What's new

INDOOR - PYTANIA

quakemind

Member
mam mały problem. Od trzymania w lodówce i częstej wymianie słoików za bardzo wyschło mi ziółko. Czy jest jakiś sposób aby zwiększyć jego wilgotność?

nic sie nawet nie stanie jak dodasz kilka kropel czystej wody, nastepnego dnia wilgotnosc na bank sie zmieni i w calosci wyrowna. w zamknietym sloiku wszstko bardzo szybko lapie rowna wilgotnosc. Jesli chcesz dluzej magazynowac bez wietrzenia lepiej nie ryzykowac i zostawic suchutkie

Nie wiem, czy to dobry temat ale...

Będę mieć kilka układów do HPS 1000w
Da radę pod tym odpalić żarówkę mniejszej mocy? tak 150 na moją szafkę starszy ; d
Albo chętnie się wymienię ;] nie mam tylko żarówek.

chyba nie bo to przeciez uklady dedykowane. Ale kiedys na allegro byly uklady ktore dzialaly z lampami 150-600 W tylko ze drogie byly
 
C

czaczo

przemix ,zazwyczaj gdy swieca lampy,w nocy tez mozesz wlaczac na jakies 15 minut co 1-2 godziny.o nocnych nawadnianiach trzeba bardzo uwazac ,chodzi gluwnie o grzyba ,wiadomo ze w nocy wilgotnosc jest wyzsza jak w dzien.a co do czasu nawadniania,no coz ,co uprawiajacy to inne sposoby,mozesz zrobic 15minut on/15 off.stymuluje to dobrze rozwoj systemu korzeniowego,i woda w zbiorniku sie tak nienagrzewa od pompy,hehe.

mowia ze najlepszym sposobem jest polozenie na wierzchu kilku kawalkow suszonego jablka,ja tak tez trzymalem,ale nigdy zbyd dlugo sloiki nie byly pelne,takze niewiem na jak dlugi okres czasu sie to sprawdza,hehe.
pozdro
 

kumor44

New member
Mam pytanko, mogę wypełnić szczeliny w box'ie "pianką do szczelin" ?? - nie wpłynie to jakoś negatywnie na rośliny ?
 

przemix

Member
kumor44 ja uzywalem silikonu sanitarnego i jak narazie nie ma problemu z tym ze nie mialem szczelin wiekszych niz 2-3mm.

a jeszcze takie pytanie z mojej strony jak moge zmotywowac rosliny do pracy nad grubsza lodyga? mimo tego ze mam dosc dobre warunki w szafie flance maja bardzo cienkie lodygi chociaz nie wyciagaja sie. mam sporo ruchu powietrza lampa 400w wisi okolo 50cm. nie wiem czy to ma jakis wplyw ale narazie mam pozywke z polowa zalecanej dawki nawozow.
czaczo k+
 

kumor44

New member
kumor44 ja uzywalem silikonu sanitarnego i jak narazie nie ma problemu z tym ze nie mialem szczelin wiekszych niz 2-3mm
Ile ten silikon sanitarny schnie ?
Jakim materiałem później ścianki wyłożyć (odrazu folią aluminiową, czy jakimś materiałem a na to folie [lub lutstra]) ?
 
M

Mr.TopTop

...tylko nie lustra, najlepiej pomaluj całość białą emulsyjną i będzie git :)
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
nie obijaj folia aluminiowa bo to jedna z najhujowszych opcji ,biala matowa emulsja to najtanszy ,najlatwiejszy i najskuteczniejszy sposob ,lub mylar drozszy ale skuteczniejszy o jakies 20 % od bialej farby .
 
M

Mr.TopTop

tak też napisałem, ale jak kogoś nie stać na zakup za 10-20zł puszki farby to niech będzie folia aluminiowa - droższa i gorsza, pozdro top :)
 

WeedGrown

Member
nie obijaj folia aluminiowa bo to jedna z najhujowszych opcji ,biala matowa emulsja to najtanszy ,najlatwiejszy i najskuteczniejszy sposob ,lub mylar drozszy ale skuteczniejszy o jakies 20 % od bialej farby .
A na tekture wolno nałożyć tą farbę :> ? - bdzie to śmigać ^^ ? :joint::woohoo:
 

massiwo

Member
filtr weglowy

filtr weglowy

siema, mam taki filtr weglowy


pytanie jak go zamontowac? mam cool tube polaczona rura z wentylatorem co jest na zewnatrz boxa, i nie moge wsadzic pomiedzy filtra poniewaz ma on tylko jedno wejsci a wyjscie ma na boki...
 

Ilovedrive

Member
Witam
Jeżeli ktoś jest zainteresowany growboxami to informuje że właśnie teraz jest niezła obniżka cen Darkroom-ów w growshopach :)

A Darkroomy jak wiemy są the best :)

pozdrawiam
 
C

czaczo

ale zwala.hehe
przemix jezeli masz dobre wentylatory ktore wieja to powino wystarczyc,wiem ze lampa sie steruje,wysokoscia jej.tylko niepamietam czy sie obniza co pare dni czy sie podnosi,hehe.
ktos gdzies pisal juz co oznacza:
approve
I disapprove


pzdr
 

Latest posts

Latest posts

Top