What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hmm ta tvoje první fotka vypadá ďábelsky, uplně růžky :D nedávno sem četl nějaký thread sour vs haze, a nějaký hazelover řekl, že sourD je pro crackheads :D haze je opravdu jemné kuřivo pro jemné a inteligentí lidi jako jsme my dva :D haha dělám si srandu :D
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
hmm ta tvoje první fotka vypadá ďábelsky, uplně růžky :D nedávno sem četl nějaký thread sour vs haze, a nějaký hazelover řekl, že sourD je pro crackheads :D haze je opravdu jemné kuřivo pro jemné a inteligentí lidi jako jsme my dva :D haha dělám si srandu :D

To bude ďábelský weed...Jsem zvedavej na to jemné kuřivo.Jsme nepochybně velmi inteligentní lidé... :-D


Dneska jsem poprvé ochutnal coreglue 1 z vaporizeru.Velice chutné a silné.Ještě to chce samo nechat uležet tohle byl jen malý kousek nemohl jsem se dockat...chut liskových oříšků, kávy a tropicke ovoce...první dojem skvelý,velmi zarudlé oči... :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Ecsd pár fotek dnes jsem musel sklidit objevilo se par lozisek plísně...mysli, že se podepisuje aktuální počasí,kdy tady už x dní v kuse prší,mlhy atd...nechal jsem pouze tu opýlenou větev...Ještě bych jí tyden nechal,ale nechci riskovat.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tady se dnes vyjasnilo, je to škoda že nechceš riskovat. :D sem zvědavý jak teda na konci zhodnotíš skleník, taky sem vyhodil jeden salám kuli šedivce, ale statečně čekám a čekuju. dělají se ti tam kapky???
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
To bude ďábelský weed...Jsem zvedavej na to jemné kuřivo.Jsme nepochybně velmi inteligentní lidé... :-D


Dneska jsem poprvé ochutnal coreglue 1 z vaporizeru.Velice chutné a silné.Ještě to chce samo nechat uležet tohle byl jen malý kousek nemohl jsem se dockat...chut liskových oříšků, kávy a tropicke ovoce...první dojem skvelý,velmi zarudlé oči... :biggrin:

je to nepochybné.. no myslim, žemožná až to ochutnáš tu haze, že ti přibudou nějaké děti doma, bude to nová inspirace. gypsy, provozovatel icmagu, má myslím osm, a všechny připisuje na vrub cannabis :D hehe káva a tropické ovoce zní jako ideální spojení glue a amnesie. mnam!
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
tady se dnes vyjasnilo, je to škoda že nechceš riskovat. :D sem zvědavý jak teda na konci zhodnotíš skleník, taky sem vyhodil jeden salám kuli šedivce, ale statečně čekám a čekuju. dělají se ti tam kapky???

Tady se dnes konecne taky udělalo hezky, ale zítra a další dny má zase chcát...no skleník hodnotim uz ted jako plus a určitě jsem rád, že ho mám do příští sezony ho trochu vytunim... ta plíseň mi prijde, že postupuje z kytky na kytku...začalo to kgb, potom larry tam jsem čekal dost dlouho a taky jsem čekoval a vyštípaval a pak jsem vyhodil asi 200g....no pak prisla coreglue tam jsem tu plíseň čekal mnohem dřív vzhledem k tomu jaký tam byly palice, ale šla dolů zralá ,takže ok.No a ECSD bohužel taky,takže to radši sklidim zavčas je to 63.den, jak jsem psal chtělo by to ještě týden, ale ta sedivka postupuje, tak rychle, ze bych v 70.dnu vyhodil téměř celou kytku ..Ještě jednu ecsd tam mám ta zatim neplesnivy, snad se dozije 70 dnu...

Kapky se nedělají...větrám dostatečně teda pri normálním počasí...ted kdyz x dni pršelo, tak je tam velka vlhkost a je to zapareny...no bohužel babí leto se nekoná...

:tiphat:
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
je to nepochybné.. no myslim, žemožná až to ochutnáš tu haze, že ti přibudou nějaké děti doma, bude to nová inspirace. gypsy, provozovatel icmagu, má myslím osm, a všechny připisuje na vrub cannabis :D hehe káva a tropické ovoce zní jako ideální spojení glue a amnesie. mnam!

Kamaráde věřím, že haze bude určitě inspirativní, ale já už mám splněno a další děti neplánuju aspon ne s touto ženou :biggrin: ano opravdu velice chutná záležitost jsem zvědavej co na ni řekneš.
 

elanius

Well-known member
Veteran
dufam, ze zena nema ucet na icmagu, ale by ta hnala za tuto hlasku :D

Inak diesel ze skleniku vyzera vazne..tucne..skoda tej plesne ale lepsi vrabec v hrsti ... :D

Len tak pre porovnani, tu je muj ecsd prepestovany in a mrsknuty do hliny, zatim bez plesne
picture.php


A tu je Haze 25 keeper v skleniku
picture.php


Je to rovnake pheno ktore som Ti dal, jak je na tom ta tvoja? Predpokladam ze si veselo roste bez naznaku kvetu co? :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak dyž máš eště jednu ecsd tak to je v klidu, mám jen jednu, loni sem taky sklízel asi 65. den, ale zatmívám 11/13 takže pak je to méně dní než na 12/12. byla dobrá, ale nemám rád brzo sklizenou ecsd nedělá mi to dobře.

jojo haze je šampaňské cannabis říkají labužníci, ale takový ti pivní bratři, co si dávají ty kuše k tomu pivu, řeknou, že hejz je pro holky :D mám rád oboje.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
dufam, ze zena nema ucet na icmagu, ale by ta hnala za tuto hlasku :D

