What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Fem magok. Hát első autoflowerjeim nem tudom hogyan kéne fejlődniük de fotóshoz képest csököttek...ha lesz 30-50g róluk akkor örülnék. Van most 10 plant kint abból 1 fotós az nagyobb lesz azért meg kirakok most 5 TD még meg Wappa magok jönnek épp tech hermájáról meg 1 van bent ami megy ki. Lenne még pure afgán amit kikéne raknom de nincs rá elég helyem bent előnevelni. A kapkodás tett be nekem igazából eddig meg semmi nem úgy volt ahogy tervezve lett. Kapkodva kerestem a jó helyet és nem volt idő földet cserélni 3 kertben is ami elég nagy türeleten van és gyalog kell menni. Most ezeknek már cserélek földet is aztán normális növényeket nevelek belőlük.
 

jepjep

Member
ez milyen kerdes mar? :D te miert bent tolod? :D kinn azert mag + tapbol van fuved :D es a korulmenyek keso tavasztol adottak
Na ne mondd... :D En azert tolom bent ,mert nem talaltam kinn megfelelö helyet.A masodik erv az aramra ratolt plusz penz cserebe megvedi öket az idöjaras viszontagsagaitol,a vadaktol,elösködöktöl(nagy reszetöl) es engem a folyamatos cipekedestöl es a paratol.INem mellekesen a gerillaba beletolt plusz idöraforditas az ami miatt vegkeppen el kellett fordulnom töle. A felszabadulo idömben mar regen megkerestem az aram arat.


A kerdesem arra iranyult ,hogy egy tapasztalt termesztöt mi motival,hogy kiköltöztesse a kertjet.Nem hinnem,hogy az aramszamla ekkorat nyomna a latban. Bar nagy kert eseten...
 

iwantmorebuds

Active member
Na ne mondd... :D En azert tolom bent ,mert nem talaltam kinn megfelelö helyet.A masodik erv az aramra ratolt plusz penz cserebe megvedi öket az idöjaras viszontagsagaitol,a vadaktol,elösködöktöl(nagy reszetöl) es engem a folyamatos cipekedestöl es a paratol.INem mellekesen a gerillaba beletolt plusz idöraforditas az ami miatt vegkeppen el kellett fordulnom töle. A felszabadulo idömben mar regen megkerestem az aram arat.


A kerdesem arra iranyult ,hogy egy tapasztalt termesztöt mi motival,hogy kiköltöztesse a kertjet.Nem hinnem,hogy az aramszamla ekkorat nyomna a latban. Bar nagy kert eseten...
De mondom :) Egy jo kertesz gerillaba is tud teljesiteni es szerintem pont hogy kihasznalja a lehetosegeket amik benne rejlenek, bar gk baszott az egeszre es inkabb nyirja a plantokat :laughing:
Ettol fuggetlen a hely se szab hatart, vedekezni meg lehet sot kell is a kartevok ellen.
 

GK_420

Active member
Hát nekem meg egyszerű oka van.:) A hely amim van ott nem lehet nagy fényt használni szóval örülök a 3 cfles előnevelőmnek is rohadtul! Jobban szeretem én is a beltéri bűvészkedést hidd el de jelenleg nincs rá lehetőség. Ennyi...
A kinti meg azért ilyen szar mert mások ígéretére bíztam magam aztán magam maradtam rá így kapkodva kellett egyedül összehozni mindent.
 
Last edited:

Sonicc

Member
De ismerős. Igéretet kaptam rá,hogy havernál mehet az előnevelés. Nem mehetet,utolsó pillanatban a neje kitalálta,hogy még sem ok. Kénytelen voltam ablakba előnevelni, úgy hogy összeraktam a fényt hozzá,meg is nyultak rendesen,jó nagy szárközökkel. Kiültetve szép nagy,de nagyon ritkás növik lettek. Ma voltam kint,az 5 lányból,ma nyugtáztam,hogy már a 4. tört el a tővénél. Maradt egy,de annak se jósolok sokat. Szóval nálam szerintem ennyi idén :( . Mindenesetre ma bebaszok rendesen. Bocs,hogy ide hánytam,csak ki kivánkozott.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
De mondom :) Egy jo kertesz gerillaba is tud teljesiteni es szerintem pont hogy kihasznalja a lehetosegeket amik benne rejlenek, bar gk baszott az egeszre es inkabb nyirja a plantokat :laughing:
Ettol fuggetlen a hely se szab hatart, vedekezni meg lehet sot kell is a kartevok ellen.

ezt jól meg kéne jegyezze mindenki... ilyen mondásokat be kéne keretezni.meg kiállítani a Nemzeti Kendermúzeumba (leszámítva a gk-s köritést XD vagy pont otthagyni elrettentő példának XXD)
 

iwantmorebuds

Active member
ezt jól meg kéne jegyezze mindenki... ilyen mondásokat be kéne keretezni.meg kiállítani a Nemzeti Kendermúzeumba (leszámítva a gk-s köritést XD vagy pont otthagyni elrettentő példának XXD)

Pont akartam kerdezni arra gondolsz e :laughing: de mar beleszerkesztetted :D
 

GK_420

Active member
Ha másra nem elrettentő példának jó vagyok...az is valami! :laughing: :woohoo:
Deee ezt a mostani kertet már értelmesen összedobom ne csak elrettentés legyek. :D

Ne csak offoljak...a benti nem akar herma lenni most az idegben lekapcsoltam neki a villányt is egy napja csináljon amit akar vagy tud. :D Meg kitettem két hurkot a kert közelében az őznek de hát nem járt arra azóta...és nem nem a kert miatt akarom csak megfogni. :)
 

GK_420

Active member
Mert azt írták valahol az jó...
Na körbejártam egy helyen tápoztam másikra nem sikerült mert kiszáradt a patak amiből akartam. Learatták a zabot a kert elött gond nem volt. Egész pofásak kezdenek lenni jót tett nekik a savazott tápos víz. Egyik átültetett sárgul és kókad szerintem a szára túl sérült és meghal. Jah találtam egy rövidebb utat az egyik kerthez csak egy hatalmas kábel akna van meg akácos...végülis jól véd.

Utolsó a Dark Devil ami lilul asszem...bibeszálak végei meg az egész szár levélnyelek lilák. Szép lesz talajtól van oldalága szép nagy lesz. Szóval kezd valami formájuk lenni talán. Bekevertem kókuszt sok vermikulittal a napokban ez megy ki a homokos talajjal keverve az új kertnek. Ennek már jónak kell lennie betápoztam wuxallal előre.
 

GK_420

Active member
Na locsoltam 6liter "ph állított csapvizet" vazze...végre a rövidebb úton könnyen bejutottam. Jól betéptem út közben...
 

what_can_there

Well-known member
Ahhoz sok sikert. Probaltam en is a TD-t fenyperiodussal stresszelni, de nem jott ossze. Eddig barmit csinaltam veluk csak lany viragot adtak. Kolloid a baratod.
 

GK_420

Active member
Igen eddig így tűnik nekem is. :D Hát akkor megpróbálok kolloidot szerezni. Vissza akarom porozni a Dark Devilt a herma tdvel hátha jó sül ki belőle...de valami értékelhető plantok csak lesznek.
20ppm is elég?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top