What's new

INDOOR - PYTANIA

melon

Member
witam,
dzis po raz kolejny otwoprzylem sloik i spradzilem dokladnie wszystkie topki, w jednym sloiku wiekszosc byla taka biala (jeden topek szczegulnie, wiec oderwalem biala czesc) sa to takie micro biale wloski i terz nie wiem czy przypadkiem nie myle plesni z triochomami. powiedzcie jak to rozronic ?? (nigsdy w zyciu nie widzialem splesnialego topka)
 
V

vod

ale pleśń to już chyba widziałeś?
poza tym chyba wiesz jak spleśniałe rzeczy pachną?
tutaj na forum znajdziesz bez liku zdjęć trichomów. porównaj sobie jedno z drugim. ewenutalnie weź lupę.
fotki spleśniałych topków też powinno ci się udać znaleźć w necie.
w ostateczności ogarnij jakiś aparat, zrób zdjęcia na których coś widać, wstaw tutaj, a może ktoś ci pomoże dalej.

sądząc po twoich opisach, to za mokre je do słoików popakowałeś. trichomy powinno być widać już na żywej roślinie. żadne nowe się później nie pojawiają.
mikro białe włoski brzmią jak pleśńl. trichomy mają główki. jak na awatarze hodowcy.

pozdro
 
Jan Nowak,myślę ,że raczej na pewno jeszcze im troche brakuję do końca.. Sam robiłem ostatnio takiego testa i też lekki niewypał.. A raz się udało.. Widocznie trzeba czekać i ususzyć porządnie. Powinni bardziej doświadczone osoby się też wypowiedzieć. Pozdro
 

JanNowak

New member
Czy sposób suszenia ma wpływ na moc palenia?
Słyszałem że szybko ususzone np. w piekarniku ma zły smak. Ale czy moc została utracona od tego? Tyle się słyszy że jedzenie robione w mikrofalówce jest pozbawione witamin, stąd zastanowaiło mnie to czy mikrofala mi thc nie rozłożyła.
Potrzebuje trochę dziewicy za 5dni, i będe miał na wysyszenie max 1 dzień (24h), i nie chciałbym tego spieprzyć (mocy).
Chciałem dodać że błąd w określaniu wieku mojego kwiatka wynikał z tego że luty ma 28 dni nie 30 dni
Czyli od wyjścia nad ziemie, tj chyba 17.02 do 17.04 będzie 59 dni. (potrzebuje na 17.04)
 
V

vod

jak się w nim skończy ziele :smoke:

ja zaprzestaję wietrzenia jak ziele osiągnie odpowiednią suchość.
czasem dłużej wietrzę czasem krócej. zwykle przez tydzień codziennie zaglądam, a potem przestaję i tylko otwieram jak coś chcę wyjąć.
 

57fun

Member
mam problem!!!!
Co mam zrobićzeby znikneły mi fioletowe łodyżki liści, nawet jedna z głównych łodych zaczyna sie robić kolorowa?
Używam nutri GHE TG i TB teraz juz tylko TB <3tydzien flo, 2 od pokazania preflow.> w dawkach jak w tabeli.
Dolomit:
jedna roślinka ma w coco wymieszany podaczas pikowania, reszta dostaje dawke co kilka podlań i cały czas jest to samo, niewiem dlaczego ale w coco jakoś mi nie idzie z tymi kolorowymi łodygami, a lubie coco bo jest wypascool i tyle :) niedługo dorzuce kilka foto w galerii :)
Thx za helpa
 

JanNowak

New member
picture.php

Co to za choroba? Czym spowodowana?
Przyznaje że temperatura jest za wysoka stąd przypalone liście. Donice za małe bo 4 litrowe.
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Fan57: Nie pamietam jakie pierwistka jest to brak ale napewno jest na glowny forum w podklejonym temacie:yoinks:, jest tez opcja ze twoja roslinka tak juz ma i jezeli wszystko inne jest dobrze to nie ma co sie stresowac.

Jan nowak: wydaje mi sie ze zapardzo dokarmiales swoja roslinke :noway:

pozdrawiam wszystkich :joint:
 
C

czaczo

siemanko
jest to dosc mlody bank hiszpanski(ostatnio powstalo ich od groma)maja w swojej ofercie kilka odmian .jest dostepna ich stronka oficjalna.przyjemni ludzie,mozna do nich pisac smialo.ja jeszcze nie mialem ich odmian.polecaja ci co ich juz znaja babilonia fruit.pozdrawiam
 
odwiedzałem stronę, nie mają już tego w sprzedaży, na forum też szukałem, no jak sie nikt nie odezwie z czymś konkretnym to napiszę do nich.
 
