What's new

Indoor 2009

lasko

Member
Ne vem v naključja ne verjamem preveč :D V treh tednih samec odpre prve cvetove, tako da kak prahec komot uide, samo od 32 semenk 32 bab ni več naključje, razen če se letos še nisi stuširal ahahahahhha
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
verjetno je ponekod pač malo hermalo ...se je že kolegu zgodlo da je najdel nekaj semen v growu iz klonov... torej ni druge razlage kot pa pozno hermanje. razlogi so lahko različni in ni nujno da bi enaki klon hermal pod ustreznimi pogoji. na koncu smo ugotovili da je imel zelo rahel vdor svetlobe na en delček sobe, in to je bil sigurno glavni vzrok, ker večina semen je bila najdena ravno na onem koncu growrooma' (iz teh semen pa so tudi zrastle kao vse ženske, vendar spet hermanje na koncu cvetenja!)
 

lasko

Member
Ja x se strinjam, banane pri growih iz klonov niso redek pojav, pa tako kot si rekel od npr. 20 enakih klonov se mi je zgodilo da je samo en pognal dva cvetka. Pa do zdaj mi je uspelo spravit do hermanja vse klone ki sm jih dobil od komercjalnih growerjev na test, seveda načrtno :D, vendar z minimalnimi stresnimi pogoji, kar pomeni da linije niso preveč hermi stabilne tudi če jih tako propagirajo :D je pa moten svetlobni cikel IMO največji problem za nastanek hermijev od vhajanja svetlobe v box do prekinitve temnega ciklusa
 
C

coxswain

verjetno je ponekod pač malo hermalo ...se je že kolegu zgodlo da je najdel nekaj semen v growu iz klonov... torej ni druge razlage kot pa pozno hermanje. razlogi so lahko različni in ni nujno da bi enaki klon hermal pod ustreznimi pogoji. na koncu smo ugotovili da je imel zelo rahel vdor svetlobe na en delček sobe, in to je bil sigurno glavni vzrok, ker večina semen je bila najdena ravno na onem koncu growrooma' (iz teh semen pa so tudi zrastle kao vse ženske, vendar spet hermanje na koncu cvetenja!)


Malo sumim, da so zaradi tega vzroka meni hermali moski C99 kloni. Oziroma dva od treh. Se mi zdi, da sem zjutraj videl zacetek delanja semen. Hehe. Bomo videli.
 

lasko

Member
Sative sem dobil seme 10. maja z Mauritiusa, naj bi bil Zamal samo dvomim ker je prehitro pokazalo spol, v 15 dneh sem vedel za vse spole, zanimivo pa da je prvo pokazal hermic, potem babe in zadnji samec. Problem je ker je informacij o mauritiusu zelo zelo malo, tako da je treba prou probat :D na sreco je en samec tako da bom naredil kako semenko ce bo koga zanimalo probat

mutant na sliki je pa berry od xyz
 
S

shushslo

Jaz mam tud namen probat Zamal od GN in me prav zanima njegova verzija.Bova primerjala čez par mescev kaj se bo pokazalo;)
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
mutant na sliki je pa berry od xyz

lepa lasko :wink:

poznavalci vemo da takšne abnormalne rastline imajo običajno tudi abnormalno produkcijo smole :D

Dj je dobro prepoznal tale fenomen in ko sem testiral njegov Cocoa Kush + Vanillaluno, je ravno najbolj deformirana CK imela največjo gostoto površinskih žlez ...ko se je posušena materija skrčila je zgledalo samo belo!

še par fotk (več pa lahk najdete v short forumih ~ test grow 2007:)

15012IMG_5268.JPG


15012IMG_5345.JPG


15012IMG_5348.JPG


15012cc6_m.JPG


15012IMG_5443.JPG


15012cc5_m.JPG


15012IMG_5510.JPG


15012vl6.JPG


15012cocoa_m4.JPG


15012IMG_1443.JPG


15012block_hashy.JPG
 

lasko

Member
ja buba je poseben maš prou, samo ne vem kdaj bo to končalo :D upam da še letos hahhahha
evo 8 tednov :joint:





to pa je ena stvar k noro diši

sour kush x cocoa kush

pa še special indoor hihihiihihi


uživajte
 

Latest posts

Latest posts

Top