What's new

Coco 400W

Wickkk

Active member
Všechny vás vítám přátele :)

Rozhodl jsem se že bych tady mohl taky neco pridat zatim neni na co koukat ale snad brzy bude :)


Homebox L
400W HPS / MH

Plagron Coco
Coco Canna / jidlo
6L kvetinače

3ks Northern Light #7
3ks Northern Light #5
3ks Sage

EC 05 - 0,7
PH 6

22°C Den / 18°C Noc
Vlhkost : 85%

Včera jsem je zasadil :)




img. Zatim jedna fotka :)










:wave:
 

Wickkk

Active member
osoba : Zdravičko :) fotky Sage najdu taky ale nebylo to zrovna nic vynosneho takže uvidime ješte tedkom ...


Mr.Vincent

Cau :)

Northern Light jsem objednaval pakl 11 semen od High Quality Seeds .. levnejši banka ale vubec nelituju že jsem to objednaval mel jsem 8 samic s toho jedna samice byla nadraka tak šla pryč a 3 samci ... S toho jsou 3 samice docela pekne ... Zrovna NL7 mela pri SOGU dobrou stavbu rostliny a robustni postranni vetve ktere stoho tvori dobry keřik .. Uvidime jak to pofrči jak se to bude strihat :)

Odtah je PrimaKlima neco kolem 380m3 ted nevim presne ale je to dvourychlostni ale musim to ješte zaboxovat at to tolik nevrči .

Mejte se dobře chlapi :)

2/18 jen tak.


Sage

NL
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
:plant grow:
:greenstars: :greenstars: :greenstars:

Parada, nadhera, cistota !!!
Vypada to nadherne...co vic psat ??? :D:D:D

Budu peclive sledovat :lurk:
 

Wickkk

Active member
radvancan :)

Díky moc, ja sleduju i tvoje vlakna a paradička ... Mám rad tydle trhready kde je plno fotek a všeho :D :D

Dneska jsem vzal usušene listky od paliček Space Queeny ktery jsem dojel a natřepal si nejaky skuff pre 150 Um pytlik :)

Img . Je to paradička :D a určite by jste neveřili že to má 6,5 gramiku ...



 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
radvancan :)

Díky moc, ja sleduju i tvoje vlakna a paradička ... Mám rad tydle trhready kde je plno fotek a všeho :D :D

Dneska jsem vzal usušene listky od paliček Space Queeny ktery jsem dojel a natřepal si nejaky skuff pre 150 Um pytlik :)

Img . Je to paradička :D a určite by jste neveřili že to má 6,5 gramiku ...




hehehe..Diky moc..:respect:
Taky mam rad vlakna ktere maji vic jak 2-3 strany....
Je tam plno fotek a diskusii
Hašík vypada libove, a ja ti verim ze tam je 6g, nedavno jsem delel taky i na sucho a hned na zacatek sem natrepal pres 12 g.
Drzim palce nech o roste, kvete a hreje na dusi !!! :tiphat::tiphat::tiphat:
 
čau:D
no pheno 7 luxus jak prase teda,krásná stavba
,palice přepokládám jak beton:Djak je to s dobou
květu u tohodle phena?jak dlouho byla na růstu?
a co smrádek,je to smradoch nebo patří mezi méně
páchnoucí odrůdy?:blowbubbles:
a ještě k tomu prima klima,koukal jsem na něj,jeto teda
2rychlostní a říkáš,že vrčí hodně jo?přemýšlel si o nějaký lepší
regulaci?
díky za odpovědi,bude to labůžo:tiphat::bump:
 

Wickkk

Active member
čau:D
no pheno 7 luxus jak prase teda,krásná stavba
,palice přepokládám jak beton:Djak je to s dobou
květu u tohodle phena?jak dlouho byla na růstu?
a co smrádek,je to smradoch nebo patří mezi méně
páchnoucí odrůdy?:blowbubbles:
a ještě k tomu prima klima,koukal jsem na něj,jeto teda
2rychlostní a říkáš,že vrčí hodně jo?přemýšlel si o nějaký lepší
regulaci?
díky za odpovědi,bude to labůžo:tiphat::bump:


Cau :)

Pheno NL#7 je bylo favorit už od začatku, začlo jako prvni kvest a strašne rychle nabývat, taky byla jako jedina v organicke hlíně .. Kdežtko ostatni testovaci NL byli v kokosu . Je to nejrychlejši phenotyp a dalo by se sklizet už dnes což je asi 45.den 12/12 +- tak uvidime :) ale vynosem neni na vrcholu . Stavba se ale vynikajici i formace kvetu, uvidime jak bude stabilni .. Ale toho bych se nebal .

A smradek přimo u NL7 neni nijak vyrazny, podstatně se liši vuni od ostatnich ostatni maji Skunkovitou vuni až takovou omamnou a štiplavějši Thai phenotyp NL1 voni trošku pikantně štiplavě :) NL7 - NL2 - NL5 jsou takovi favoriti ktere podržim než se vytřidi, zbytek pryč .

