What's new

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Fem magok. Hát első autoflowerjeim nem tudom hogyan kéne fejlődniük de fotóshoz képest csököttek...ha lesz 30-50g róluk akkor örülnék. Van most 10 plant kint abból 1 fotós az nagyobb lesz azért meg kirakok most 5 TD még meg Wappa magok jönnek épp tech hermájáról meg 1 van bent ami megy ki. Lenne még pure afgán amit kikéne raknom de nincs rá elég helyem bent előnevelni. A kapkodás tett be nekem igazából eddig meg semmi nem úgy volt ahogy tervezve lett. Kapkodva kerestem a jó helyet és nem volt idő földet cserélni 3 kertben is ami elég nagy türeleten van és gyalog kell menni. Most ezeknek már cserélek földet is aztán normális növényeket nevelek belőlük.
 

jepjep

Member
ez milyen kerdes mar? :D te miert bent tolod? :D kinn azert mag + tapbol van fuved :D es a korulmenyek keso tavasztol adottak
Na ne mondd... :D En azert tolom bent ,mert nem talaltam kinn megfelelö helyet.A masodik erv az aramra ratolt plusz penz cserebe megvedi öket az idöjaras viszontagsagaitol,a vadaktol,elösködöktöl(nagy reszetöl) es engem a folyamatos cipekedestöl es a paratol.INem mellekesen a gerillaba beletolt plusz idöraforditas az ami miatt vegkeppen el kellett fordulnom töle. A felszabadulo idömben mar regen megkerestem az aram arat.


A kerdesem arra iranyult ,hogy egy tapasztalt termesztöt mi motival,hogy kiköltöztesse a kertjet.Nem hinnem,hogy az aramszamla ekkorat nyomna a latban. Bar nagy kert eseten...
 

iwantmorebuds

Active member
Na ne mondd... :D En azert tolom bent ,mert nem talaltam kinn megfelelö helyet.A masodik erv az aramra ratolt plusz penz cserebe megvedi öket az idöjaras viszontagsagaitol,a vadaktol,elösködöktöl(nagy reszetöl) es engem a folyamatos cipekedestöl es a paratol.INem mellekesen a gerillaba beletolt plusz idöraforditas az ami miatt vegkeppen el kellett fordulnom töle. A felszabadulo idömben mar regen megkerestem az aram arat.


A kerdesem arra iranyult ,hogy egy tapasztalt termesztöt mi motival,hogy kiköltöztesse a kertjet.Nem hinnem,hogy az aramszamla ekkorat nyomna a latban. Bar nagy kert eseten...
De mondom :) Egy jo kertesz gerillaba is tud teljesiteni es szerintem pont hogy kihasznalja a lehetosegeket amik benne rejlenek, bar gk baszott az egeszre es inkabb nyirja a plantokat :laughing:
Ettol fuggetlen a hely se szab hatart, vedekezni meg lehet sot kell is a kartevok ellen.
 

GK_420

Active member
Hát nekem meg egyszerű oka van.:) A hely amim van ott nem lehet nagy fényt használni szóval örülök a 3 cfles előnevelőmnek is rohadtul! Jobban szeretem én is a beltéri bűvészkedést hidd el de jelenleg nincs rá lehetőség. Ennyi...
A kinti meg azért ilyen szar mert mások ígéretére bíztam magam aztán magam maradtam rá így kapkodva kellett egyedül összehozni mindent.
 
Last edited:

Sonicc

Member
De ismerős. Igéretet kaptam rá,hogy havernál mehet az előnevelés. Nem mehetet,utolsó pillanatban a neje kitalálta,hogy még sem ok. Kénytelen voltam ablakba előnevelni, úgy hogy összeraktam a fényt hozzá,meg is nyultak rendesen,jó nagy szárközökkel. Kiültetve szép nagy,de nagyon ritkás növik lettek. Ma voltam kint,az 5 lányból,ma nyugtáztam,hogy már a 4. tört el a tővénél. Maradt egy,de annak se jósolok sokat. Szóval nálam szerintem ennyi idén :( . Mindenesetre ma bebaszok rendesen. Bocs,hogy ide hánytam,csak ki kivánkozott.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
De mondom :) Egy jo kertesz gerillaba is tud teljesiteni es szerintem pont hogy kihasznalja a lehetosegeket amik benne rejlenek, bar gk baszott az egeszre es inkabb nyirja a plantokat :laughing:
Ettol fuggetlen a hely se szab hatart, vedekezni meg lehet sot kell is a kartevok ellen.

ezt jól meg kéne jegyezze mindenki... ilyen mondásokat be kéne keretezni.meg kiállítani a Nemzeti Kendermúzeumba (leszámítva a gk-s köritést XD vagy pont otthagyni elrettentő példának XXD)
 

iwantmorebuds

Active member
ezt jól meg kéne jegyezze mindenki... ilyen mondásokat be kéne keretezni.meg kiállítani a Nemzeti Kendermúzeumba (leszámítva a gk-s köritést XD vagy pont otthagyni elrettentő példának XXD)

Pont akartam kerdezni arra gondolsz e :laughing: de mar beleszerkesztetted :D
 

GK_420

Active member
Ha másra nem elrettentő példának jó vagyok...az is valami! :laughing: :woohoo:
Deee ezt a mostani kertet már értelmesen összedobom ne csak elrettentés legyek. :D

Ne csak offoljak...a benti nem akar herma lenni most az idegben lekapcsoltam neki a villányt is egy napja csináljon amit akar vagy tud. :D Meg kitettem két hurkot a kert közelében az őznek de hát nem járt arra azóta...és nem nem a kert miatt akarom csak megfogni. :)
 

GK_420

Active member
Mert azt írták valahol az jó...
Na körbejártam egy helyen tápoztam másikra nem sikerült mert kiszáradt a patak amiből akartam. Learatták a zabot a kert elött gond nem volt. Egész pofásak kezdenek lenni jót tett nekik a savazott tápos víz. Egyik átültetett sárgul és kókad szerintem a szára túl sérült és meghal. Jah találtam egy rövidebb utat az egyik kerthez csak egy hatalmas kábel akna van meg akácos...végülis jól véd.

Utolsó a Dark Devil ami lilul asszem...bibeszálak végei meg az egész szár levélnyelek lilák. Szép lesz talajtól van oldalága szép nagy lesz. Szóval kezd valami formájuk lenni talán. Bekevertem kókuszt sok vermikulittal a napokban ez megy ki a homokos talajjal keverve az új kertnek. Ennek már jónak kell lennie betápoztam wuxallal előre.
 

GK_420

Active member
Na locsoltam 6liter "ph állított csapvizet" vazze...végre a rövidebb úton könnyen bejutottam. Jól betéptem út közben...
 

what_can_there

Well-known member
Ahhoz sok sikert. Probaltam en is a TD-t fenyperiodussal stresszelni, de nem jott ossze. Eddig barmit csinaltam veluk csak lany viragot adtak. Kolloid a baratod.
 

GK_420

Active member
Igen eddig így tűnik nekem is. :D Hát akkor megpróbálok kolloidot szerezni. Vissza akarom porozni a Dark Devilt a herma tdvel hátha jó sül ki belőle...de valami értékelhető plantok csak lesznek.
20ppm is elég?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top