What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Já jel pár let zpátky NYCD a ten mi i lidem v okolí ve vůni připomínal víc citrus než naftu,tak nevím co dělám blbě :biggrin: ale to bylo pheno co dojíždělo vklidu bez zatmívání,takže asi dominoval víc afghan. Příští sezónu beru klony NYCD i RIRI a udělám srovnání :tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
the truth sou určo kvalitní semena jj nejel sem to ale jels em podobný cross, tady ten nebyl k dispozici a věřím tomu týpkovi má čuch na samce, takže si myslím, že téměř každé pheno bude ultra silné, og kush se velice dobře zatmívá.. nycd nemá s dýzlem moc společného.. a zapomněl se se zeptat na mss, to bylo jaké? :D
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
tak sand se ta duč kuš podaří i příští sezonu...

ted pokuřuju tvoji sd a je to vynikající a opravdu citronově-levandulová chut na vydech, až bonbonově sladká a trochu jaru na nádobí tam cítím, jakoby vzdáleně připomíná samozřejmě... mírně sour.. myslím si ti dali riri :D ale co já vím.. já když rozdrtím mezi prsty kalich ecsd tak cítím dýzl prostě, hodně výrazný, a tvoje bylina to nedělá. tím nechci říct, že to není dobré :D hehe je to hodně good, skvělá chut určitě ale ecsd co mám já je trochu jiná... víc dýzl

moc it děkuju za vzorek :respect:

Trochu sa nam to tu zacina zamotavat :D

ECSD som dostal, takze nemozem s urcitostou tvrdit ze je to rovnaky klon. Ale je to rovnaky klon ktory tu presentoval Sailinder a v case ked som ho dostal myslim Riri nebol v CR. Sailinder ho dostal od Lipiho pod nazvom ECSD.
Ririho ma vic citronovu vonu, rozhodne podobnu Jaru a je tam citit aj levandula, ale fakt je, ze vona ECSD je hodne komplexna, citim tam dyzl ale chemicky citron je tam tiez. Riri sa menej taha v kvete a zda sa mi ze ma vacsie kalichy. Zda sa ze okolo SD musi byt stale nejake drama :D
 

sailinder75

Active member
Sailinder ho dostal od Lipiho pod nazvom ECSD.

aby sem to upresnil,dostal sem ECSD od Sensiho a zhanam riri-ho abych to mohel porovnat,ktery je lepsi a lepsejsi...

inac nuz mne ECSD voni ked otevrem pohar jak stare navlhnute citrodeko,taka ta koncentrovana citronova vuna, a ked sa v nem prehrabnem,tak vyleti ta vuna diesla jemne misana s majoranem,ako velice luxusne huleni,vzdycky ma prekvapi,ked uz mozek otrne a povim si,dnaska si ho dam,a uz citim take jemne chveni a vypravam si dnes si nenalozim"moc",a uz sa vlecem spatky ze zvesenym pyskem zdymeny jak tygr,a povim si nabuduce si ho nedam tak moc,a tak sa to opakuje furt...
a este mampoznatek,po zadnem modele nemam tak cervene oci jak po ECSD misto belma KREV
 

elanius

Well-known member
Veteran
Jasne, lipi je sensiho starsi nick z groweru, pokud mi pamat dobre sluzi.

Ten majoran je tam fakt citit aj v chuti, tez sem na to pred casem pomyslel ale divim sa ze nikto okrem nas to nespomina :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hahaha :biggrin:. drama neni opravdu potřeba na našem malem pisečku.. jen řikám co citim.. jar a žádný dýzl, mám tady eště kousek.
 
D

Dogon

sailinder75 riri dodám na porovnání jen chvilku vydrž,já je pěstím oba vedle sebe už léta a někdy vede riri jindy zas ecsd zaleží jak se povede ne vždy jeto stejný co mohu prohlásit po několikaletém testování je že ecsd je po všech stránkách komplexnější terpenicky barevnější oproti tomu riri má víc síly
 
D

Dogon

k tomu mss testoval jsem vzorek od Mightyka jeto příjemnej skunk hodně mi připoměl CM bilbao stím rozdílem že je ještě skunkovější lehce do dyeslu a veselou náladu přivede vzorek byl však nedostačující na větší hodnocení.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
dik za info ohledně mss a palec nahoru za sdílení RIRI Dogon :respect:

nemůžu se dočkat až uvidim RIRI u Sailinder75 neb již jeho ecsd je buclatá a naducaná.

ganjopádně bychom měli uspořádat čistě koštovačku sour dýzlu bo je nás dost tady na to :biggrin:
 
Last edited:
D

Dogon

celostátní sraz nebo tak něco? koštovačka dýzlu od ruzných pěstitelu dá nekonečnou škálu variací to je muj pohled na věc co pěstitel to trochu jinej diesel.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
haha právě ty škály to mě zajímá, no já jen že mně se letos ecsd povedla tak bych mohl machrovat :biggrin: a taky byhc si dal tu slovensku majoránku haha že bych koštl trochu..

