What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Heri x tas

Heri x tas

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdarec brachu, to je zatmivane nebo to takhle kvete v půlce července bez pomoci?

Zdarec, kvete sama od sebe, ale letos začala asi o týden možná 2 dřív než loni.Za mě opravdu ideální strain do našich podmínek.Tato fotka je řez.Mám i F1 ta začala nakvetat cca pred týdnem az bude čas postnu fotky obou.

Co jedeš letos ty?Bude nějakej report?
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc pjekné, ta SI je zajímavá, sem zvědavý co řekneš na smoke, poslal sem to abys neměl jen utlumováky.. dobrá haze povzbudí lépe než vitánie bych se vsadil hehe.. slyšel sem že plánuješ čistou haze na příští rok? tak to sem dvakrát zvědavej...
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Haha no naštěstí Vitánii ještě nepotřebuju a doufám, že dlouho nebudu... ale vyzkoušet na ženě to musím :biggrin: jj rád bych zkusil THH mohla by to být pecka no uvidime...je tam tvůj ECSD takže i neco nakopavajiciho bude...ty už máš SI sklizenou?
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Tak jsem dneska něco v rychlosti vyfotil.Holky se začínají pěkně rosit.. ukážu vám ty utlumováky :biggrin:

GG4 x AMNESIE - citim tam zatím hodně kávu a opičinec

picture.php


KGB - citrusove aroma

picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Hot shit

Hot shit

Všechno se začíná nafukovat zaujala me SI.....neskutečně valí pořád nahoru už nezbývá moc místa...taky přemýšlím nad tim, že přestanu zatmivat u sousedů se dělá vazba a nechci vzbuzovat zbytecnej rozruch...nehledě na zkracujicí se délku dne.Jinak venku bude brzo hotová první várka heri x tas(klon).Z toho co jsem dával F1, tak vse uz kvete nejrychlesi bude hotová cca v 2 týdnu září...tady par fotek:

Herix tas
picture.php


picture.php


Kgb
picture.php


SI
picture.php


Larry og x the Purps F1
picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
ECSD její čas ještě přijde
picture.php


GG4 x Amnesia- nejvíc orosená...mám 2phena tohle je obsypanejsi i výraznější aroma.
picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky.To jedno pheno je fakt přísně obsypaný.Druhý tolik ne ale struktura kvetu je stejná,ta méně obsypana je vic zelená tak nevim jestli jsem ji třeba neprehnojil ale hnojim vse stejně...treba je vic náchylná nebo prostě odlišný pheno...hodim pak foto pro srovnání.Myslím, že zrovna tahle kytka ma ty sweet haze terpeny o kterých si psal...je tam ta mírná sladkost...nevim no jedu to poprvé ale je to pecka...opravdu skvostná genetika.Diky za ní.
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Dneska jsem si přejel rukou kalich ECSD a ucítil jsem totožné aroma jako loni, naprosto úžasný a pronikavý odér, ke kterému jsem si chodil čichat, kdyz byl ve sklenici :biggrin: opravdu mě to dostalo...už se nemohu dočkat...je zajímavé, že levandulovou vůní už vůbec necítím...může se ještě projevit pořád má čas...vnímám tam tu kyselost ted a ještě něco co se mi nedaří specifikovat.Tenhle strain sem si opravdu zamiloval, takže Elanius a Mahakala díky vám :tiphat:
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
SI - musim ji ohybat přerůstá jednou tam cítím nějaký koření a podruhé jakoby závan citrusu.Hodně se vytahuje,přerostla všechny ostatní, ale má na to geny.
Je to velmi vitální rostlina.

picture.php


picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top