What's new

Indoor 2009

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
x s pandoro prou nimam srece ahahahhahahha poglej

smola lasko!

...čeprav iz grdega račka lahko še vedno zraste čudovit labod :D

tale pandy na sliki je v mladih letih bila tudi iregularna, vendar kasneje so se razvile očarljive arome na solidnih budih'

15012IMG_0480.JPG


with/flash
15012IMG_0552.JPG


with/out flash
15012IMG_0559.JPG


close
15012IMG_0425.JPG


15012pandy2.JPG


lp'x
 

lasko

Member
Ninja a boš zdržal še 10 dni :D jst morem pr meni še 3 mesece ahahahhha

x se strinjam da ni za zavžt nobene rožice, sej zdaj nekam bolj rasejo, samo so smešne :D
bojo imele malo daljši veg pa bo kaka bulica gor :D to da nebi zadele se pa ne bojim :D
 

lasko

Member
Ja ninja računam na božička :D drugače pa za veliko noč ahahhhahha
za sproti bojo pa cindyke, pa ptk pa nepal .... hihihiihihi ne bo zmanjkalo do takrat :D
 

damtwb

New member
lasko lepaa roza !! to mi ze na haze deluje :) pomoje ti bo kakih12,13 tednov cvetelo tu neki;) ..samo pol pa bo !! zelim ti vso sreco ! ;)
 

lasko

Member
hm damtwb, to bi lahko bil prednik od hazea :D pa tako za info zdej cveti ze 92 dni :D pa se enkrat tolko bo. jutri dam pa kako slikco
 

damtwb

New member
prednik? kak to mislis...haze dominant tak cvetijo po 16 do 20 tednov tu neki...drugace mesance haze,pa kakih 10 do 14tednov...ti mas pravi tropski haze dominant pomoje :)ce se ne motim! let the haze grow! 8)
 

lasko

Member
Haze je kross tropskih sativ - mexiko, columbia, thai ... ustvarjen u 70ih prejsnjega stoletja v ameriki

to kar imam jst pa ni kross je cista landrasa, ki rase na mauriciusu ze n let, najbolj podobno je thai landrasi
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Haze je kross tropskih sativ - mexiko, columbia, thai ... ustvarjen u 70ih prejsnjega stoletja v ameriki

ja zadnje dodano pa je bila Karela ;)
...to je neka izredno potentna južno'azijska pure sativa (ie landrace cultivar)
Torej Haze = mexico/columbian/thai/karela ~~ info by Sam(Skunkman)

to kar imam jst pa ni kross je cista landrasa, ki rase na mauriciusu ze n let, najbolj podobno je thai landrasi

se pravi ima vonj kot tropski citrus? :D
 

lasko

Member
ja zadnje dodano pa je bila Karela ;)
...to je neka izredno potentna južno'azijska pure sativa (ie landrace cultivar)
Torej Haze = mexico/columbian/thai/karela ~~ info by Sam(Skunkman)



se pravi ima vonj kot tropski citrus? :D


ne bos verjel ampak ja :D in najbol od vseh samec :D je prav sticky limoncek

kar pa se tice hazea ni noben rekel da je slabo :D samo sorte kot so Super silver haze, arjans haze in podobno so precej dalec od tapravega hazea. dambtwju hocem samo dopovedat da te moje rastline nimajo nobene veze s hazom niti s haze krossi :D
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
verjamem lasko ...upajmo da bo res dobro treskala v glavo... vendar 200dni cvetenja je še vedno daleč najbolj moteči faktor, ker boš videl pri cinderelli imaš polne grapefruit/tropical arome in to le v 50 dneh indoor (s tem da še vedno ohranja sativa naboj)

sem sadil original haze ter nekaj križancev ...in če me danes vprašaš... bi v skupnem rekel da je {c99 > haze}
 

Latest posts

Latest posts

Top