What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no tak tahoe alien si představuju jako total indica kladivo, s hodně pryskyřice, a ecsd je taky hashplant, tak asi z toho bude takový skunky kushy hashplant :D na haš jako dobrý haha :D a tu core glue nebudeš tim Talienem?
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Podle mého laického oka bude coreglue za cca 14dni hotová, takže už jsem jí nepotíral, ale zkusim nejakou spodni větev a nechám ji tam déle.Mám ještě pár semen, takže příští rok ji pořádně popráším.Nahlodal jsi mě :biggrin: byla by škoda to nezkusit
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Jelikož se nudím v práci postu ještě "můj " oblíbený out strain.Jako loni převládá ovocně rumová vůně.Pokud dojede bez problémů čekám solidní výnos.Má pres 2metry.Loni mi sedla i stavem, takovej prijemnej nakopávač.Mel jsem po ní chuť neco dělat.
Heri x Tas S1
picture.php


picture.php
 

Dogons

Active member
Vysocinagrower všechno máš moc pěkný miluji ecsd a na ten tvůj se už těším tedy jestli pošleš na košt ždibec stou coreglue :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Dogon určitě ti pošlu něco na test.Dal jsi mi možnost vypěstovat opravdu krutou genetiku.Taky mě zajímá tvůj názor na terpeny. Co z toho budeš cítit.V kolikátým dnu jsi jí sklízel?


Vysocinagrower všechno máš moc pěkný miluji ecsd a na ten tvůj se už těším tedy jestli pošleš na košt ždibec stou coreglue :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Dnes jsem objevil plisen na kgb chtel jsem ji sklizet nekdy koncem pristiho tydne ale asi ji seknu uz zítra je rozhodně nejzralejší ze všech, byť by ještě chvuli chtěla ale plíseň se ve skleníku šíří rychlostí blesku ,takže to radši seknu hned nez bude pozdě.Jinak teda sem si vzal malej kousek domů a opravdu nehorázně pronikavě to jde cítit :biggrin:

Jinak máte někdo zkušenosti se strikanim kytek peroxidem jako prevenci plísně nebo uz na rozjetou plíseň?Jeden znamej to dělá celkem z úspěchem ale strikat něco na palice v poslední fazy květu mi neprijde zrovna ideální.Peroxid je v podstatě desinfekce, která se používá i na kůži, takže by to nemuselo vadit, ale nemám s tim zkusenost.
Prosím o pomoc pokud to nekdo používá napište mi, jak ste s tím spokojení.Popřípadě jestli se to dá aplikovat na palice cca 14dni pred sklizní.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jakýmkoliv stříkáním vody zvýšíš vlhkost, takže pokud nejde o padlí, které nesnáší mokré listy, nedělal bych to. protrhat, je to tam strašně nastrkané u sebe, tam měl být prostor mezi kytkama, větrat a větrat, dát tam ofuk.. snížit vlhkost nějak prostě. ale jakákoliv varieta s hustým indika květenstvím bude mít ve skleníku v čr problém s plísní na podzim :D dyž sem zkoušel hashplanty tak maximálně do 45. dnu jinak by to plísen sežrala ofuk neofuk hehe
 

Dogons

Active member
sklízel jsem jí něco kolem 6O až 65 dne podle fenotypu,ten peroxid jsme zkoušeli různý koncentrace a vždy to rostlinu popálí rozhodně nedoporučuji pokud to chceš zkusit tak opatrně hodně ředěným roztokem stříkni na pár listu a počkej co to udělá, stejně to plíseň nezastavilo..
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Známej to právě stříká myslím 3% roztokem a rikal ze se to téměř okamžitě odpaří ale já to zkouset nebudu dneska jsem seknul vrchy a nechal jen menší spodky.Přesně ta indika si o to říká :biggrin:
Ostatní kytky bez plísně.Uznávám je tam trochu džungle.Postupně to protrhám.
Díky za rady :tiphat:
 
Last edited:

spachal

Well-known member
Veteran
Docela se mi osvedcil lihovy postrik, odhadem tak 25%. Temer uplne to zastavilo plisne, ktere se objevovaly na stoncich, s palicemi byt take castecny uspech. A uprimne, radeji to cele vyrezat, nez nechat plisnove spory rozprasovat dale ..
 

mrakoplas

Member
Jsem na jednom videu s Jorge Cervantesem viděl, jak radí hned po sklizni čerstvý palice ostříhaný od velkého listí položit do roztoku
5 galonů vody (cca 19 l ) a tam nalejt 3% peroxid vodíku 200-250ml
V tom je vyrochnit, pak ošplíchat čistou vodou, tím se prej očistí od různejch sajrajtů- plísně, bobky od ptáků a co já vim.. a pak usušit v jemným vánku před ventilátorem.
Ale osobně nemám vyzkoušeno.

Asi pujde vygooglit. Já jem si to asi před rokem napsal na kus papíru a ten se mi tu furt válí :)
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
49. den květu

49. den květu

Poslední update před sklizní.Pokusím se postupně udělat nějaký shrnutí ke každýmu strainu a přidám smoke report.

Coreglue 1
picture.php


picture.php


picture.php
 

metracek

Active member
Veteran
Ta jednicka je nadherna! Uz sem se na ni tady byl dneska podivat nekolikrat. Moc se tesim na fotky tveho ecsd! Budou jeste, ze jo? :D Mam jeden pozemek taky okolo 650 m, ale pokazde mi tam ganju sezrala bud lesni zver, nebo kozy od souseda. Tak se aspon rad podivam jaky pecky delas v tehle vysce ty a je to fakt krasa!
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky za slova chvály :) Je zajímavé , že když jsem bydlel na Brněnsku a pěstovali jsme podél trati, tak jsem taky bojoval se zvěří každoročně, ale tady na tom fleku nikdy.Chodí jsem pouze srnky a ty ožírají zelené fazolky, což se nelíbí mojí ženě... :biggrin:

Stále je co zlepšovat a jsem rád, že se vám holky líbí a přidáváte svoje postřehy.

Tady je aktuální
ECSD
picture.php


picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
CoreGlue 1 voněla hodně sladce ale poslední dobou tam cítím podtóny borovice...takže sem si vzpomel na to, jak si loni chutnal ECSD a psal jsi, ze tam citíš borovicovou sladkost, tak tohle přesně momentálně citim u CoreGlue 1 a řekl bych, že je to silná těžká vůně.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ta SI mně fakt voní, ted je to uzený citrus s tou antikvariátní zatuchlostí.. vzhledem mi připomíná NLhaze co sem jel pár sezon kolem roku 2004, ale ta nebyla tak moc citrusová a víc amoniak tam byl, kočičí chcanky :D a pepřová na výdech.

tady je 7. týdnů, ty jsi kolik týden vysočina?

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Mahakala: Vypadá velice dobře...

Pokud dobře počítám dnes je to 60. den...u mě ten citrus trochu ustupuje do pozadí a je tam víc cítit santal a ještě něco co nedokážu dost dobře popsat trochu pryskyřice z jehlicnatyho stromu zhruba...něco v tomhle smyslu :biggrin: je to komplexní vůně citim tam hodně různých podtonů.Baví mě to , jak se ty vůně různě mění :biggrin:

picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:
Top