Inak diesel ze skleniku vyzera vazne..tucne..skoda tej plesne ale lepsi vrabec v hrsti ... :D

Len tak pre porovnani, tu je muj ecsd prepestovany in a mrsknuty do hliny, zatim bez plesne
View Image

A tu je Haze 25 keeper v skleniku
View Image

Je to rovnake pheno ktore som Ti dal, jak je na tom ta tvoja? Predpokladam ze si veselo roste bez naznaku kvetu co? :D

Krasnej Dýzl i Haze.
Jak říkáš, vesele si roste dál ale uz hází preflowers...koncem prosince by mohla byt hotová :biggrin: a stejný i tvůj dýzl toho jsem měl doma az ted jsem ho presadil do skleníku...
Škoda, ze sem nemohl zatmivat kdyz jsem ju dostal,ale pokud bude možnost příští rok vyzkouším. :tiphat:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
tak dyž máš eště jednu ecsd tak to je v klidu, mám jen jednu, loni sem taky sklízel asi 65. den, ale zatmívám 11/13 takže pak je to méně dní než na 12/12. byla dobrá, ale nemám rád brzo sklizenou ecsd nedělá mi to dobře.

jojo haze je šampaňské cannabis říkají labužníci, ale takový ti pivní bratři, co si dávají ty kuše k tomu pivu, řeknou, že hejz je pro holky :D mám rád oboje.


Co ti nesedí na driv sklizeném dýzlu? Právě sem si říkal, ze když bude sklizeny trochu dřív nemusel by to byt tolik trippy stav... :biggrin:

Budu mít možnost srovnat, tak uvidíme co pro me bude lepší.

Breal vtipný videa celkem jsem se pobavil :biggrin: jeho kanál jsem neznal...
 

Dogons

Active member
že ti do toho skáču mě nesedí na dřív sklizený ganje a je jedno jestli je to diesel nebo cokoliv jiného několik věcí za prvé ten stav zhulení není high ale psychický teror hááj je o pohodě :biggrin: kterou ty nikdy nepoznáš pokud máš v trávě místo thc cbn atd. chut mdlá nevýrazná jeto seno nudnej produkt jak když sklidíš nezralé jablko bléé,je lepší to nechat zplesnivět než hulit takovej matroš :biggrin:
pozdrav pánbůh :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
že ti do toho skáču mě nesedí na dřív sklizený ganje a je jedno jestli je to diesel nebo cokoliv jiného několik věcí za prvé ten stav zhulení není high ale psychický teror hááj je o pohodě :biggrin: kterou ty nikdy nepoznáš pokud máš v trávě místo thc cbn atd. chut mdlá nevýrazná jeto seno nudnej produkt jak když sklidíš nezralé jablko bléé,je lepší to nechat zplesnivět než hulit takovej matroš :biggrin:
pozdrav pánbůh :biggrin:

Souhlasím s tebou ve všem co jsi napsal,ale je to sklizeny v 63dnu to by zas nemusel byt uplnej provar...uvidíme no...a taky si myslím, že kytka ještě může částečně dozrat pri sušení pokud je teda sklizena treba o ten týden dřív...

Posoudim to až porovnám oba SD jeden planuju seknout v 70dnu....zdarec:biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
že ti do toho skáču mě nesedí na dřív sklizený ganje a je jedno jestli je to diesel nebo cokoliv jiného několik věcí za prvé ten stav zhulení není high ale psychický teror hááj je o pohodě :biggrin: kterou ty nikdy nepoznáš pokud máš v trávě místo thc cbn atd. chut mdlá nevýrazná jeto seno nudnej produkt jak když sklidíš nezralé jablko bléé,je lepší to nechat zplesnivět než hulit takovej matroš :biggrin:
pozdrav pánbůh :biggrin:

ne všechny kytky teda spadají do koncepce pohody. hlavně ty déle kvetoucí. třeba ten cross od souther star seeds mezi papua nov guinea teda vzorkem od lovců lebek a hajtským vzorkem používaným k voodoo. to nebude moc pohoda člověče. taky třeba malawi je spíš trans, než pohoda a neville´s haze to nebudu ani popisovat.

taky si myslím, že každá rostlina má určité rozmezí v které může být sklizena a to podle chuti uživatele. sem sklidil ecsd jednou v 68. dnu a vypadalo to takto.

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Co ti nesedí na driv sklizeném dýzlu? Právě sem si říkal, ze když bude sklizeny trochu dřív nemusel by to byt tolik trippy stav... :biggrin:

Budu mít možnost srovnat, tak uvidíme co pro me bude lepší.

Breal vtipný videa celkem jsem se pobavil :biggrin: jeho kanál jsem neznal...

nesedí mi chut. a stav je právě eště víc trippy a dizzy. a taky ale krátký. ale zase v 80. dnu mi to taky nesedí, to je uspávák pak, i když chut je hezky temná a proleželá pak :D
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
SI okolo 70dne...Bohužel už i tady jsem našel pár ložisek plísně, ale zatím nic hroznýho pokud to půjde necham ji cca 14dní jeste zrát...hlásí jeste zmenu počasí k lepšímu, tak jsem zvedav, jestli jim to vyjde .

picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Konečně se objevilo slunce, tak jsem šel vyfotit něco na zahradu.Snad ještě bude aspoň mesic hezky

KC33 x Jackberry

picture.php


picture.php


Dutch kush

picture.php


picture.php
 
Top