What's new

INDOOR - PYTANIA

fenikss

New member
Witam jacyś ludzie tuj jeszcze są? Do wentylatorka komp. 92mm x92mm jaki filtr węglowy widzicie box 30x30 70h będzie. :)
Pozdro dla farmerów :)

Hej jak ty chcesz dać filtr węglowy na taki wentylator to praktycznie nie realne ponieważ wentylator ma za słabą moc lepiej dajm jakieś środki które niwelują zapach jak np "ona". Na takiego małego boksa to i tak tylko jedna roślinka i to jeszcze prowadzona można też znaleźć roślinę która nie śmierdzi :)
 

fenikss

New member
Thx używałeś tego zapachu "Ona" daje rade? A roślina która nie śmierdzi ciekawie...zapodaj nazwę.

Niestety sam osobiście nie używałem jedynie oponie osób które używały tych środków używali powielam ja zawsze miałem filtr z wentylatorem co do nie śmierdzących odmian to całkiem delikatnie pachnie jakiś grapefruit lub c99 które typowo owocowo pachną . Mnie teraz ciężko taką odmianę tak z głowy sobie przypomnieć ale jest ich sporo.
 

AbruEl

New member
Witam, przechodze na Ledy, jakie ledy polecacie? Patrzylem w sklepach jak narazie ViparSpektra wydają sie dobre.
 

AbruEl

New member
Dzięki tomram.
Szukałem czegoś taniego akceptowalne dobrego, ViparSpektra 200w z dobrym spektrum sa po 5499koron czeskich, to prawie tysiąc złotych.
Jest gwarancją na 3 lata co jest plusem. Mysle kupic ich 9 do 12stu dlatego szukam czegoś tanszego, zadziwia mnie ze przy ledach 200w wystarczy na metr! :)
 

trufeel

Well-known member
MarsHydro TS1000 kosztuje na niemieckim eBay 127€ . W polskich sklepach chcą za niego prawie 1,2 k PLN. Taniej nie znajdziesz.
 
monthlysale300x250

Latest posts

Latest posts

Top