What's new

Coco 400W

Elessar

Active member
Zdravím Tě Wickkku:wave:
pěknej systémek, jedu teď taky coco a cannu, 11 l květníky, jsem trošku napřed, 14 dní na květu.
S tím přepnutím moc neotálej, já přepínal když měl Cheese kolem 40 cm, teď mám lampu úplně nahoře(homebox) a kytky 20 cm pod ní, stolek mám vysoký asi 40 cm. Budu ho muset pokrátit.
Pokud jedeš sativa geny a ještě takhle nahusto, počítej, že to nehorázně vystřelí, opravdu jiné než hlína.
Jestli můžeš jít se světlem hodně vysoko, nemusíš mít tolik obavy..
Přeju velice zdárný grow, ať to chutná.

Good Luck
El
 

Wickkk

Active member
14/18 - 4/12

14/18 - 4/12

Zdravičko Přátele :)

Tak už to mám 4 den na 12/12 a docela se vythly a hlavne hezky zhoustli, až na jednoho uprostred ted je nejaky slabši ale chuj snim ..

Vcera jsem si přivezl s growshopu velký Awing a 1000W komplet s kvetovou vybojkou, takže až začnou prvn kvety tak tam tu tisicovku šoupnu, ješte musim sestavit a zavesit stinidlo .


Jinak Elessar mista mám docela dost na vyšku ale rekl bych že už vic jak o pul metru neporostou, alespon doufám :D ale i tak by to šlo ješte zvladnout ..


Img.





:wave:
 
O

opravdovýHrdina

Ahoj Wicku :tiphat:
jaxi na tom se selekcí Dieselrelly?
můžeš hodit nějaky info prosím docela by mě to zajímalo..
dík moc ať se daří jinak se ti krásně zelení jen tak dál :thank you:
 

Wickkk

Active member
Ahoj Wicku :tiphat:
jaxi na tom se selekcí Dieselrelly?
můžeš hodit nějaky info prosím docela by mě to zajímalo..
dík moc ať se daří jinak se ti krásně zelení jen tak dál :thank you:



Ahoj, selekce Dieselrelly probehla uspešne ale nemel jsem misto na matky tak jsem to nechal odkvest takže zadny potomky nezustali ...

Ale jinak je to luxusni genetika, daji se v tom najit opravdu krasavice, jen je lepši alespon tech 20 semen .. Phenotypy byli ruznorode takže bylo s čeho vybirat ..

Jinak diky a at se dari :)

:wave:
 

Wickkk

Active member
14/18 - 16/12 Sodium Version 1000W HPS

14/18 - 16/12 Sodium Version 1000W HPS

Zdravičko :)

Tak včera jsem tam šoupl už ten " litřiik " předělal stinidla a pripevnil tepelný štit ...

Zajimavý že na tom malým Awingu byla dražka na pripevneni tepelneho štitu ale na tom velkým to tam asi zapomeli udelat nebo co .. Pojeb .
Tak jsem to jen s toho malyho prehodil na velký Awing je na tesno ale je to šupa, pekne to pokryje :)

Teplota u vršku je okolo 25- 28°C
Vlhkost držim ted kolem tech 65-70% pomalu budu ubirat
Mezera mezi lampou a vršky je asi tak 25-30 cm a šlo by i niže, myslel jsem že to bude topit vice ale dost tomu pomáha ten tepelný štit " sice kus hlinikoveho plechu ale ukol to splní :)

Taky jsem vcera namichal nových 70l živneho rostoku s EC okolo 1,5 a PH držim tak tech 5,7 - 6 .. Nehrotim to


Tady máte nejake fotky, už začina prvni formace kvetu :) sám jsem zvedavy co ten tisic udela :) je to premiera

Dik kluci a mejte se :)



img.






:wave::wave::wave::wave:
 

Machoman

Active member
Pekny kytky,ten litr na pálkách poznáš.Ale udelal jsi velkou chybu,že jsi tam nenapnul sít.

