What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

CrTecekk

Member
Svaho abys tady nemusel pocitat nebo vynechej jedno cislo:), jak sem psal nekde vis mas zkusenosti se zatemnovanim celych kytek ne v kvetinacich...si pamatuju jak na g si mel pekne veci vzdycky koncem prazdin hotove treba ten bogglegum nebo polarka jo mels to tam hezke panacku...mej se a at se dobre pocita..
 

berrea

Member
nebo pěstovat věci od esbeho ;) pak člověk sklízí na konci prázdnin bez zatemňování :) už mam v květináčkách GG x DP F3 a Viking x B3N7... další klíčí
 

Flores

Member
Ďalší rok tie Esbenoviny okúsim. Príťažlive byť vyzerá aj Night Hail Ultra. Máte niekto ixperienc ?
 

Flores

Member
Tož nakonec mám 18 malých Night Hail Ultra :woohoo: Postupem času rozjedu trýd v out galerii :wink:

Teším sa:joint: "Selektíš" maminu, alebo pôjdeš čisto semenný outík? Und nepoznáte niekto rodokmeň? Viem, že ide o kríženca TAS-u, ale s čím?
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
Teším sa:joint: "Selektíš" maminu, alebo pôjdeš čisto semenný outík? Und nepoznáte niekto rodokmeň? Viem, že ide o kríženca TAS-u, ale s čím?
Selekce :wink: Můj tip je, že se jedná o Black Triple Afghan Slam x Guerilla Gold#3 F2-F3? a to výběr dle preferencí breedera Darwin síds k většímu náklonu na TAS rodiče..
Jinak nigeriánků puklo 11 a 7 už roste :woohoo:
 

berrea

Member
já vybíham na pole... už mam z učení táááákovou hlavu, takže se du uklidnit s kytičkama... jinak dobrej spam svahu :)
a mam další brilantní věc... univerzální měřítko... dá se to po exponentech deseti oddalovat a přibližovat od rozměru předpokládanýho higgsova bosonu až do předpokládanýho rozměru našeho vesmíru... fakt libovka http://media.bloguje.cz/515399-univerzalni-meritko.php
 
Status
Not open for further replies.
Top