What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

nans

Member
zdar xerthone, skoda ze nemas PM, kolik by sis toho tak predstavoval ? ja bych tu par kusu mozna nasel, praxer by taky mohl neco riznout, takze myslim ze bez problemu :) mej se
 
G

Guest 6345

she: kdyby to nezvládnli nans s praxerem hoď echo a něco ti seženu :) :)
co dělaj ovečky? :)
 

shepherd

New member
imu:díky za optání,minulý pátek mi jedna ovečka porodila beránka.Druhé jehně se narodilo mrtvé.Ohrádka i díky Nanse a Praxera dodělána :),takže pohoda.Však až budeš mít cestu kolem......posledně to bylo extremě hektické,ponvadž se dělala ta střecha.Mno,ale dali jsme tam poněkud větší ,,světlíky,, :) tak si nechám poradit s těma řezama.

jinak ať věci nemusíme řešit takhle,mám email,kde mi neleze ani manželka :)

[email protected]

zatím čest
 

nans

Member
fuj je mi blbe :( lidi nechodte na plesy spatne to dopada. vzbudil sem a mam vyvrkly kotnik a kalhoty od obleku spinave na prdeli. doufam ze nidko nevidel jak se mi to stalo :D
edit:
tak jeste rozjebany destnik, a ostuda :D
vic uz se doufam nedozvim :D
 

Ono

Member
Chalani, tiež ma mrzí, čo všetko sa v poslednej dobe na Groweri udialo. Niektorí ľudia prekvapili tak, že som to nečakal, ale aj také sa stáva.

A hlavne ma mrzí, že systém karmy akoby bol na Groweri zle pochopený. Posielanie karmy ako pozitívnej reakcie na nejakú pozitívnu akciu. Zmenilo sa to však na posielanie karmy ako hodnotenie pestovateľovej úrovne prestíže. Problém však nie je v užívateľovi karmy, ale v jeho prispievateľoch. Možno sa stačí na chvíľu zastaviť a nezáväzne popremýšľať.

Snáď Grower chytí druhý dych, možno k tomu stačí viac pozitívnej karmy. Ahojte...
 

Pan Ker

New member
Papajo, moc sem nechodím, takže to čtu až teď. Ale na můj popud jsi banána nedostal. To že se s někym neshodnu, neznamená, že bych hned přistoupil k takovýhle podpásovce a už vůbec ne, když se jedná o tebe - respektuju tě jako growera a respektuju i tvoje názory. Jako mod ani nemám pravomoce udělit ti ban a pochybuju, že by ti ho carlos dal na moje požádání i kdybych to po něm chtěl. Zkusim zjistit o co jde.

Víc na svou obhajobu dodat nemůžu, je na tobě jestli mi uvěříš...
 

papaja

Active member
Veteran
Jo, to byla chyba - uznávám. Ale všichni jsme lidi a kdo nechybuje? Bylo to kolem pátý ráno po dlouhý prokalený noci s kámošema, který jsem dobu neviděl. A šáhněte si na srdce, komu z vás se nikdy nestalo, že by (ne třeba na netu) vypustil z pusy něco, čeho druhej den po vystřízlivění litoval?! A nedělejte ze sebe pure huliče, který si nezajdou o víkendu na "jedno". Za ostatníma názorama, který jsem tam napsal si stojím...
divil by ses ale jsem pure hulič, co nechodí na jedno ani o výkendu
doufám, že to je celé blbost jesli ne tak je to taky blbost
 

sensi23

Active member
Veteran
tak jako ja jsem vubec nevedel ze jde o pana kere a ne o nakyho pankera kteryho neznam :muahaha:
pan ker byl pro me za mou dobu na groweru jeden z typku ke kterejm jsem choval opravdu hlubokej respekt byl jsem rad ze se dostal do grower teamu a jako 100% pure hulic (taky ani jedno i vikendu ) dokazu pochopit ze nakalenej napsal neco co hned smazal a nesouhlasil s tim a nemyslim si ze s papajovym banem ma neco spolecneho krom toho to tady vysvetlil a ja mu verim myslim ze problem bude nekde jinde
 