S

Szot

siemanko czarna palemka znalazłem cos takiego niewiem czy cos z tego wyczytasz bo to nie po naszemu ale zobacz

10 UND REG - KING HASSAM
Desde Marruecos llega nuestra variedad no hibridizada de Kif, una delicia para los amantes del 00.
Esta variedad ha sido servida en los numerosos menús de los coffeeshops mas famosos de Ámsterdam, siempre en forma de polen: el King Hassam.

Esta variedad procede de las regiones más áridas de las montañas del Atlas, y es por tanto, una planta como muy pocas exigencias en cuanto al clima, a la nutrición y de riego.

La King Hassam tiene un genotipo típico de indica 100%, de floración temprana y muy generosa en resina.

Recomendaciones de cultivo:
Periodo de vegetativo en interior: 17-21 días
Periodos de prefloración en interior: 10-14 días
Periodo de floración: 50-55 días
Rendimiento en interior: hasta 0.8gr/W

Valor medicinal: por su alto contenido de CBD es indicada para uso terapéutico.

La King Hassam es una variedad de pocas exigencias en general, pero es menos resistente a hongos patógenos foliares, por eso, se deben extremar las condiciones de ventilación cuando se cultiva en interior manteniendo los niveles de humedad relativos ambientales bajos.

Tampoco tolera el cultivo en suelos arcillosos y encharcados, por eso las zonas de costas y de medianías en las vertientes sur de las islas, son las más indicadas para su cultivo donde las producciones en suelo pueden ser impresionantes.

Nivel de THC: más de 15% medido sobre el total de cannabinoides.

Tu masz linka do tej strony http://www.plantasur.com/semillas-vulkania-seeds-regular-10-und.htm
po lewej pod afghanika masz tej rosliny opis
pzdr
 

pakonopny

Member
Jan nowak, roslina wyraznie przelana nawozami a i nawet teraz widac zbyt duza wilgoc w ziemi ( uniesione ku gorze koncowki lisci).
Po przelaniu woda i zastosowaniu kelatow powinno wszystko powrocic do normy a i w sumie flo niepowinno wiele ucierpiec .
 

JanNowak

New member
zastosowaniu kelatow
@pakonopny: nie rozumie za bardzo o co chodzi, co to jest. BTW roślina jedna już ścięta druga ma jeszcze kilka dni. Jednak uwagi mile widziane, wykorzystam je w przyszłości. Zapraszam do mojego albumu LowRyder 2.
Dzięki za pomoc.
 

Butelka

Member
Panowie Pomocy !!!!

3 dni temu do ziemi trafiły pestki.
lampa była właczona na 18/6 i wszystko było świetnie.
wczorajszy cykl zakończył się o 21 i lampa swieciła.
dziś rano już nie.
co może być przyczyną? jak rozpoznać spalona zarówke hps..?
balast jest poza boxem i jest gorący aż parzy jednak żarnik nie świeci się.
powiedzcie czy spalona żarówka wygląda jakoś inaczej, szczególnie?? jak rozpoznać.?
błagam podpowiedzcie jaka może być przyczyna i jak szybko zdobyć lampę.
pierwszy Ice jest juz ponad ziemią... i nie chciałbym stracić ani jego ani reszty... ;/

każda sekunda sie liczy :)

pozdr
 
C

czaczo

witaj
na oko ciezko cos okreslic,chyba ze jakis kondesator jest saplony na plytce w balascie.ja mialem taki problem z zarowkami agrolite,ze swiecily ,a nagle nie swiecily,albo z niektorymi balastami nie chcialy wspolpracowac,szczegolnie sun master.najgorsze jest to ze na oko ciezko okreslic co jest winna problemu.jaki typ balastu posiadasz(masz jakis miernik ,lub cos czym mogl bys sciagnac pomiar)roslinkami sie zbytni nie przejmoj,podstaw je pod okno ,jakie kolwiek swiatlo bedzie ok.to sa pierwsze dni kilka ,wystarczy 4 klux do wzrostu.pozdrawiam
 
Top