What's new

Deep Chunk

Peksman

Member
Folk mene neki zanima. DC je po mojem ena bolj zaželjenih sort v svetu marijuane, pa ni nikjer semen za dobit. Sej ni sorta menda umrla. Dejmo da ne bo nastala(če ni že) legenda: Nekoč je bil DC.
 

Peksman

Member
To vem da je, k ga lih kadim in vem da bo ,k mam se neki semen(bolj mal sicer). :)
Mah sej po en stran pa je prav, da ga je bolj mal. Je zato bolj zaželjen. Zdi se mi pa, da ga v Sloveniji ne primankuje, če se na veliko prodaja.:yeahthats
 

lasko

Member
Peksman ne poznam nobenega ki bi dc ja prodajal, jih poznam pa kar nekaj ki prodajajo dcskunk, za na hitro pogledat in povohat precej podobna stvar ... sicer teoretiziram, samo tako je pri nas :D
Ga je pa v sloveniji kar nekaj ja, samo spet ne tolko kot si misliš
 

Peksman

Member
Ja verjamem lasko. Po mojem je res dcskunk, ker glede na to kaka jeba je dc-ja dobit, je težko verjetno, da b se pa pr nas na velko prodajal. Pa še to ta dcskunk je DC x Skunk#1? Ker se mi zdi, da sem prehitro toleranco dobil (skunk#1), ker baje na pure DC ni tolerance.
 

lasko

Member
Ja po sloveniji krožijo kloni od xovega dcskunka. je pa to the pure x dc.
Problem ni dcja dobit, problem je ker je na dcskunku 10x več robe gor :D
Kar se tiče tolerance sm jo do zdej dobil še na vsako sorto ki sm jo imel :D tudi na dc, zato pa redko furam sorto več kot dve runde :D
 
S

shushslo

the pure....a kdo ve kaj je kaj s tem zdej?prebral sem da ni to več to odkar ma sensi prste vmes?glede na to da je IBL tko k chunk nekih velikih varijacij nebi smelo bit,ampak vseen...
 

lasko

Member
Da se ga dobit samo če ti ga kdo odstopi, kar vem se ne prodaja nikjer in ko se pojavi na seedbayu izgine v trenutku. Je ena najbolj iskanih sort v tem momentu :D




evo vsaj slikce
:D
 

weedster

Active member
gut je dc ja :D mam jaz tui 2 rožici ... v jesen upam da se bo odkrila še kera iz mixa .. a ne lasko :D. Če bo od teh 2 en deda en pa baba bom narejo par semen pa rastalo okoli :D

 

lasko

Member
aja weedster sm ti pozabu povedat :D so bli tudi dc x ptk u tistem miksu :D in to me kar spominja nanje hihihihi
Drugače pa imam u planu še kaj dc semenk naredit, samo komaj jeseni do takrat bo gužva v boxu. mame so na vegu že par mesecev samo ni blo še placa pa cajta
 

Peksman

Member
To ja čim več DC-ja. Če bo mel pa kdo kako semenko odveč se pa toplo priporočam. Ker pravega dcja bom drugače težko dobil.:1help:
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
evo pra'mati vseh slo deep chunkov :D
15012DSC02243.JPG


15012deep_chunk_ccolors.JPG


15012DeepChunk3_007.jpg


gojeno + razmnoženo že skoraj 5 let nazaj... in semen je v hladilniku še dovolj :joint:
 

Peksman

Member
U lepa X. A bi se dalo teh semen kej ´dobit´. Pa še en nasvet. Mam ene 10 semen kostariške domačice(domačini so rekli da je jamaicanka), ki sem jo dol kadil, pa je bla najboljša(res dobr high). Zdj me pa zanima, ker ni prilagojena za naše podnebje, kako bi cross s kako indiko naredil, da bi bla mama sativa ata pa indika. Po mojem bi jst naredil, da bi posadil domačico že februarja v rastlinjak, da bi mi jeseni dozorela.
 

lasko

Member
Hehehhehe x lepa mama :D pa tudi potomci so lepi :D sprobano

Peksman pri tvojih semenih se bojim da bo slaba kaljivost, želim ti pa najboljše. Na tvojem mestu bi prvo naredil en indoor grow, open polination, da dobiš prvo čim več semen in potem iz te druge generacije semen bi šel delat izbor pa plodit z indiko. So pa prijatli pred par leti prinesli seme z jamajke in je pri nas dozorelo, sicer konec novembra samo je :D in je blo ena od boljših stvari ki sem jih kadil. Če se ne motim jo je še maj22 sadil.

maj22 prjatu kako je? a ti še rase ta bj x dc? mehika x dc od zjutro pa še lepo drži ahahhahha
 

Peksman

Member
Ja sej prvo sm mislu samo razplodit. Pol bi pa mogoče probal eno rožo oprašit s čopičom posamezne cvete z različnimi sortami indike oplodit, samo nimam izkušenj s tem pa ne vem ka bi ratalo...več vrst moških indik 1 mama.
 
K

kiree

hahahahahaha :D

@ lasko...une bean-ije si je prilastil kašen poštar :( , je pregledal eno od pošiljk in se rezveselil :D . Malo so mi je dopizdla pošta zadnje čase. Sem naročil 10 dušilk, štarterje in grla za grolux cevi in jih čakam že 6 dni (delovnih).
 

Latest posts

Latest posts

Top