Hlava

Member
Sory , ale vyjadril sem nazor carlose , s tim nabozenskym fanatikem sem to mozna prehnal ale kdyz jsi na nas rval , taks mi tak pripadal , jo jasne je to davno ale pisu jak sem to videl , ano zarazi me taky to ze to neresil hned ale az za 4 roky ale to proste neni z moji hlavy jen sem se tady snazil obhajit pankera a vysvetlit to , je mi jasny ze jsi zalozil spoustu prinosnejch temat a s tou vymnenou genetiky sem to taky myslim vazne , ZeeGun , nevim jestli umlcuju papaju tady ani na g rozhodne ne , tak nevim co se do me navažiš ??

Hlava
 

papaja

Active member
Veteran
Sory , ale vyjadril sem nazor carlose , s tim nabozenskym fanatikem sem to mozna prehnal ale kdyz jsi na nas rval , taks mi tak pripadal , jo jasne je to davno ale pisu jak sem to videl , ano zarazi me taky to ze to neresil hned ale az za 4 roky ale to proste neni z moji hlavy jen sem se tady snazil obhajit pankera a vysvetlit to , je mi jasny ze jsi zalozil spoustu prinosnejch temat a s tou vymnenou genetiky sem to taky myslim vazne , ZeeGun , nevim jestli umlcuju papaju tady ani na g rozhodne ne , tak nevim co se do me navažiš ??

Hlava
ok já už bych se na to vykašlal...prostě nebudu přispívat na grower, ale sem a tim to hasne nemá cenu se hádat:joint: prostě jsem karlovi nepadl do oka
a co má být..to se stane...ale aspoň vím , že to nebyla náhoda a mám banánek na g. když budu potřebovat něco z g. mohu mrknout kdekoliv jinde jen doma ne ..a co chleba levnější nebude stalo se vlastně kulový nakonec aspoń budu procvičovat angličtinu..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ok já už bych se na to vykašlal...prostě nebudu přispívat na grower, ale sem a tim to hasne nemá cenu se hádat:joint: prostě jsem karlovi nepadl do oka
a co má být..to se stane...

Dobre delas....verim ze vsichni se tady tesi na tve pripevky, urcite aspon ti co nechodej na G.
taky jsi myslim ze vsichni si tady povedeli svuj nazor na vec a muzem jit dal.....uz se nemuzuu dockat az se to na jaro vse rozbehne a taky na selekci lahodnych genetik,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:woohoo::woohoo:
 

Hlava

Member
Rad2va , papaja dik ze to tak berete , sem jen kuryr , a snazim se drzet primeri na dvou stranach , je to fakt nekdy moc tezke ... no ..papajo jed doufam ze tady budes mit hodne prispevku atd , preju hodne uspechu tady , Hlava
 

Pan Ker

New member
Díky, chlapi. Jsem rád, že se to vyřešilo - pro papaju bohužel ne zrovna nejlíp. Od carlose se mi dostalo podobné odpovědi jakou už tu formuloval Hlava - nevidím do toho, nechápu proč zrovna teď a radši nebudu hodnotit:confused:. Psal jsem teď ještě carlosovi pmko, jakej konkrétní důvod měl v současný době.

Jinak ještě menší zastávka u toho alkoholu - hulit nemůžu (a hulil jsem taky fest) z jistých zdravotních důvodů, které tu nechci zmiňovat. (Ale rozhodně to neovlivnilo moje názory na legalizaci - stejné zastávám už od dob, kdy jsem konopí poznal.) A kdo byl jednou studentem, ví že studium bez bohémského života ani není studium:friends:...

Doufám, že jsem si nerobratřil CCC, to bych nerad.
 

papaja

Active member
Veteran
moje řeč..
Jah live!
takže mír,lásku a paličku na den..víc nechci
a neodpustím si a dodávám
a přeci se svítí!
snad se mi do ruky dostanou semínka od exodus..na ty se těším snad má ještě moji adresu..
a vyměnil bych celých 8 let na groweru za jediný rok, kdy bych sklidil svoje hlavní pole-to už se mi 6 let nepovedlo a to je problém ne tyhle pičkoviny
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top