What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

dupsq

Active member
Veteran
po raz kolejny Cotton Candy to juz niestety ostatnie 2 klony z racji najgorszego miejsca w boxie raczej nie duze tak czy siak smaczne i piekne :D

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


:bump::smoweed:
 

ziben

Active member
Veteran
Nawet puchną, oby chociaż 20g z całości było :)

Big Berry GGS
picture.php

picture.php


AK47xDR af
picture.php

picture.php


:party:
picture.php


Na BB dalej widać popalone końcówki. Ostatnie dwa podlania dostały samą wodę. Jutro/w piątek dalej Hesi Bloom..

:tiphat:
 

kaczaza

Member
z racji ze nic nie robi lepiej roślinkom jak pokazywanie ich zdjęć na forum chocolopka z oddali
picture.php

jej topiszon
picture.php

cannalopka
picture.php

c99 ladadzień
picture.php

lemonek
picture.php

jackherer
picture.php

:tiphat:
 

purpletop

Member
Siemanko
Black Jack z SS 6 dzien flo HPS150 jedzie na biohumusie ;) i wilgotnosci ok 75/80% przy temp 23/24C w 11 litrowej doniczce ładnie sie wyciagnał. Pozdrawiam
picture.php
 

Silas

Member
Veteran
Witam wszystkich przy niedzieli ;) W dniu lenistwa i obżarstwa ;D

U mnie właśnie leci 13 dzień cyklu 12-gdzinnego

Większość się określiła...samce wykarczowane...zrobiło się luźniej.
Najwcześniej określiły się najszybsze panienki :) Normalnie ahhh ;D wpadam w zachwyt:)
Najzajebiściej rośnie cross na bazie ChemDDog f2 x Auto AK47, które jeszcze się nie określiły...późne będą czuje.
Auto Jack x W.C99 pookreślały się samce preflowerami...wszystkie wyleciały.
W.C99 f2 większość samiczek już ma pręciki i zawiązuje pąki.
White Shark cross także się ociąga.
Mutanty jakoś nie zdechły choć 3 stoją niemal w miejscu a jedna samiczka ładnie zakwita :)

Nie chce mi się opisywać co jest co... więc wrzuce jak leci. CHDD oczywiście giganty i wiadomo gdzie;]
picture.php


picture.php


picture.php


Do dnia dzisiejszego...ani kropli nawozu. Czysta woda...piękna soczysta zieleń. Jak na ziemię marketową z coco to rewelacja!
Myślę, że w 4 tygodniu flow jak już pąki zawiążą...i zaczną się rozwijać...dam jakieś 1.5ml/1L PK13/14 i na tym poprzestanę.
 
C

czaczo

:tiphat: buenos tardes :)
72 dzien flo.zapowiada sie mega wesolo :dance013:
(bh x eroc/dp x ah) x (chmdog x ak47)
picture.php


picture.php


picture.php


(maroc x gws)x(chemdog x ak47)

picture.php


picture.php


la confidental x ssh

picture.php


picture.php


(maroc x gws)x(chemdog x ak47) roslina ktora sie okreslila jako auto

picture.php


picture.php


:wave:
 

Wyrolowany

Active member
siema, ciągle żyje i ciągle coś czaruje.
Oto gwiazdy, świeżo przesadzone do docelowych "donic". Wiem, wiem... korzenie już nie widzą światła :) W pudle są: 2x Special Kush fem, 1x Grapefruit od GGS, 3x Big Bud, 4x crossik od kogoś z forum (MS x GG x ...arne x grape....... nie pamiętam teraz, ale mam karteczke gdzieś w domciu i ją znajdę)
picture.php


mialem delikatne problemy ale po przesadzeniu wszystko zaczęło się stabilizować... mimo że w pewnym momencie staneły w miejscu, dziewczyny bardzo ładnie się ukorzeniły (aż sie przestraszyłem tych pnączy:D) i myśle, że teraz wystrzelą jak z procy.

pozdros amigos, adios i powodzenia :)
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam ale kolorowo indorowo :)
Lampki odpalone chyba juz u kazdego??
Pieknie kolorujecie...wiec i moze ja dodam swoje kolorki :)

CHDD f2 ok 32 dzien flo
pierwsza pani:
picture.php


jej topki:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


druga pani:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


cala rodzinka
picture.php


a na deser cheese :)
2 malenstwa od pestki na flo


Pozdrawiam!!
 
S

Simon Templar

Hello!

Hello!

...ależ milutko cieszyć się swoimi słodyczami, gdy za oknem szaro, buro (i piździ ;D hehe)...


:greenstars::greenstars: :greenstars: :greenstars:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Wesołych spokojnych Świąt Bracia i Siostry! I oby ten nowy 2012 był obfity w tłuste profity.
:window::xmastree::tree:

P>S odezwę się po Świętach do tych do których miałem sie odezwać.
 

flpflp

Member
Veteran
spkojnych i zdrowych swiat dla Was wszystkich. szczegolnie dla tych ktorzy spedza je w pracy...

choinki:

picture.php
 
S

Simon Templar

Wesołych Świąt ! ! !

Wesołych Świąt ! ! !

Wesołych Świąt drużyno ICMag'a!

Oby szczęście nas nie opuszczało!

Świąteczna choineczka z Maroców (FMS) :)



Proszę się nie obawiać, roślinki otrząsnęły się ze szronu i parenaście dni później dały pachnący zbiór kwiatostanów zroszonych odrobiną purpury - ku wielkiej uciesze konsumenta.

:good:

Pozdrowienia,

ST
 
Top