What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

daroes

Member
picture.php


picture.php
 

Son of Soil

Member
Úgy tudtam, hogy kb. 0.6-ot adnak utcán egynek, de látom a helyzet drasztikusan változott és már nem adnak semmit se. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Valoszinuleg nem allitottad az albumot ahova feltoltotted publikussa igy csak te latod :D
Edit: igy van, nem latszik album a profilodon, ha csak csatolmany akkor passz
 

Dapk

Active member
Veteran
Nálam a multkor a file méret miatt volt gebasz, levettem a felbontást és működött is...
 

iwantmorebuds

Active member
Itt ilyen az uccai altalaban, egy otos 12,5 :D
Sztem tljesen korrekt :D de ugylatom pont az aremelkedes hataran vagyunk mert sokszor 3e-t kernek de az tenyleg naon jofele. Am miota az eszemet tom ennyi az ar, megdobbenve olvasok 6e/g arakat sokszor
picture.php
 

1MM0RT4L

Member
picture.php


nagyon habos, nagyon erős,nagyon édes.. néha kis málna iz érződik... havertol kaptam sajnos nem tudom mi lehet a strain de kivancsi lennék rá.
 
Last edited:

what_can_there

Well-known member
Nehez lenne ennyibol megmondani a fajtat, de nalam a critical mass volt nagyon hasonlo. Eros volt mint a dog, ha reggel szivtam belole, akkor eleg nehezemre esett meloba menni. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Szívesen látnék pár hasonló posztot a somoke/grow riport topicba ;) biztos segitseg lenne par kezdonek foleg a keresettebb fajtak :) mostma van egy gagyi sablon is szal lustasagra se foghatjatok :D

Vad, komoly az a Erdpurt szep szines ;)
 

what_can_there

Well-known member
Kitalaltam egy jatekot. Az alabbi kepen szerepel 6 fajta, mindegyiket a foliabol szedtem iden osszel. A neveket kitakartam, helyukre szamok kerultek. A kerdesem az, hogy melyik szam melyik fajtahoz tartozik? Jovo pentekig lehet tippelni, utana megmondom a megoldast, aki kitalalja, az kap meglepetes csomagot. :D

A fajtak abc sorrendben:

- Critical Mass
- Durban Poison
- Erdpurt
- Maple Leaf
- Northern Light
- Skunk

A bugak:

picture.php
 
Last edited:

daroes

Member
Kitalaltam egy jatekot. Az alabbi kepen szerepel 6 kulonbozo fajtaju buga, mindegyiket a foliabol szedtem iden osszel. A neveket kitakartam, helyukre szamok kerultek. A kerdesem az, hogy melyik szam melyik fajtahoz tartozik? Jovo pentekig lehet tippelni, utana megmondom a megoldast, aki kitalalja, az kap meglepetes csomagot. :D

A fajtak abc sorrendben:

- Critical Mass
- Durban Poison
- Erdpurt
- Northern Light
- Maple Leaf
- Skunk

A bugak:

View Image

1. durban
2. erdpurt
3. maple
4. szkank
5. critical
6. NL

:D jöhet a csomi :D :D
 

GK_420

Active member
1. Erdpurt
2. NL
3. Durban
4. ML
5. Skunk
6. Critical

...szerintem. De ez most 6os lottó és mindet kell tudni? :D
 

what_can_there

Well-known member
Itt egy masik kep is vakuval, hatha valakinek ugy jobb. Elismerem nem konnyu igy sem (jobb lenne pl. szagolni is oket), ezert ha nem lesz telitalalat, akkor majd az szamit, aki a legkozelebb van hozza. Annyi konnyites azert van, hogy ezekbol mar tettem fel kepet joparat.

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top