Jinak ta PrimaKlima docela vrči no ale když se to zaboxuje da se ktomu regulator a trošku si stim človek pohraje tak je to fpohode ..

Ale dnes jsem objednal semena od Dutchgrow Seeds a to Dieselrella (Soma NYCD x C99) tak uvidime .. Penize budu posilat v obalce tak snad to probehne zase oukej :)

Díky, měj se .
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čáu wickkk


Cau :)

Pheno NL#7 je bylo favorit už od začatku, začlo jako prvni kvest a strašne rychle nabývat, taky byla jako jedina v organicke hlíně .. Kdežtko ostatni testovaci NL byli v kokosu . Je to nejrychlejši phenotyp a dalo by se sklizet už dnes což je asi 45.den 12/12 +- tak uvidime :) ale vynosem neni na vrcholu . Stavba se ale vynikajici i formace kvetu, uvidime jak bude stabilni .. Ale toho bych se nebal .

A smradek přimo u NL7 neni nijak vyrazny, podstatně se liši vuni od ostatnich ostatni maji Skunkovitou vuni až takovou omamnou a štiplavějši Thai phenotyp NL1 voni trošku pikantně štiplavě :) NL7 - NL2 - NL5 jsou takovi favoriti ktere podržim než se vytřidi, zbytek pryč .

Jinak ta PrimaKlima docela vrči no ale když se to zaboxuje da se ktomu regulator a trošku si stim človek pohraje tak je to fpohode ..

Ale dnes jsem objednal semena od Dutchgrow Seeds a to Dieselrella (Soma NYCD x C99) tak uvidime .. Penize budu posilat v obalce tak snad to probehne zase oukej :)

Díky, měj se .

řekl bych:
"slušnej" set-up:)

NL-ko asi jen tak nezklame..
(je to síla?..?)

ještě by mě zajímalo,proč máš Prima-klimu když Vk je levnější..kvalita:?

dutchgrown,zní skvěle.

good grow)
 

Wickkk

Active member
čáu wickkk




řekl bych:
"slušnej" set-up:)

NL-ko asi jen tak nezklame..
(je to síla?..?)

ještě by mě zajímalo,proč máš Prima-klimu když Vk je levnější..kvalita:?

dutchgrown,zní skvěle.

good grow)


Ahoj :)

NL no predpokladam že to sila bude :) řekl bych starý dobrý modely :) ale zatim jsem ji ješte nesklidil ale prvni rychlik NL7 pujde již brzy :) a pak se uvidi .

A k te PrimaK tak tu jsem koupil už s Homeboxem takže tak :wave:

Cao a díky :) jsem rád že si tady pěkne pokecame .


img. Dieselrella from Dutchgrow Seeds
 

sensi23

Active member
Veteran
Ahoj :)

NL no predpokladam že to sila bude :) řekl bych starý dobrý modely :) ale zatim jsem ji ješte nesklidil ale prvni rychlik NL7 pujde již brzy :) a pak se uvidi .

A k te PrimaK tak tu jsem koupil už s Homeboxem takže tak :wave:

Cao a díky :) jsem rád že si tady pěkne pokecame .


img. Dieselrella from Dutchgrow Seeds

to vypada ukrutne tak preji at vse dopadne s postou a stastnou ruku pri selekci :tiphat::)
 

Wickkk

Active member
Ahoj Sensi :)

Díky, no taky jsem zvedavy teda co to bude zač . Hlavne at je dobra kličivost ....

Tady mám jednu fotku NL#7 kterou jsem dneska sklidil je to nejrychlejši phenotyp a to v 46.dni 12/12 ..


img.
 

Wickkk

Active member
8/18

8/18

Zdravičko pratele :)


Mám tady par fotek, dneska toho už moc nenapišu protože jdu spat ale snad to zitra napravim :) a taky jsem dneska odeslal obalku s platbou na seminka tak už se to snad trošku hybe .


EC 1

PH 5,8


Musim už dat matičky zpatky pod dvepade :comfort:....
Rekl jsem si že je necham rust maximalne 14 dni tak uvidime jak budou male a jak kolik to nakonec dnu poroste :D



img.






:wave: dobrou noc .
 
S

stoned4ever

nice grow there. i will follow this coco grow. been thinking of doing it myself but i never, had the balls to start :)
 

Wickkk

Active member
Hi friends..

Thanks so much guys:) Coco is a really cool medium, and i liked grown in coconut ..
Coconut grow is easy :)

Sorry my English :D

Prostřední řada jsou 3x Sage vodorovně ..

10/18 img.



freeee
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Wickkk:wave:

Hummm 400w/coco to bude show!! Je to opravdu velmi vlastní a geneticky jsou krasny, oba NL5 i 7:)

Zustanu v rohu híhí

Good grow!!
 
Top