A trochu obrat by taky neškodilo:D
 

Wickkk

Active member
Macho, přesne tak no taky jsem si řikal že jsem mel přes to natahnout hrubou sit at se to zpevní protože se budou nejspiš kácet, tak to musim ješte nejak promyslet a neco na to šoupnout .... Jojo je to jungle ale prave nevim jestli to mám prostrhan nebo to nechat, nikdy jsem to moc neprothraval at už jsem jel cokoliv ale asi to trošku oberu prece :)

Jinak diky :) Mej se k
 

Machoman

Active member
Macho, přesne tak no taky jsem si řikal že jsem mel přes to natahnout hrubou sit at se to zpevní protože se budou nejspiš kácet, tak to musim ješte nejak promyslet a neco na to šoupnout .... Jojo je to jungle ale prave nevim jestli to mám prostrhan nebo to nechat, nikdy jsem to moc neprothraval at už jsem jel cokoliv ale asi to trošku oberu prece :)

Jinak diky :) Mej se k

No idealní pro tvuj případ ted budou asi joja.Jsou sice docela mastny,ale zase prakticky.Vyvracet se to bude na 100%

Pokud probereš spodní vetve a pokud k tomu maj geny dispozici budou to topovky jako prase;)
 

Hejhula

New member
No idealní pro tvuj případ ted budou asi joja.Jsou sice docela mastny,ale zase prakticky.Vyvracet se to bude na 100%

Pokud probereš spodní vetve a pokud k tomu maj geny dispozici budou to topovky jako prase;)

hlavni paly budou jako prase:D o tom zadna!

jestli budes mit stesti tak se to kacet nebude pac nedelaji jen poradne paly ale i krasne hrube a tvrde hlavni stonky;) poradny ofuk at se jeste zpevni......

uz se tesim jak to uvidim v posledni fazi kvetu! to bude mazec jak cip! skvela prace Wickkku!
 

Wickkk

Active member
Ahoj Wickkk:wave:

Very nice!!:) It will be a big bloom:tiphat:

Ahoj :)

No taky doufám tak uvidíme ... :jump:

No idealní pro tvuj případ ted budou asi joja.Jsou sice docela mastny,ale zase prakticky.Vyvracet se to bude na 100%

Pokud probereš spodní vetve a pokud k tomu maj geny dispozici budou to topovky jako prase;)

Zitra asi zajedu pro nejake joja do growshopu ale jenom musim vymyslet co dám na strop at je tam mám kde zachytit, stinidlo je skoro přes "cely pestebni prostro " tak to moc nepujde s tema jojama no ale uvidme ..

je to je to muj prvni drip no a asi to pojedu zase, vubec zadna prace s tím neni, jen me štve že už nemám svoje matky asi neco vyselektuju protože tady pod tou 1kW se to projevi :)

Dík a mej se .


hlavni paly budou jako prase:D o tom zadna!

jestli budes mit stesti tak se to kacet nebude pac nedelaji jen poradne paly ale i krasne hrube a tvrde hlavni stonky;) poradny ofuk at se jeste zpevni......

uz se tesim jak to uvidim v posledni fazi kvetu! to bude mazec jak cip! skvela prace Wickkku!


Ahoj :)

Stonky jsou docela tvrde ale i tak jsem zvedavy co to bude dělat .. Ale zas jaksyk :D Taky se už těšim až bude na co koukat ..


Diky všeci :wave:
 

Wickkk

Active member
22/12

22/12

Zdravíčko :)


Holky jedou pořád do vrchu, už by se mohli zastavit .
Ale kazdym dnem jsou vetši a vetši a za ty 4 dny se zvetšily květy rozpoznatelně :)
Taky jsem přehodil první rohož menšich rostlin s druhou rohoži a pěkne je už dorustají .


img.





:wave:
 
G

grizly

Zdravim:wave:
Pane jo to budou monstr salamy!:)
Zajimalo by me jak jsou vysoky a kolik mas stupnu v prostoru mezi vybojkou a kytkama?
Kolega jede take 1Kw a hreje to jako krava...

Moc pekny,mej se...:tiphat:
 

Wickkk

Active member
25/12 Namíchano nové krmení :)

25/12 Namíchano nové krmení :)

Grizly vysoke jsou zatim jeden metr tak uvidime kolik se ješte vytahnout ješte rostou sice pomaleji ale přece . Teplota se pohybuje v noci pruměrně tak 20°C a přes den tak 27°C a vlhkost prumerne po cely cyklus tmy i světla je okolo 50% .



Sice je tady plno fotek ob par dni ale aspň je tu na co koukat " fotoalbum .


img .





:wave:
 

Wickkk

Active member
31/12

31/12

Veselé vánoce a štastný nový rok všem !!

Dneska jsem trošku prehodil rohože s rostlinama protože ty nejvyžši byli primo pod lampou tak jsem je soupl na kraje a trošku se to srovnalo a hned je vice mista pro menši .

Taky jsem dneska musel namichat novych 70l živneho rostoku . Holky pijou čim dal vice .. taky jsem decentně ostrihal spodni vetvičky a par listu .

img.













:wave: :jump:
 
Top