What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

stolarz44

Active member
WESOŁYCH ŚWIĄT ZAŁOGA!!:xmastree:
I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU! OBY NASTEPNY BYL JESZCZE LEPSZY
picture.php
 

tredowaty

Member
To i ode mnie wszystkiego najj oby spokojnie mięło te parę dni bez zmartwień i trosk w pełnym relaksie o ile się da ;P
 

Amnnesia

Member
Cześć Wszystkim :)

Najserdeczniejsze zyczenia dla calej polskiej sekcji Niech wasze Swieta będa zdrowe dla was jak
i dla waszych podopiecznych ;) robicie kawał dobrej roboty WESOŁYCH ŚWIĄT a dla znajomych Buziaczki :*
 

Bakunastyk

New member
wesolych

wesolych

witam:D
jestem jednym z tych którzy jeszcze nie maja sie czym pochwalic:( pare outdoor'ow za pasem ale zawsze kiszka wychodzi bo ktos zajebie albo sam cos zjebie. to wlasnie dlatego zycze wam planciarze byscie sie nigdy nie poddawali w tym nowym nadchodzacym roku. passa bedzie z nami. Jah poblogoslawi i wkoncu uda sie cos "prawdziwego" wychodować na HPS w domowym zaciszu. tego wam i SOBIE zycze ze szczerego serca. Przeraszam ZZ, ze nie w tym temacie tego posta pisze ale mialem nadzieje, ze dotrze on do najwiekszej rzeszy ludzi, takich którzy nadal sie boja bo matka bo siostra i psy. jebac to wszystko. palilem WIELLLLLE lat prawdziwe palenie. pochodze z miejsca w którym trawa jest bardziej powszechna niz alko i to cale inne gówno a pochodze z POLSKI. jestem polakiem i jako polak chce palic( mimoze nie moge bo mam schizofrenie) chce sadzic choc na paleniu mi tak nie zależy. GANJA to prawda, GANJA to moje zycie. Sledze to forum juz od dawna. znam wszystkich brederow, wszystkie gatunki, wiekszosc odmian to moja PASJA. NAJBARDZIEJ BOLI MNIE ZE NIE MOGE PALIC:( mam nadzieje, ze ktos, w koncu znajdzie lekarstwo bym mogl zapalic, bez lekow bez chemii i nareszcie poczuł sie szczesliwy, tak jak kiedys sie czulem gdy palilem ganje. WESOLYCH SWIAT!
 

Wyrolowany

Active member
zajadając świątecznego śledzika, będąc dobrze zgastrowanym przez pasterkę oczywiście w międzyczasie przeglądam icmaga i czytam te szczere życzenia, więc aż głupio się nie dołączyć, tymbardziej że ekipa jest tego warta, bo wszyscy mamy wspólną pasję i większość z nas jest dobrymi ludzmi. takze... ludziska życze Wam i Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze w te święta oraz w całym nadchodzącym roku :) a najlepsze jest zdrowie i miłość, więc zadbajcie aby dzięki Wam tak było, dbajcie o siebie i swoje rodziny oraz przyjaciół. "Ważna nieustanna dobra wiara!"
 

purpletop

Member
Kochani przede wszystkim Zdrowych, Wesolych i Pogodnych Świat. Plonu jak stad po horyzont i trzymajcie sie cieplutko. Wszystkiego....
:tiphat:
@edit
Black Jack klon 8 dni w Jiffy + clonex poszedl do 6l i dzis pod 2x18w CFL jutro odpalam reszte zarowek
picture.php

picture.php

picture.php

Wesolych....
 
A

ares420

Wesołych, radosnych i zielonych Świąt!! :tree:

picture.php


Oraz Szczęśliwego Nowego Roku i aby ten Nowy 2012 rok okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego!!! :headbange
 
O

Ojciec

Wesołych panowie/panie ! Oby wóda lała się strumieniami oby lolki się nie kończyły oby miłość was przepełniała oraza raość a najskrytsze marzenia sie spełniły pozddrawiam :xmasnut::peppermintstick:!


picture.php
 

hippis

Member
Wesolych, spokojnych jak najlepszych Swiat , duzo radosci i szczescia wsrod osob bliskich i oby nowy rok to ten lepszy byl !!:thank you:
 

kaczaza

Member
canalopka ostatnie oddechy
picture.php
a tu juz martwa

picture.php
bardzo ja polubiłem była moim pupilkiem przez ostatni miesiąc nawet kiedy zaczela pokazywac pojedyncze banany , do piachu poszla w polowie pazdziernika ,okolo 10 listopada zaczela kwitnac 23 grudnia dostala w łeb (bardziej po nodze),doniczka w ktorej rosła miala okolo 2 litrów, wega miala z 5 -10 dni ,za mlodu obciolem jej 3 dolne pieterka lisci i gałzek i zasypalem ziemia do pelna , zeby niebylo teraz moim pupilkiem bedzie Connie Chung
picture.php

chocolopka
picture.php
 
C

czaczo

i po swietach,odpocznie moj zaladek,i watroba:)
:tiphat:
80 dzien flo
picture.php


(bh x eroc/dp x ah) x (chmdog x ak47)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


2ostanie la confidental x ssh ,jedna juz jest gotowa, drugiej jeszce z pare dni dam ,mysle ze nawet do 90 dnia ja zostawie

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

pzdr
 

przemix

Member
powoli do przodu
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


porownanie najpozniejsze ssh z ssh x la conf. 14 tygodni jak nic bedzie;]
picture.php


ruchanko
picture.php

picture.php

picture.php


podpisy w galerii
:tiphat:
 
Top