What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

cheapwine

Well-known member
Veteran
5 x AK47 x WR AF

:thank you::plant grow:

EDIT: przy okazji kupilem sobie kompaktowke SONY DSC W350 co bardzo mnie cieszy, w niedziele wyprawa na spota... ;p
 

Kolekcjoner

Active member
hoho ale tu ładnie, tak zieloniutko:)
Wszystko rośnie więc i fotki przydałoby się wstawić(trochę tego będzie):

picture.php


c99out
picture.php


special kush i GF out
picture.php


a tu mi coś, że tak brzydko powiem opierdoli.. mojego PP, szkoda go ale może jeszcze odbije
picture.php



gnomo automatic
picture.php


Jacki- tych jestem ciekawy niby mająbyć automatyczne, zobaczymy na wszelki wypadek wpakowałem je w 10l wiadra:bump:
picture.php


maroki reg
picture.php



shamany reg
picture.php



herijuana- nie dojdzie, wiem ale i tak wysadziłem najwyżej będę męczył w foliaku
picture.php


tu też jakieś in'y
picture.php



mazar tak samo jak będzie trzeba to do folii
picture.php

ładnie się krzaczy
picture.php


No i afki- koniecznie muszę podsypać czymś na ślimaki, bo mi wszystko zjedzą. Jeszcze taka prośba jakby ktoś miał jakiś zbędny pyłek af to proszę by się odezwał:tiphat:
WR
picture.php


white ryder
picture.php


gws
picture.php

hard trening bitch
picture.php



ww dopadły go ślimaki a juz był taki ładny
picture.php


wm
picture.php




Jeśli wale za dużo fot to piszcie, poprostu lubie zieleń i jak zaczne fotografować to porządnie:bump:
pamiętajcie o mnie jesli chodzi o pylek:wave:

To na tyle trzymajcie się:tiphat:
aha i uwaga na kleszcze bo wszędzie ich pełno:spanky:
 

smierdziel

Member
Małe kolorowanko AFami. Dalej mam problem z zrzuceniem fotek na galerię :(

3xWhite Master od GGS. Donica 20L



Kritikal Bilbo af from genethik



Northern Light af from genethik



Całość af armii

 
S

Szot

Witam

42 dzien 12/12

Acid #1
picture.php

picture.php

picture.php


Acid#2
picture.php

picture.php

picture.php


Neviless Haze hybrid
picture.php

picture.php


picture.php


Acapulco Gold
picture.php

picture.php

picture.php


Dr.Gripsson
picture.php

picture.php

picture.php


Snow White x sour diesel ibl x og kush
picture.php

picture.php

picture.php


Grapefruit
picture.php

picture.php

picture.php


pozdro
 

Al hub

Member
Mimo wielu deszczowych dni radzą sobie dobrze :) Widać, że brakowało im tej wilgoci, w końcu zaczęły się krzaczyć :) Teraz tylko tylko czekać na konkretne słonko, wtedy powinny wystrzelić :D W miejsce męszczaków dorzuciłem ostatnio kilka zastępowych, i też ładnie się przyjęły :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Reweg powoli dobiega końca, piąteczki już widać :)

picture.php


picture.php


I wszystko razem od nowa nagięte :D

picture.php


Oraz spot nr 2, wszystko wysadzone jakieś 2 tygodnie temu. Ładnie się przyjęły, powoli ruszają :) Odmianki to M x W oraz MIX od Plantatora :)

picture.php


Pozdrawiam!
 

tost

Active member

tu jest niezła akcja: po lewej chyba słonie leżały, a pana jajcarza w ogóle nie ruszyły :)


tu tez "coś się dzieje" wygląda na automat tylko że ja... żadnego automata nie wysadzałem :) w każdym bądź razie spoko, jeszcze miech i swojak w lufie :D


na 28 wysadzonych znalazłem 18 plantów w tym jakoś 4 samce, więc bilans spoko. póki co miejscówki się sprawdzają, jak tak dalej pójdzie to za rok realizuje miły plan który już się zrodził w mojej głowie :->
odmian nie podpisywałem :shucks: ale spocik składa się z: nl x w, es x w, maroc x w, ultimate passion i mix#1 od przyjaciela :)
:thank you:

i jeszcze na koniec bo mi się podoba:
picture.php



peace
666
 

Dronabinol

Member
Witam Wszystkich bardzo cieplutko i zielono:)

poprzedni update był zaledwie parę dni temu, wiec szalu nie ma, ale trza korzystać z pogody która ostatnimi czasy płata spore figle i utrudnia prace w ogrodzie

mianowicie:
EasySativa 1 (z tylu LemonSkunk AF)
dsc04826kk.jpg

tu odwrotka kolejność na pierwszym planie LemonSkunk z tyłu ES
dsc04831y.jpg

EasySativa 2
dsc04834h.jpg

WhiteWidow AF
dsc04835nn.jpg

EasySativa 3
dsc04836j.jpg

WhiteRussian AF
dsc04837k.jpg

BlueBerry AF
dsc04838f.jpg


af-y już ładnie kwitną, WW i WR jak narazie najszybsze, coraz mniej prześwitu między liściami a coraz więcej kwiatów hehe.

jednej z ES ślimaki, albo silny wiatr zrobił topping, jutro na dwóch pozostałych leci FIM, i na dniach postaram się im zmienić miejsce zamieszkania.

a teraz z serii głupie pytania kiedy ES może zacząć kwitnąć, oczywiście wiem że nikt nie jest wróżką, ale zawsze miałem z tym problem, będzie jakieś półtorej miesiąca?

ogólnie proszę wszystkich wytrawnych growerów o parę słów jak to wygląda okiem bardziej doświadczonego rolnika.

dsc04839l.jpg

razem raźniej:
dsc04840z.jpg

dsc04841o.jpg


Pozdrawiam wszystkich którzy oglądają, kibicują, komentują, tych którzy nie komentują, i nie oglądają, oby wszyscy do końca zachowali spokój ducha, i zebrali jak największe owoce swojej pracy! Do usłyszenia kolejnym razem jak będzie co pokazać!

