What's new

Coco 400W

Wickkk

Active member
Zdravim Pratele :)

Tak včera jsem nafotil nejake fotky, sice po dlouhe dobe ale tak už to tolik nehrotim jako predtim :D

3x Northern Light #7 je už sklizena ( drivejši pheno) )

Zbyle 3x Sage a 3x NL5 tam ješte jsou a už je všechny flushuju jen čistou vodou .. Taky jde videt jak už pomalu straci živiny, barva rostliny :)

foto sedmičky dám pozdeji a to sušiny :)


img.





:)
 

Wickkk

Active member
:) A dal už nic .. Ale dneska jsem presadil Dieselrelly do 6l kvetniku s kokosem a light mixem a taky trochou guana a soupl to pod 400W MH .. Maji tak 25 cm, je jich tam devet a jsou tam i nejaci samci nejspiš je to ješte neprotridene tak uvidime .. Na kvet bych chtel 600W :) fotku mám na iphonu ale snad zitra pridam .. konečne jsem to zase rozjel ... Všechno je už vykouřeno takže je třeba ... Matkarna jede porad takže neni problem :)


Mej se .. mejte se :)
 

Wickkk

Active member
Zdravičko Vespolek :)

COCO 600/1000W

Tak jsem našel na fotaku nejakou fotku Dieselrella vzorku :) a taky jsem dneska dodelal stul na coco rohože tak uvidime no pripraveno je 2x NYCD x Blueberry Sativa a mrsknu to asi pod jednu 1000 a 600MH dam na rust ... Jsem tu svámi :)

Držte se kluci ...









:dance013:
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Wickkk:wave:

Jeste jedno bravo yeahh to je moc hezky a cogr system je dokonale:tiphat: ja chci to samy!!:)

Vibes:ying:
 

Wickkk

Active member
Awesome thread Wickkk!!!!!!
What pheno of NL is your no1?

Thanks, NL # 1 was super, nice kick .. By :)

Ahoj Wickkk:wave:

Jeste jedno bravo yeahh to je moc hezky a cogr system je dokonale:tiphat: ja chci to samy!!:)

Vibes:ying:

Ahoj :) Taky diky kamarade, jsem rad že jsem neco pridal dlouho jsem se tady nepohyboval ... Jinak ten coco drip pojedu poprve takže uvidime no budu davat 4ks na jednu rohož což neni až tak obvykle ... Ale nebudu to nechavat tak dlouho rust, no tohle bude moje taktika u tohodle growu :D tak snad to dopadne dobře .. Mejte se, zase neco pridam nekdy .. :wave:
 

Wickkk

Active member
1/18

1/18

Dneska jsem to napichal do rohoži a zitra tam šoupnu metlu .. Tak snad to posvištiii :D


 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Wow jenom jeden den a jsou takhle...to neni stejne klony ktery mel vcera:D

Vibes!!:tiphat:

Ahoj šunka :wave:
Ak su dobre geny vedia robit zazraky, u ma podobne, o den pozdeji a nechtel jsem verit ze jsou to rostliny co byli vcera.

Inac Wickk moc dobra, cista prace !!! :yes:

Samozrejme sledujem :wave:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Nadherny setik,krasne bambulky..
Sorry ze ti to naburam fotkov,ale tvoja Dieselrella
mi velmi pripomenula moju Kusherellu..
Sledujeme,fandime,tesime...:)
Ta moja..
picture.php


'P'
 

Wickkk

Active member
Díky chlapi, jen tady klidne dejte fotky me to nevadi, taky se rad podivam . Ješte musim sehnat hadičky na odtok s tech libra truhliku a svedu to dolu nekam do kybliku ... Zatim jsem tam dal EC tak 0,7 a PH je 5,8 ty Canny hezky drži phačko takže suprt trupr ..

Pheri moc chutna palička :) hned bych si sni smotl .


Mejte se :) :wave:
 

Wickkk

Active member
5/18

5/18

Dneska jsem pri navsteve udelal zase nejakou fotku :)






Dneska jsem vetšinu rizečku zastrihl .

Vcera jsem musel rozebrat stinidlo protože jsem stoho zapomel sundat folii ze :D nastesti ze se moc nepripekla a slo to docela vpoho sundat :D a ja v growshopu, predtim jsem bral awinga s modrym spodkem , on jo to je jen ochranna folie :D :D :D
:wave:
 

Malypiko

Active member
Vcera jsem musel rozebrat stinidlo protože jsem stoho zapomel sundat folii ze :D nastesti ze se moc nepripekla a slo to docela vpoho sundat :D a ja v growshopu predtim jsem bral awinga s modrym spodkem a on jo to je jen ochranna folie :D :D :D
:wave:

Haha :laughing: měl jsem stejnej problém :wave:
 

Wickkk

Active member
8/18

8/18

Zdravičko Vespolek :)


Tak nám to už pomalu ale jiste začina houstnout, zastrihnute klony se už začinaji probirat a rozvetvovat ...




:wave:
 

Wickkk

Active member
12/18

12/18

Zdravíčko :)

Tak jsem tady s dalšim update fotek.
Už to docela zhoustlo a počítám ješte tak 3 dny a prepnu to na květ .

Ph : 5,7
EC : 1

Therm/Hydro 24°C / 71%



img .






:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top