What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

De unde cumpar seminte?

pytu

Member
numai fumati cand cresteti paranoia e prea mare

Te referi la paranoia in perioada cand esti high? Sau o paranoia generala cand esti treaz?

Pe mine m-a apucat o paranoia teribila, dar nu in perioada cand eram high, ci cand eram treaz, iar asta s-a intensificat cu fiecare cui bagat de-a lungul zilelor de grow.

Ieri eram. In autobuz cand am vazut ca o duba se indreapta spre cartierul meu, fiind la periferia orasului. Am coborat din autobuz si 1 ora m-am plimbat prin tot cartierul sa vad pe unde e duba. Nici eu nu stiu cu ce tarșă am intrat pe aleea care duce spre locuința unde stau.

Ma cac pe mine inclusiv cand vecinu de langa mine asculta muzica, iar vecina de jos a chemat politia de 3 ori anul asta pt asta, mi i-a adus mie la usa, credea ca de la mine se aude. Sunt de treaba curcanii de pe zona unde stau, insa mi-e din ce in ce mai teama. Probabil ma au inregistrati in baza lor de date cu adresa aceea. Desi m-am mutat tocmai pt grow, ca sa nu stie nimeni unde stau.

Daca asta e paranoia de care vorbiti, atunci dau acelasi sfat, nu fumati nici macar un cui. Si nu cautati pe net descinderi si articole despre crescatori prinsi, ca e grav.
 

sabahnur

Member
Ce părere aveți despre G13?
Având în vedere premiile pe care le-a primit acest strain, ma gândesc ca cineva de aici sigur a încercat l-a gustat.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Il am prin colectie dar n-am ajuns la el. Oricum, ca mai toate strainurile vechi, ce cumperi tu acum e cel mai probabil un cross cu g13 sau poate doar un cross ce seamana. Adica se folosesc de renume, dar genetica pura o mai au putini.
 

sabahnur

Member
Dacă ar fi să-l iau îl iau direct de la banca, nu mai fac greșeli. Și din câte am înțeles ar fi cam cel mai preferat în 2017
 

Emailat

Member
Am si eu o intrebare , am facut comanda pe site dar nu am intampinat nicaieri metoda de plata ...chestie e ca nu stiu nici prea bine engleza ,am tot confirmat si mi-au spus ca comanda a fost trimisa , voi primi vr mail sau ceva sa fac plata ..scoateti-ma si pe mine din ceata va rog frumos ...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
pai e destul de sigur ca o sa primesti un mail ca sa faci plata. din ce stiu nu exista cu ramburs din afara.
 

Cashroll

Member
Care imi recomandati si mie un site din afara sa iau niste seminte calitative cu genetica buna sa stiu ca, cresc ce trebuie nu buruieni obosite, si ce strain imi recomandati pentru indoor mai de incepatori asa, iertator la greseli, si care ti-o da pe activitate cerebrala un high mai energic mai pe trip, sa te pierzi asa, dar in acelasi timp sa nu te legumizeze sa nu mai fii in stare de nimic... Eu ma gandeam sa iau un WW dar sunt foarte nehotarat, sunt atatea strain-uri...
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
S-a schimbat mult icmag asa ca reclama nu poate face nimeni. E o regula simpla si toti sunt fortati sa o respecte. consecintele includ editare si ban.

foloseste search pentru informatia ceruta.
foloseste google pentru banci care au genetica dorita.
foloseste google si alte forumuri care nu sunt vand propriile seminte si nu descurajaza promovarea altor banci, pentru review-uri la banci.
 

sabahnur

Member
Care imi recomandati si mie un site din afara sa iau niste seminte calitative cu genetica buna sa stiu ca, cresc ce trebuie nu buruieni obosite, si ce strain imi recomandati pentru indoor mai de incepatori asa, iertator la greseli, si care ti-o da pe activitate cerebrala un high mai energic mai pe trip, sa te pierzi asa, dar in acelasi timp sa nu te legumizeze sa nu mai fii in stare de nimic... Eu ma gandeam sa iau un WW dar sunt foarte nehotarat, sunt atatea strain-uri...

Îți recomand lsd și G13, pt detalii pm
 
Top