What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

Silas

Member
Veteran
Holan w rękawiczkach trochę lipa...bo skrobać gumę to niezdrowo... Ja zawsze dobrze umyłem ręce... a to co się nalepiło ukulałem. Wystarczy dobrze trzeć to się wszystko zturla w babolka ;D

Pięknie dajecie pięknie... aż zazdrocha dupsko mi ściska ;)

korzon3 Zajebista ta pandora! Dobry shit na outdoor skoro tak późno zakwita. W wysokiej trawie dobrze by obrodziła i jednocześnie zachowała by element kamuflażu.

Ja teraz odpaliłem nieco swoich crossów + (DieselRyder X ShortThermAmnesia)xSour60
oraz CHDDf2 x Auto AK47

W puli moich nowotworów są:
White Cindy 99 f2 (AF cross)
Auto Jack fem sweet pheno x White C'99 (AF cross)
White Shark AF Cross most sativa x White C'99 (AF cross)

Mix Coco & Soil... tym razem mam nadzieję, że się nic nie zjebie bo już urwicy dostaje z tą ziemią. co chwile coś zdycha i żółknie.

Ziemia nabyta ma zakres Ph mierzony w wodzie 5.5-6.5 więc chujowo.... dodałem dolomitu... gdzieś na oko 100ml prochu na jakieś 10L mixu.

Wysiew bezpośrednio do gleby. Już widziałem, że coś skiełkowało więc jest zajebiście :)))))
 

korzon3

Member
dziękuję za miłe słowa nt. Pandory.
Wrzucam zatem foty z bliska :)
picture.php

picture.php

Śliczna ta pandora :) Naprawdę warto było czekać z uwagi na to, że trzymasz ją pod tylko cfl i to 85 w :)
Tak na prawdę to gdzieś tam w rogach boxa świecą jeszcze dwie malutkie żaróweczki CFL po 11w każda, co nie zmienia jednak postaci rzeczy, że nadal jest to tylko CFL.

BlueBerry AF czyli w moim przypadku stały punkt programu, dzien 44
picture.php

więcej w moim albumie


Co do fingerhashu (dzieki za edukacje apropos nazwy) to też zawsze ścinam gołymi rękami.
Raz ciachałem w lateksowych rękawiczkach ale wtedy prawie nic mi się z nich nie udało zebrać, wszystko zostawało na gumie wiec wróciłem do gołych rąk.
Zauważyłem, że przy trymowaniu około 100g mokrego wychodzi do około 0,3-0,5g fingerhaszu. Rarytas!!! Od czerwca go zbieram i się na razie powstrzymuję przed zjaraniem, żeby nagromadzić większą ilość. Hmmm trochę się zejdzie.
Pozdrawiam
 

pastis

Member
Jedne rękawiczki(jak wyrobią) i po robocie
...spirolem umyj. Tylko dokładnie :yummy:
CHODZI O TO ŻE możesz rękawiczki zamrozić i "odłupać" haszyk, albo umyć spirytusem 70 - 98%, poczekać aż odparuje i masz ten sam efekt.
 
Last edited:

korzon3

Member
ak47 x Diesel Ryder
picture.php

Widzę, że nie tylko ja mam boxa w nieogrzewanym powmieszczeniu. Tak przynajmnije wnioskuję po styropianie.
Mnie to niebawem czeka bo temp w szafce zaczyna spadać poniżej 20 :/

Dobry pomysł z rękawiczkami do zamrażalki aczkolwiek wiązałoby się to z podrózą przez miasto z zajebanymi rękawiczkami :) W moim przypadku właśnie po to je zakładam, że nie trącić szczytem podczas powrotu do domu.

O co chodzi ze spirolem? Bede googlował zaraz ale chętnie poczytam też wasze wypowiedzi.
EDIT: ok dzieki juz znam odpowiedź, dostałem na priwa BIT THX

Ponieważ kilka dni temu wrzuciłem zdjęcie mojej Pandory i były pozytywne opinie to postanowiłem dziś pokazać jej bardziej spasioną siostrę.
Obie się w tym samym wieku tj. około 110 dni od pestki i oczywiście uprawiane po CFL 100W (85+2x11).
Ta mniejsza jak już pisałem miała vega trwającego około 40-45 dni, a ta większa nieco dłuższego bo około 55-60 dni.
Jak ja się cieszę, że jej ich nie wyjebałem, myśląć że już nigdy nie zakwitną. Paradise seeds podaje że zbiór około 70 dni od pestki (taaa jaaasne)
picture.php


Apropos jeszcze niskich temp.
Źle postawiłem krzaczki tzn. za blisko wlotu do boxa i mi "zmroziło" jednego topa a przynajmniej tak mi się wydaje.
Sami zerknijcie. Chodzi o tego na dole po lewej.
picture.php

picture.php

Czy te zaczerwienienia to objaw zbyt niskiej temp?
 
O

Ojciec

Witam. :tiphat:

Grapefruit x ShamanZz ;d

picture.php


Niedojrzalec ,zapyleniec a cz kolwiek z dużym potecjałem i energią :woohoo::biglaugh:

Pozdrawiam. :wave:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Haj, otwieram dzisiaj namiot a tutaj ku mojemu zdziwieniu BIEDRONKA !!!!
juz niedlugo przemieniam swiatelka z 400 mh na 1000W HPS, pierwszy raz bede uzywal 1000 W.

Pozdro Ekipa !!
 

