What's new

Deep Chunk

AdvancedGenetix

New member
Smo raje zunaj v naravi kot pa poste štancamo :) (No za sebe govorim) Sicer pa.. Bo se že nabralo hehe!

Edit: Da ne bo tako offtopic, XyZ a lahko v bližnji prihodnosti od tebe pričakujemo kakšen release, morda celo kakšen nov hibrid križan z DC-jem? Sem opazil da ma GN na seedbayu oz. imaš svojo kategorijo! Če prav domnevam?!
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
ne gre se samo za število postov ..ampak predvsem za veljavnost uporabnika... ker niti nimam cajta da bi se odzival na vsaki pm (preveč dela v naravi:)

veljavnost se presoja na podlagi kvocienta med številom postov ter številom karma točk. najhitreje se nabere s fotkami ali pa kvalitetnim besedilom. pri men je šlo vse dokaj hitro in zdaj sem že onstran karma sistema'

ja tu pa tam je par paketov mojih sort dostopno preko seedbay, vendar ponavadi tako omejeno število, da jih poberejo vse še preden vidim objavleno.

moj zadnji DC križanec je nastal za novo leto ...in sicer Fantom ali chunkberry... samo zelo malo število (nekaj čez 100 semen) - dvomim da bom kaj od tega poslal na seedbay.

zgleda takole... intenziteta vonja pa je bolana :D
 

Attachments

  • phantom.jpg
    phantom.jpg
    93.6 KB · Views: 25
  • phantomz.jpg
    phantomz.jpg
    91.1 KB · Views: 26
  • phantomz (2).jpg
    phantomz (2).jpg
    118.8 KB · Views: 24

Peksman

Member
Jst se tud strinjam z X-om. Mal se je treba potrudit, da pol kako dobro semenko dobiš. Najlažje je prosjačit. Se pa riversplash 09 približuje.
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
vidiš če bi malo bral po mojih temah potem bi vedel da je pri fantom hibridu ravno DC mama :D

upam da se ne čudiš ker se mi več ne da odzivat na pm hehe... malo volje in časa pa lahko najdeš skoraj vse kaj te zanima :wink:

pri men se ženska vedno piše prva, zato je tudi "dc'skuna" praviloma skunk/chunk, ker za tale križanec je bil uporabljen dc ded.
 

weedster

Active member
jaja gut :yes: sem ugotovo ja. za tisti pm pa sem samo tvoje mnenje hoto slišat :D ... sej vem da vse piše, samo včasih ni samo pomembno to kaj piše. In za breeding sem se pred kratkim začel zanimat tak da... ^^
peace
 

lasko

Member
Hahahahhaha weedster nimaš kaj naš x rad pošpika :D sej mu dam prav, sploh glede na pmje ki jih jaz dobivam, kaj vse more bit šele v njegovem kaslcu :D
Ti dam pa nasvet, prvo preberi vse kar najdeš v zvezi z breedingom, izlušči ven bistvene stvari in potem ti ne preostane drugega kot testirat :D tako kot je to delal x in vsi ostali.
Kar se tiče čunka pri breedingu je fakin dominant, sploh samec v f1 hibridih, v kolikor uporabiš žensko je dominanca malo manjša, samo je pa še vedno
 

Peksman

Member
IC Mag bo po mojem lahko samo od tistih 20 semen DC-ja od Brother Monka, ki jih ima na dražbi kupil server:laughing:, ker cene bodo as usual odletele v nebo. Jaz sem pri 160$ odnehal.:2cents:
 
S

shushslo

hehe,jaz sm tud odnehal pr 150$...bo treba kako naduro več nardit al pa sluzbo zamenat,če bom hotu met ta chunk;)
 
K

kiree

mafia hašišarska....je gledal preveč reservoir dogs. Že po uni fori med njim in arjanom se je potunkal v drek...zdaj še to... :D
 
S

shushslo

kako pa mislš da bodo fantje preživel.Morajo se samopromovirat z takšnimi bedarijami,če pa vejo da so zanič:)...sej nakonc itak plačajo vse te njihove fore......pa pomoje je to pr večini...
 

AdvancedGenetix

New member
ja res je hecno ...zgleda da rezpes ponovno bida na svoje lastne avkcije... to je že delal ampak takrat so ga skužli :D

Saj verjetno tudi, če cena pride še bolj v nebo verjetno ne bo odšel po taki ceni.Pomojem maximum 250$. Popravite me, če se motim.
 

Peksman

Member
Ma jst kr ne vem, če sm pripravljen dat več kot 150 eur za kakšna semena. Mogoče za deep chunk, samo 200 eur mi je pa že preveč.

AdvancedGenetix, po mojem za 900$ res ne bo šel, me pa res zanima kolko so ljudje res ponudil, če Rez nateguje.

Popravljam, po mojem za 1.502,00$....:yoinks:
 

may22

New member
lasko@ še zmeri raseta -oba , jih nočem posekat ker se še vedno debelita in vedno znova poganjajo svetli laski , so pa vrhi trdi ko kamen, tisti s s slike je dimenzije male piksne od pive, sam ratava počasi kar politrska :) moram slikat, pa usrana rdeča nafta tudi!!
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Saj verjetno tudi, če cena pride še bolj v nebo verjetno ne bo odšel po taki ceni.Pomojem maximum 250$. Popravite me, če se motim.

moj zadnji Sour Kush paket, ki sem ga dal edinega na dražbo, je šel za 350$ do nekega kuš fanatika :D (ampak smo že offtopic:)
 

lasko

Member
Hahahhhaha a rez bida sam sebe ahahahha dobra ta. Ne vem kako je sedaj samo vem da so določeni modeli kupovali deep chunk tudi po 1000 dolarčkov za paketek, tako da maksimum je kolkor je kak idiot pripravljen plačat, pa glede na nedosegljivost straina so te cene res lahko astronomske

Kdo da več? :D
 

Latest posts

Latest posts

Top