What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Early Skunk Reveg./MonsterCropping/200w led

gganjaabwoy

Active member
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@explo: Man, intake-ul ca intake-ul, da' manusile alea de cauciuc, facura toata treaba. Iti dai seama ca aia e iarba ISO 9001, HACCP, toate alea.

@ganja: Auzi ganjo, cand am vazut-o retezata, ma gandeam ca o revegetezi iara :))
 
K

katadyn

Gman sa ți trimit adresa sa trimiți și mie de un cui,gman e băiat bun și da:))))
 

gganjaabwoy

Active member
@ex...poate ne arata sabah cum merge la final cu 3 intake-uri:biggrin:

@jtm...am pus si doi lastarei la revegetat.:)

@lumion...mersi:tiphat:

@katadyn...lasa ca mai ai putin si tu.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
@explo: Man, intake-ul ca intake-ul, da' manusile alea de cauciuc, facura toata treaba. Iti dai seama ca aia e iarba ISO 9001, HACCP, toate alea.

@ganja: Auzi ganjo, cand am vazut-o retezata, ma gandeam ca o revegetezi iara :))

"Manusile" alea mie imi par de fapt a bad MS Paint job.
Dar, eu zic ca niste manusi is bune la harvest. Mai ales daca ai treaba dupa si nu vrei sa te spargi. Sau daca nu vrei sa dezvolti in timp alegie la rasina..
 

gganjaabwoy

Active member
ca tot ne plictisim pana se usuca
picture.php


aproape ziua a 4-a de uscare si in continuare pute grav de tot...de obicei dupa 2 zile se instala un miros de fan...acum nici urma...doar miros de iarba...grav...salivez cand trec pe langa growroom.:badday:
 

gganjaabwoy

Active member
finish

finish

uscare finalizata dupa 9 zile.

cantitate finala:150g
0.78gpw/107day

cu toate ca speram la 1gpw, calitatea ma face sa ma uit lung la cantitatea obtinuta.

am facut o scobitoare de test din 0.25...vreo 5 ore am fost grav:smokeit:...cat l-am fumat totul se parea ok...ca si mama clonei de altfel...apoi in vreo 20 de minute am fost lemn..prima ora pur si simplu ma uitam la podea si se derulau tot felu de filme , apoi incepusem sa inteleg ca-s mega spart defapt(uitasem intre timp)...apoi restul de ore ...nu mi-l mai amintesc:laughing:am fost cu capul in nori.are un gust/miros intens de miere cu skunk.

cam asta a fost.:tiphat:
:smoweed:
 

gganjaabwoy

Active member
@ex un borcan il pun la curing...restul asa...cat apuca pana le fumez:))

@bosto se putea putintel mai bine dar eu sunt multumit...
 

Latest posts

Latest posts

Top