Attachments

  • 400 mh.jpg
    400 mh.jpg
    114.8 KB · Views: 41
  • biedrona.jpg
    biedrona.jpg
    66.3 KB · Views: 41

Silas

Member
Veteran
6 Dzień od wysiewu (bez namaczania/kiełowania na ręcznikach)

Ranking potencjału:
#1 ChemDogDf2 x Auto AK47 - to chyba będzie LIDER BRAND!
#2 Auto Jack sweet ph x White Cindy99 - wielka niewiadoma Quake'owych pestek... oby się poprawiły
#3 White Shark Most Sativa Cross x White C'99 - White Shark crossy wyszły mi jak cHolera....mocne gówno!
#4 White Cindy 99 f2 f2 Quake'owych pestek - ogólnie licho oceniam to palenie... ale coś musiałem wysiać...liczę na ukryty ph w 2 pokoleniu...
#5 [Diesel Ryder x Short Therm Amnesia] x Sour 60 to jaranko choć wolno kiełkuje...rośnie malutkie...może być dojebane w czpake:) Miałem małe Sour60 i były qresko mocarne!!!!!! POWER FULL

All
picture.php

Auto Jack sweet ph x White Cindy99
picture.php

White Shark Most Sativa Cross x White C'99
picture.php

[Diesel Ryder x Short Therm Amnesia] x Sour 60 | ChemDogDf2 x Auto AK47
picture.php

White Cindy 99 f2
picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!!
Kolorowo indorowo :)
to i ja cos dam

CHDD F2 klony sa w 10 dniu 12/12
dzis pierwsza dawka nawozu biobiz blom i topmax plus ecolist dolistnie bo wydaje mi sie ze brakuje im azotku
calosc:
picture.php


picture.php


te malenstwa to cheese od pestki na flo
picture.php


picture.php


picture.php


a dla smakoszy
Bilbo nie wiem ktory to juz jego dzien na flo...malutki klonik ale napewno bedzie smaczny :)
podziekowania za niego

:artist:
picture.php


picture.php


picture.php


pozdrawiam!!
 

kunkka

Member
Veteran
Witam !

Śmierdziel - miło zobaczyć piękne topki raz jeszcze. Świetny sezon zaprezentowałeś;)

Indoorowcy - pięknie dajecie, będzie co oglądać w zimowe wieczory!

U mnie wszystko w porządku. Czas leci nieubłaganie i już zima się powoli zbliża, chodź nie śpieszy się jak widać. Pogoda można powiedzieć rozpieszcza jak na ten okres roku.
Dziś w końcu znalazłem trochę czasu i postanowiłem przekopać spota na przyszły rok.
Słońce pięknie świeciło więc chciało się działać !

Dałem około 20 kg ziemi i jakieś 50kg ziemi z doniczek z korzeniami. Dodatkowo około 3kg popiołu drewnianego i 7 garści Azofoski. Mam nadzieje że ziemia użyźni się całkiem dobrze a i tak na wiosnę przekopać trzeba będzie i co nie co do gleby minerałków dorzucić:D Ale to już z górki.
12%7E0.jpg


Troszkę haszyku metodą Bubble Bags. Wyszło z około 120g(liści i topków tycityci) 14g haszyku. Ale ostała się ta resztka. Czyli jakieś 5g:D
1%7E0.jpg


A i mnie wzięło na małe wspomnienia;)
DSC05251.JPG


Mazar - ''Zaćmienie słońca"
DSC05257.JPG


Big Bad John x Ak47
DSC05226.JPG


I cukiereczek ChemdogDD x AK47 fem.
DSC05228.JPG


Dziękuję Wszystkim za wsparcie:thank you:

I do następnego.

PS. Może coś do Polish Strain Guide czas zapodać? Cudowne planty mieliście więc na bank jest co pisać i pokazywać:laughing:

Cheers !
:wave:
 

purpletop

Member
Siemanko
Cheese GHS 120 dzien 78 flo 250HPS poszlo pod noz. Temp 30st a wilgotnosc na poziomie 37%, dopracowalem boxa wstawiajac nawilzacz powietrza, poszezajac wloty powietrza. Przy 150HPS teraz mam 19/21st i wligotnosc do 79% i wstawilem tam BlackJacka, ktory stal do tej pory w malym boxie pod 4x18W cfl 18/6. Jedziemy dalej. Pozdrawiam :tiphat:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

Black Jack SS 30 dzien 18/6
2x18W CoolWhite + 2x18W WarmWhite - 28 dni w 1,5l doniczce
150HPS - 2 dni/11l doniczka, start LST
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
http://www.youtube.com/watch?v=bayzCFJUfo4&feature=related

Pieknie panowie i panie lecicie z tematem , czar wspomnien niechaj wypelnia nas az do nastepnego sezonu :D

sweet ping grape x c99 x snack jack - feminiZZed
picture.php

zapach ma niesamowicie owocowo-slodki az sie chce zjesc rosline tak przyciaga do siebie ta wonia ...
picture.php


Double strawberry diesel x l.a. confidental x snack jack
picture.php


maczuga Herkulesa
picture.php

picture.php


poZZdro
picture.php
 

kaczaza

Member
wwxlemonskunkauto 2pokolonie
picture.php

jack herer
picture.php

canalopka
picture.php

chocolopka młodsza
picture.php

chocolopka starsza
picture.php

cindyrelka
picture.php

dziedziniec
picture.php

z fartem
 
Top