:tiphat:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Přidám svuj pohled na mss...tvori velice tvrde a kompaktni palice.Voni mi sladce skunkove(zena citi sladke ovocne tony) po rozdrceni zavan nafty.Jinak pro me je to pohodovej model do spolecnosti.Ma svoji silu ale hlava funguje pomerne dobre dal... :biggrin:

Mahakala:

Vnimáš nějakej rozdíl v síle toho ecsd co sem ti daval oproti tvymu?
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdrvaím Vysočinu! hmm tak ta mss nezní moc zajimavě..

síla tam je jj, ale potřeboval bych víc jak jednu šišku a víc různch situací abych mohl říct víc.. ale síla je good.

osobně mám srovnání ecsd a riri za sebou, v roce 2012 sem je pestoval vedle sebe, byl to dobrý rok. ale podle mě je blbost nazývat sour diesel RIRI jenom proto, že přišlo z paklu nadepsaného jako sour diesel ibl, od toho "breedera" Rezdoga.. borec neměl moc konkurenci v dělání "dýzl" semen, ne že by byltak dobrý ale nikdo jiný to nedělal :biggrin: dělal taky chemdog semena, kde ho zcela převálcovala konkurence v podobě jistého Topdawga kde se ukázali shopnosti a talent "breedera" Rezdoga big LOL říkal bych RIRImu spíš sour lavender ale diesel vubec teda.

co se týká té variace, jedná se o jednu rostlinu a můžou se lišit ve tvaru i mírně odlišovat ve vuni, ale chut dieselu nemuže nikam zmizet LOL :biggrin: ahahah vzorky které sem obdržel od člena Porksoda z pod led lampy byly velice podobné mojí ecsd a byly velmi diesel.ad tady ten vzorek od tebe na mě dělá dojem og kuš nebo og kuš/diesel :biggrin:

p.s. tedka dyž se ten poslední kousek zapálil tak citim v pokoji upe takovou borovicovou sladkost, to u mojí ecsd sem teda nezaznamenal.

míííííír hahaha:tiphat:
 

Porksoda

Member
Ahoj, ten ECSD rez uz nemam, dozobaly ji housenky, nepouzil jsem letos ani jednou zadny postrik, ani jsem nemel zadny backup, takze tak. Vzhledem ke kondici nemelo smysl sem davat jakekoli obrazky, mate tu zdokumentovane zdarilejsi pokusy, nicmene mohu potvrdit, ze to byla cista nafta s nadechem citrusu i pres to ze vzhledem k napadeni dost stradala a nedosahla sveho plneho potencialu. Pokusil jsem se nahrat fotky neceho jineho co se povedlo, ale nemuzu je postnout, bud je to bug icmagu, nebo to dela Tor, nevim, driv to fungovalo normalne, treba se to casem fixne, ale to uz by byl offtopic, protoze se to netyka zahrady co je 700 m.n.m. :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no já nevim jak to děláte, ale riri i ecsd mi z pod lampy přišly skoro stejný, riri dokonce o kus lepší, i když nepatrně... teď mam riri cut v 53. dnu, takže se teprve začíná předvádět, ale když přivonim je to tam prostě jak vyšitý :D si schváně zítra naškubu na zahradě trochu tý levandule pro srovnání, ale nepamatuju se, že bych jí tam cítil

mss se mi líbí vůní, hlavně jak je cejtit už malej řízek, ale jinak je to nic moc, takovej specificky sladkej skunk bez výrazný chuti, ale usuzuju z jedný kytky co jsem kvetl, ještě mu šanci dám

jo a ještě koukám, že se tu řešily ty outdoorový kříženci se samcem herijuany ibl, mi je posílal jeden člověk z g před několika lety, asi 16 různejch a od každýho hromadu, ten samec byl od sa_nieho a tas x heri i nhu x heri ještě myslim mám v lednici, venku z toho lezou super fena... ale už jsem tu viděl i nějaký jiný věci na ven se samcem tý heri, by mě docela zajímalo jak to s těma semenama teda bylo :D
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no ja nevim, ale když to někomu přijde stené tak je někde chyba,, nemá nos na to třeba, to neznamená že je špatný grůwer bo tak..

taky k té historii riri.. jak správně poznamenal elanius, riri je víc indika nebo wld chcete-li nežli ecsd.. to odpovídá i tomu programu "breedera" Rezdoga, vytvořit sour diesel, který bude více snadno pěstitelný indoor než originální ecsd.. jeho slovy "to create sour diesel that is doing great even in not perfect growrooms", no wld dycky dělá líp indoor než nld. nld vyžaduje víc skill a vytuněný growroom.

plně soulhasím s dogonem v tomto postřehu a je to i moje zkušenost..

ecsd je po všech stránkách komplexnější terpenicky barevnější oproti tomu riri má víc síly

@zdarec Porksoda
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Tak nám začíná sezóna 2017 a já dal klíčit první várku seeds.Zatím je to:

MSS
Heri x Tas
Big Diesel
Dutch kush
Amnesia haze x GG#4
Jackberry x Lebanon
Larry Og x Purps
Biddy early citral

Vše kromě big dieselu a dutch kushe jsou F1 z minulého roku.
Přibudou ještě klony a pár kusů autoflowerů.
Chystám se zatmívat Larry Og x purps a Amnesia haze x GG#4
Ty budou ve skleníku.Ostatní klasicky venku na jižním svahu.
Plánuju využít případné samce pro tvorbu nějakých zajímavých crossů...

picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
picture.php


Tak pomalu, ale jistě pokračujeme přibyly klony
KC33 x Jackberry
Heri x Tas

Dale Automaty
Somango
Blueberry
Ak47

A navíc semena KGB 8 x OG Kush od Panacea
Což bude další adept pro zatmivačku.

Obrovský díky letí k Mrakoplasovi :tiphat:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Takhle si pročítám cannabibli od Kinga a narážím zde na popis Bubba Kush...

Čistá Bubba kush je velice malá rostlina.V zahradě, kde porostou kytky vysazené ve stejnou dobu, bude zdaleka nejmenší.Prostě neporoste!
Rauš je ničivě silný a téměř okamžitě mě proměnil v červenookého šťastného mentála.Rostlina vás dostane do pořádného rauše nehledě na vaši toleranci.

Minulý rok nejmenší kytka co jsem měl a ten rauš taky sedí :biggrin:

Máte stejnou zkusenost s bubba kush?
 

Latest posts

Latest posts

Top