What's new

Indoor képek gyűjteménye

sucminee

Active member
picture.php


Holnap lesz 63 napja 12/12ben
 

Tilosradio

Member
Sziasztok,
első köröm most 28 napja flo-ba 400-as hps alatt.
bocs a szar képért az első buga egy dutch kush, jobbra hátrább egy bublelicious és mellette egy durban poison világít, az kissé le van maradva. dé szépen nvögélnek táp van annyi miint a rosseb :tiphat:
 

Attachments

  • IMG_1811.jpg
    IMG_1811.jpg
    86.6 KB · Views: 19

Nokedlis

Member
Royal Queen Seed:
Két felső skunk xl, bal oldali lightes szagtalan valami, a jobb felső sativa feno jó édes skunk ilattal de szintén nem valami erős.
A két alsó az CBD medical Mass a bal oldali szinte 0%thc tartalmaz valamint kb 0%cbd-t valami ruderalis, a jobb oldali egy viszonylag elfogadható fenó de köze nincs a mézédes criticalhoz, elvileg abból hozták létre de nyoma se volt.
Szóval soha többet royal queen.

 
Nokedlis,4 db novenyt kinzol?Mar ne haragudj de szerintem semmi treninget nem alkalmaztal,ha igen,akkor is nagyon szarul kivitelezted.Vagy szarul latom,remelem.Szepek,nem arrol van szo csak hat megis,miez a bud mennyiseg az emlitett novenyekrol...
Peace
 

Nokedlis

Member
Nokedlis,4 db novenyt kinzol?Mar ne haragudj de szerintem semmi treninget nem alkalmaztal,ha igen,akkor is nagyon szarul kivitelezted.Vagy szarul latom,remelem.Szepek,nem arrol van szo csak hat megis,miez a bud mennyiseg az emlitett novenyekrol...
Peace

Alkalmaztem traininget. Nem az a baj hanem hogy balfasz voltam és voltam olyan hülye hogy beraktam 4 növényt egy 60x60 as boxba 3 hét veggel. Szar is lett a hozam is.
Szóval Egy növényről lehozok többet 60x60 as boxabn nem azért tettem fel a képet hogy dicsekedjek mekkora királyul csináltam, mert nem csináltam királyul :).
Dicsekedni inkább ezzel dicsekednék :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
sajnálattal kell értesítselek, a hiba nem a royal queennél van :)
én is berágtam év elején egy két dologra, de ilyen szinten, amit írsz képtelenség, hogy minden szarfoshugy legyen
a dobozoddal volt a baj nem a genetikával, ha egységesen gyenge lett minden, akkor a körülményeid nem voltak jók.
 

Nokedlis

Member
sajnálattal kell értesítselek, a hiba nem a royal queennél van :)
én is berágtam év elején egy két dologra, de ilyen szinten, amit írsz képtelenség, hogy minden szarfoshugy legyen
a dobozoddal volt a baj nem a genetikával, ha egységesen gyenge lett minden, akkor a körülményeid nem voltak jók.

Ezt elismerem, és tudom is minek a hibálya, a Led-nek, Led alatt gyengébbek (225W) mint a 250 W os HPS. Szóval ezzel egyet értek, ezzel nem is lett volnak gond hanem a szag nélküli skunkal volt bajom :) de vannak egyéb dolgok is miért vagyok mérges rájuk. Rákészültem hogy veszek anno blue mystic mert ismerősömnél nagyon megtetszett, igazi összetéveszthetetlenül blueberry illata tényleg mint valami rostos áfonya üdítőbe szagolnál, és valóban nem túlzok, sose éreztem még ilyen frankó illatot komolyan nem is MJ illata volt, aztán vettem és négyből egy lett olyan. Rosszul esett kicsit. pedig bele is egyeztem, hogy jólvan kishozamú de az illat íz kárpótol. Pl ezt HPS-el pontnsnek potens volt de nem az volt amiért azt vettem. Sajnos én ha kinézek valamit és megrendelem a magot akkor azért van az úgy mert azt akarom szívni, hamár adódik a lehetőség hogy válogathatok. Szóval persze, hogy mérges vagyuk rájuk :) még akkor se lett volna bajom hogy 3 tényleg bluemystic +1 más fenó, de fordított esetben.. hát nemtudom. Nemnagyon futottam bele ilyenekbe még barney-s farmnál se pedig sokan szidják.. ott elmertem indulni egy növénnyel is és mindig az lett amit írtak. Royal-nál ezek után egy növényt indítani magról elég random.
Na mindegy lapozzunk.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
előbb tájékozódj az adott fajta vonaláról, egy berry leszármazottól, hogy is várnál el uniformitást.. ha jót akarsz tőlük, vegyél egy pakk special queen-t :D ne a hypeolt fajtákra ugorj..
vagy ha strapabírót akarsz, egy mazarral tolj kört, vagy c(h)itral lenne talán alkalmas a z alacsonyabb fényigénye miatt.
 

Nokedlis

Member
White Label - Purple Haze
8 nap 12/12
Batmix+Glisztiahumusz (mert a batamixben kevés az N)+perlit home made likacsos 25 littyós ládában.
Veg: 225W ufo Virágzás: 250W HPS
Táp: Biogrow
FIM + LST training.
picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Egy unaloműzésnek indult project 30 napos gyümölcse aminek az lett a vége hogy rendeltem pár darab clu-48-at :D
-ezek ilyen LTPL-M13710ZS30-T2 kis lófasz COB-ok mindössze 120lumen/watt körüli teljesítménnyel és 3000K és 5000K keverve 2db elg-150-c700-as trafóval hajtva 60x60-as alapterületen 240watt tényleges fogyasztással
Habár elhamarkodottan nem akarok véleményt formálni mert még nagyon korai az egész, de mindenképpen pozitív benyomásaim vannak, alig várom hogy a 160lumen/watt környékieket kipróbáljam
/az mindenestre biztos hogy LED-el max elszívásban spórolhat az ember, teljesítményben úgy hiszem közel annyi kell mint hps-ből, ergo úgy 450-550W / nm-el fogom leváltani a 600-as hps-t /persze ha leváltom egyáltalán, ez majd a tesztek után kiderül...

Szóval kb 30napon lévő [Rezdog SSSDH x 91Krypt F2] F1 COB alatt /nem egy nagytermő de most nem is ez a lényeg, hanem hogy tudja e hozni az elvárt minőséget COB alatt.../

attachment.php
 

Attachments

  • sssdhx91kf2.jpg
    sssdhx91kf2.jpg
    94.8 KB · Views: 12
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
még mindig "kis" COB (240w összesen)

Dubledutch x c99 F2 - c99 szerű feno


attachment.php



sssdh x 91k

attachment.php


attachment.php
 

Attachments

  • ddc99f2.jpg
    ddc99f2.jpg
    84.8 KB · Views: 13
  • bpd.jpg
    bpd.jpg
    42 KB · Views: 14
  • bpd2.jpg
    bpd2.jpg
    63.5 KB · Views: 13

Nokedlis

Member
Purple Haze 48. napja csapatja a flo-t. Érdekesség képpen megemlítem hogy 8,3 a túlfolyó ph-ja, egyszer flussoltem kb két hete, le is ment a túlfolyó ph, de a köv locsolásnál megint vissza 8-ra. szóval arra jutottam hogy szarok a ph-ra úgy is organic, 100 méterről kútvíz, meg biobizz táp Batmix+gilisztahumuszban.

picture.php



picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top