What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Early Skunk Reveg./MonsterCropping/200w led

gganjaabwoy

Active member
57 day 12/21
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


a mai primit doua udari cu apa curata...

54-65%
24-26C

inca un pic:watchplant:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ai umplut plasa bine, dar parca is mai putine frunze decat inainte, ai facut defoliere sau doar asa pare?
 

gganjaabwoy

Active member
au mai cazut si din frunze...dupa 3 udari cu apa curata a cam lovit-o toate:))....bine si de cand s-a mai incalzit afar nu mai prea fac fata vpd-ului...in medie sta constant la 25.3-25.6c iar umiditatea 58-63%...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nu-i stres, esti aproape gata. Eu as recolta-o azi :))

Si ganjo, iti propun un experiment. Usuc-o pe toata si fa-o water cured (te ghidez personal), si dupa aia un extract de vapo (la fel, ai asistenta maxima, step by step).

Era sa zic, si dupa aia arunc-o, haha... Nu, si dupa aia, tine-o doar pe asta, pana o termini, si dupa aia zi-ne daca ai sesizat vreo diferenta fata de ce ai fumat inainte (poate tot asta, poate altele).

Uite, ia-o ca o rugaminte personala, fac un studiu de caz si nu am un sobolan mai potrivit, iar tu imi pari in momentul asta hamsterul cu sosetele cele mai dragute de pe ICmag :D

Hai, te bagi? Hai, te rog io... Uite, promit ca pun la crescut ce vrei tu, pentru cazul in care dupa ce termini experimentul socoti ca ai stricat iarba!
 

gganjaabwoy

Active member
n-am vap:muahaha:...o sa fac...la toamna pe ceva out...plus ca ii singurul stoc pe care il am...nu-mi permit sa il stric:))...mai ales daca zici ca dispare mirosul si aroma...care eu am recrescut soiul asta doar pt aroma si miros.

dar mai simplu...vi tu cu iarba si poti face oricate teste pe mine:))...bine sper ca nu ai si ceva studii asupra marijuanei administrata pe cale anala:muahaha:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pe ultima suta de metri ar fi bine sa mai deschizi 1 sau chiar 2 intake-uri. Si ar fi bine sa faci si ceva exercitii de relaxare, ca sa ii fie mai usor lu' Nea Pisica.
 

lumion

Active member
mai bine rezisti inca 2 sapt si o sa iesi mai bine la cantar si la potenta..tu stii mai bine
 
Top