Namaste.
 

Majaa

Active member
witajcie.

dziś pojechałam na spota z spryskiwaczem i Miedzianem WP50. Martwi mnie pleśń na AF'ach, narazie sa to małe ogniska wielkości paznokcia, powyrywałam i popryskałam. Ale plesn w lipcu? :(

picture.php


picture.php



a to co to takiego?
tragicznie to juz wygląda
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


przepraszam za jakosc zdjeci.

buziaki
 

tredowaty

Member
Siema dawno nic dawno nie pisałem bo nie było niestety o czym ani co pokazać...przez przypała
No cóż zebrałem się do kupy i zacząłem od nowa
Sadzonki po trzech dniach od wzejścia poleciały od razu do ziemi niestety miejscowej z dodatkiem dolomitu...
Kilka fotek
Automatick Jeck
picture.php

Purple Power
picture.php

i na koniec nie wiem jakim cudem ostał się jeszcze Wchite Master x Schaman z 10 maja
picture.php

żyje trzeszcze kilka Marock Orange Buds x Early Dog / Marock x orange Buds, early durban x danish gold i reszta krosów ZZ pokażę kiedy będzie co bo tak je przygłuszyło ze szok ale całe szczęście żyją
Pozdrawiam
Peace
 

Mundek

Member
@ Majaa , pleśń w lecie ,bo wilgoć i ciepło ,a do tego automaty łapią wodę i się słabo wietrzą bo są małe, buuu.
trzymam kciuki.
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Witam :tiphat:

Widze oucik leci u was pełną parą :bump:pięknie :jump:

Z boxa wyleciały 2 x 85 W CFL a w ich miejsce Ledy UFO 90 W
Rośliny ponaginałem do oporu żeby w lampie nie siedziały , zobaczymy czy będzie duża różnica nic pod CFLkami.Przedziory wytępione , widać że lepiej im idzie

Na fotkach 2 x WR AF x WR AF x B-52 oraz Critcal

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam :wave:
 

purple_john

Active member
młode hashplanty2 :)
picture.php


bh eroc/dp purt f2 wysadziłem 4 sztuki wszystkie kobity :dance013:
picture.php


Maroc jedyny który się ostał
picture.php


eg/lr bh eroc/dp purt jedna dziewczynka mi się trafiła
picture.php


hashberry f2 na razie nieokreślone
picture.php


royal dwarf af
picture.php


Teraz trzeba tylko słoneczka :wave:
 

padkontrol

Member
Veteran
Straszna sprawa, taki piękny plant a okazał się facetem :(
Pierwszy raz mi się tak dorodny facet trafił, więc nie można go zmarnować i zostawiam go. Zrobimy jakieś pestki ;)

PBSD4 x Guerilla Gold Donica 13L

picture.php


picture.php


picture.php


PBSD to (Purple sativa Bagseed x Sour Diesel I.B.L v1) Breeder wyselekcjonował matkę numer 4 a opisał ją tak It is one of the most unique smelling/tasting plants I've ever smoked, and it's stony as heck!

:wave:
 

Silas

Member
Veteran
Pięknie się zieleni w tym naszym pokręconym kraju :))))

Ja mam pytanie publiczne:

Zaopatrujecie się u Quakeminda? Jak wam rosną jego geny?
Ja jestem zdruzgotany ;D mam White Cindy 99 i Auto Jack fem od niego ;D

W.C99 jakoś wygląda ;D ogólnie wszystkie automaty lecą 12/12 i moje crossy z White Shark puchną i szronią....a WC99 i Auto Jack... rany...ani szyszek ani szronu...ani zapachu...cholera wie co to jest w ogóle.
Jestem w o tyle dużym szoku, że wiem doskonale, iż Quake zawsze miał poziom...był pewniakiem...a tu takie niewypały się trafiły.
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemanko :tiphat:

Przed burzami wybrałem się na miejscówy i tak to wtedy wyglądało. Pogoda jest jak ze snu. Najpierw delikatnie i dość długo pada a potem zza chmur zaraz wychodzi słońce. Plants love it :cathug: :joint:

Lemon Stinky x Easy Sativa:



Tutaj roślinki męskie tej samej odmiany zostawione w celach rozrodczych. Jak to powiedział mój brat "tak zwane buhaje rozpłodowe" :D :friends:



Spot nad rzeką. Niezła dżungla się robi. Jak na razie zero nawozów. Jak widać nie potrzeba.



Pozdrawiam wszystkich i ładnie lecicie. Piękne krzoki.

Rgds kaczy

:wave:
 

rondel

Member
kaczy mówiłeś że późno wystartowałeś a tu prosze jak nadgoniły i prężą muskuły, graty:bump:

home edition kloner, butelka 0,5po coli trzymana w plenerze, 10 sztuk: 4 durban pasion i 6 easy sativa x sZZaman:thank you:


po 20 dniach 8 super dało rade

picture.php


Pytanie do was czy te dwa jeszcze dadzą rade się ukorzenić, trzymać je jeszcze?
Kloner był zasłonięty i słońce dochodziło tylko przez pare godzin, czy przełączą się jeszcze na reweg? Dzięki rondel:tiphat:
 
Top