What's new

INDOOR - PYTANIA

GRaSs

Member
czy ktos uzywał nawozu IONIC grow i bloom i czy wie jak dawkowac zeby nie przesadzic i ogole jaka ocena działania ?? z gory dzieki TraFfkersi ;d
 
C

czaczo

witaj
nawozy z growth tecnology ,mi sie wydaje ze malo sa uzywane przez naszych pajsanow hehe,ja uzywam kilka zeczy tej marki,jestem przezadowolony,ludzie znaja sie na rzeczy,sa szpecami od klonowania,wydaje mi sie ze oni produkuja takie maszynki jak ez clone,dar od boga hehe.posluchaj kolego,napewno jestes w dobrych rekach,stosuj sie do tabeli ktora napewno dostales wraz z zakupem nawozow,a jezeli takowej nie dostales szukaj jej na stronie producenta,i napewno wszystko bedzie okej
powodzenia w uprawie.licze ze bedziesz pierwszym ktory bedzie przekonywal naszych chlopakow wlasnie do tej marki,bo azot to zawsze azot,z hesi z ghe czy growth tecnolgy.pozdro

cos mi sie wydaje ze potrzebujesz ec meter do prawidlowego zastosowania nawozow
 
M

Mr.TopTop

zależy na czym leży hehehe, ale czasem zzzzzzz, czasem bbbrrryyyyyyy, czasem woooooowooooo, zależy na czym leży, wyciszyć się da - hehehe pozdro top :))))
 
M

minchi-bongo

jakie jest srednie Ph i EC wody prosto z kranu w waszym regionie . u mnie EC to 0.6-0.8 a Ph 7.0-8.0 . w poprzednim miejscu zamieszkania EC nie przekraczalo 3.5 a Ph 7.5 .
 

klint

Active member
Veteran
Nie wiem jakie pH ale filtruje wode zanim podlewam przez filtr do wody pitnej firmy "Brita" po tym widze ze w "kranowce" jest duzo syfu i innych zanieczyszczen.


Pozdro dla calej ekipy IC ! :D :joint:
 

mistaP

Member
Co myslicie o tym preparacie - http://ekoogrodnictwo.com.pl/pl,product,386930,bio,algeen,s90,2l.html
nadaje sie dla naszych roslin ?

zapewne się nadaje ale ja bym nie wierzył producentowi/dystrybutorowi, że to taka rewelacja na wszystko, bo jak coś jest do wszystkiego to jest z reguły do niczego
szkoda że nie podają co on tam tak naprawdę zawiera, bo na pewno nie zastąpi ci on całego nawożenia wiec i tak będziesz musiał kupić inne nawozy, tylko skąd wiedzieć co jeszcze musisz dostarczyć??
 
Z

zieloxx

sklada sie glowjnie z wyciagu z alg morskich. Nie jest to nawoz a bardziej polepszacz. Powoduje wzrost korzenia itd, lepsza pryswajalnosc sklad. odzy. W necie sa informacje ludz testujacych ten srodek i pozytywnie sie wypowiadaja. Wiadomo ze to co dobre dla ogolu nie musi byc dobre dla naszych dzieci :) , dlatego pytam.
Druga sprawa ze przerzucam sie na kokos wiec nie wiem czy bedzie odpowiedni
 

mistaP

Member
sklada sie glowjnie z wyciagu z alg morskich. Nie jest to nawoz a bardziej polepszacz. Powoduje wzrost korzenia itd, lepsza pryswajalnosc sklad. odzy. W necie sa informacje ludz testujacych ten srodek i pozytywnie sie wypowiadaja. Wiadomo ze to co dobre dla ogolu nie musi byc dobre dla naszych dzieci :) , dlatego pytam.
Druga sprawa ze przerzucam sie na kokos wiec nie wiem czy bedzie odpowiedni

czyli to taki humus w płynie, polepsza właściwości gleby jak próchnica, do hydro się to nie nadaje, bo zwiększy ci kompleks sorbcyjny, a jest to nie wskazane.
 
B

BajCus

Mam pytanie co do cyfrowych balastów firmy Sonlight. Czy do jednego balastu 600W dałoby radę podłączyć 2 żarówki 250W? Czy cyfrowy balast dostosuje moc do żarówek czy nie?
 
W

Wariat

Mam pytanie co do cyfrowych balastów firmy Sonlight. Czy do jednego balastu 600W dałoby radę podłączyć 2 żarówki 250W? Czy cyfrowy balast dostosuje moc do żarówek czy nie?


Niestety nie.
 

Amnnesia

Member
Do tej pory niewiele mialam doczynienia z automatami mogl by mi ktos powiedziec czy sa jakies przeciwskazania dotyczace fimu juz po okresleniu pluci rosliny ? Czy duze jest ryzyko shermienia po jednorazowym zabiegu peace
 
W

Wariat

Do tej pory niewiele mialam doczynienia z automatami mogl by mi ktos powiedziec czy sa jakies przeciwskazania dotyczace fimu juz po okresleniu pluci rosliny ? Czy duze jest ryzyko shermienia po jednorazowym zabiegu peace


Shermienia nie, ale plon na tym ucierpi. Roslina nie zdazy wyjsc z szoku pourazowego
 

Amnnesia

Member
Plon w tym wypadku jest sprawa mniej wazna bo roslina ma zostac mamusia :smokeit: mama bedzie white dwarf x hindu kush auto tata white widow miejmy nadzieje ze wyjdzie fajny cros
 
B

BajCus

Wie ktoś może gdzie mogę kupić trójniki do złączenia 3 rurek prostokątnych 1cm w środku (coś na wzór namiotów typu DR). W marketach budowlanych znalazłem tylko dla rurek +2cm

Amnnesia te pytania to w temacie "OG Polish Team forumowi breederzy" zamieszczaj. Bo Cię zjadą strasznie i po co Ci to?
 

Latest posts

Latest posts

Top