo 2 dni temu. Czy bede mogl przerywac cisze nocna moim roslinom? Co drugi dzien podlewanie, zabiegi pielegnacyjne itp. Najwczesniej moglbym otwierac boxa po godzinie ciemnosci. Wiecie o co chodzi, o kase za prad :D. W tej chwili swieci mi 2 godziny na strefie wysokich oplat, po przesunieciu czasu naswietlania bylaby to tylko godzina. Jak to rozwiazac?
 

cannamaster

Member
orangin a powiedz od ktorej do kotej masz tanszy prad? :) bo bede musial tak samo zrobic:) narazie czekam az wykielkuja moje skarby:) wszystko juz gotowe:)) wieczorem zrzyuce foty boxa a teraz robie testy z temperatura... uruchomilem 20 min temu i temperatura jest 30 stopni.. ale spoko mam jeszcze jeden pomysl... podkrece kaloryfer w pokoju zeby temperatura byla nizsza i wszystko bedzie ok:) sie ma leb na karku.
 

capta

Member
Orangin myśle ze to nie powinno spowodować czegoś złego, sam osobiście pare razy tak robilem, a to awaria pradu, kiedys roslinky przez około dwie doby mialy matrix z owietleniem i ciemnoscia ale nie spowodowało to hermienia,

a prad to w nocy tańszy, chyba 20-6am, w nocy ogolnie lepiej swiecic, taniej i mniejszy problem z temperatura, przynajmniej latem

powodzenia
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
orangin sam smienialem 3 razy czas swiecenia i watpie zebym im zaszkodzil....raz to nawet lampe wlaczylem 5 godz po terminie,cos starter nawalil.....
co do odmian ktorej poszukuje to takiej co nie capij i FEMINIZOWANE.....i mozna ja nabyc w sklepach.....!!!!!!!
 
Top