What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

what_can_there

Well-known member
Ezt szivtam az elobb, NLxDC.

picture.php
 
Ezt szívom meg fogom is jó ideig.. Super Skunk hát tényleg lehoz mindenről,földes íz meglepően édes skunk illat jó kis strain. Inkább esti használatra.. nem sokára hozok Bubblegumról is képet.
 

Attachments

  • IMG_3778 másolata.jpg
    IMG_3778 másolata.jpg
    79.4 KB · Views: 22

brokeboi

New member
Haver hozott hollandiából Power Plantot. Elég rendesen szétcsap. 0.8ment egy cigibe. Hárman szívtuk. 3 óra high. Rég szívtam ilyen jó füvet az biztos. Kép nincs sajnos
 

420Bud420

Member
Utcai 3k-ért..kíváncsi volnék a véleményetekre !😁
 

Attachments

  • IMG_3358.jpg
    IMG_3358.jpg
    68.1 KB · Views: 33
  • IMG_3356.jpg
    IMG_3356.jpg
    67.3 KB · Views: 29
a dílered biztos nyaralásra gyűjt... láthatóan ez valami hidro, tipikus korán szedett tömeg termék, biztos sok készül ott ahonnan ez jött. átlag minőség, sajnos az ár elég magas manapság ha egyet veszel, régebben csak 2 volt, mostmár inkább 2,5 nameg most jött ez, hogy 3 és a minőség semmivel se lett jobb az évek alatt, csak az ára megy felfelé. biztos az ingatlan árakhoz viszonyítják, azok is csak felfelé mennek.
 

GK_420

Active member
Ennél egy kicsit több volt,már egy cigit húztam..tudom,hogy ez drága meg szar is,ezért arra lennék kíváncsi nektek mennyire alja kategória
Most akkor szidjuk? :D Adnak el rosszabbat is, de kevés egy cigi után is ez. Az ár meg változik hát van ilyen, kevés a díler aztán ki kockáztat majd 200ftért chrome?
 
sose tudhatod ki kit ismer, én amerre lakok ha vki 3000-rel próbálkozna, az lenne a vége, hogy gyorsan meglátogatnák lehúzni. a háromezres csodát xd
 
K

kukta

Nem a vietnámiak védelmében de a vietkong = kommunista szabadságharcos..... Vietnámbam. :D
 

GK_420

Active member
De nem mindenki éli a kartel tagok gengszter életét mint chrome. Itt 2,5 volt mindigis de .8nál sose több, szóval 3k az 1g minimum már 10 éve biztosan.
 
igen, bocs akkor pontosítok. szóval itt nem árul senki 0,6-0,8-at azaz "egyet" 3 ezerért. több okból se.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top