What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

padkontrol

Member
Veteran
Witam wszystkich!

Czas na maly update, dostaly biohumusa z 300-400% zalecanej dawki ;) Jedynie jedna gloria pokazala pre-flowery.
IronCell: Przeciez warr napisal STS wiec na co to ma byc :)

picture.php


PMx Shaman i E-Rock/DPxDC x Arne green

MOB x EDMOB i E-Rock/DPxDC x CheeseDPxArne

Dwie Glorie, pierwsza BHPT pheno


I wysad nowych :D Odmiany : Black TAS ibl, Gloria, MMGG x C99, Congo/GG x GG#3, Nigerian Slum, Easy Sativa x Shaman, MOB, HFH Hashplant, ED x DG, CheeseDPxArne x AH/Arne, MMGGxBHPT x Obf3, Deep Chunk x Leb27, LadyG1 x GG, PBSD4 x GG.
picture.php


U mnie to guerilla, nastepna wizyta za 3 tygodnie na sama mysl o tych krzakach odechciewa mi sie tam jezdzic :) Srednia kleszow na jeden wypad to 4. Chociaz rekord to 7 ;)

Pozdrowienia
Pad :wave:
 

Majaa

Active member
witam :)

Nie było mnie na spocie 1,5tyg, krzaki obok spota urosly na 2m i AF brakowało światła :( Wszystko ładnie rosnie, dzis dostały nawozy.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


mam jeszcze małe pytanie, czy To normalne ze juz w tym stadium AF ściągają azot z dużych liści? nie ma ich na zdj. bo oberwałam. Dac im jeszcze sporą dawkę biohumusa?

pozdrowka!!

nie rozumiem dlaczego nie wyświetla tego posta?
 

Mundek

Member
znowu w lesie ,5 panów: 3 enosy, 1 vik x arne ,1 ed x dg, ale wreszcie mam enosa panią, narazie ratio 7:1 hehe , jest szansa 7:4 , ale to i tak lipa, trafiłem ,że hej.
i tak to , wspomniana enos pride pani:
picture.php

e.sativa:
picture.php

razem:
picture.php

viking x arne:
picture.php

haszplant2, zapomniałem się przy robieniu zasieków:):
picture.php

afg x erdpurt, tak przycinam kwiatki , 2 razy , teraz właśnie nie mają główek , więcej ich nie ruszam:
picture.php

marok:
picture.php

jego purpurowa siora:
picture.php

ed x dg:
picture.php

rocket passion co mi się pestki z b.delikatnej hermy porobiły , będą oki:
picture.php

i największy mój spot :) , od godz. 9 z ruchem wskazówek :ed x dg, outmix (bonus od Q) ,enos(daj Panie kobitę), afg x erd(mniej purpurowy ale u podstawy widać jak się przyjrzeć):
picture.php

jest fajnie:).
pozdr.
ps. Maja ja bym dał biohumusa jeszcze śmiało , automaty mi siorbią azot jakoś tak bardziej niż zwykłe(nawet jak miałem 12/12 w szafie), opużnienie kwitnienia nie wchodzi w grę chyba:), a deszcze wypłuczą je jeszcze wiele razy , ale może się mylę.
 

lob19

Member
Veteran
Witam:tiphat:

Byłem dzisiaj na spotach i coraz więcej roślin się określa. Z okazji dnia ojca zatrzymałem 2 samce: Bardzo krzaczastego PLoutmixa i Szybciutkiego EDxDG. Oba zostały przesadzone na innego spota.

Niestety wszystkie fotki z komórki:

Tzw. Stary spot: (same PL outmix)

picture.php


i po wykopaniu samca:

(z drugiej strony)
picture.php


2 panienki się określiły, została jeszcze jedna i jakieś mutanty dziwne. Jedna z panienek ma różowe włoski :D Miałem to feno w zeszłym roku ale na malutkiej roślince, a teraz będzie okazja zobaczyć to na wyrośniętych topach (oby ;) ) :D

picture.php


Na początku rosły zajebiście a teraz jakby karłowacieją. Podsypałem azofoską, wcześniej dostały dolomit i trochę nawozu w płynie GHE. zobaczymy.

Nowy spot tzw. poligon

2 czerwca:

picture.php


23 czerwca:D :

picture.php


3 razy (CHDD x BBJ) x Herijuana z mojego chowu. Zajebiście dają radę, wygląda na mega indyjkę, bardzo gruba i silna łodyga, bardzo zwarta. 3 rośliny każda praktycznie taka sama :D mam nadzieję, że się niedługo określą (i że dojdą...)

picture.php


Afgan x Erpurt z piękną purpurową łodygą:

picture.php


MOB F3 2 panienki się trafiły. Zajebista roślina, silna, super sie krzaczy i szybko zakwitła. Jedna jest nagięta, druga rośnie prosto.

picture.php


Największa choinka PL outmix, już naprawdę dużo włosów wypuszcza, nie żadne tam preflowery :D

picture.php


picture.php


Jest mnóstwo kleszczy, uważajcie na siebie:wave:
 

Wyrolowany

Active member
yeah, wreszcie wróciłem do Polski, niestety nie wszystko poszło po mojej myśli jeśli chodzi o grow, no ale cóż, nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie :dunno:

25 sadzonek, w tym sporo karmy, poszło się jebać, wszystko na szybko przed wyjazdem i tak wyszło ;/ na szybko to można się jednak tylko wysrać :spank:

przed wyjazdem zostawiłem na jednym spocie Jasia i Małgosie, i dałem im wolność, w sensie- a niech się bzykają ^^ no i dzisiaj właśnie szczęśliwie zebrałem 46 nasionek GOM'a f3 :wave: Da radę je wykiełkować i wyrzucić na spota jeszcze w tym roku? Ile czasu musze je suszyć?

46 kulek z takiego kurdupla hehe:
picture.php

picture.php


Dzieciaczki : )))
picture.php




Te najładniejsze i najbardziej dojrzałe, same powylatywały z kielichów:
picture.php




Inną radością były Lemon Shamany, które przetrwały, dokładnie 4, z czego 3 to geje, ale za to jedna panienka, która już pokazała pierwsze preflowery :)

Ma jakieś 150cm :dance013:
picture.php


bardzo się z niej cieszę, bo oprócz niej został mi jeszcze jeden Grapefruit, który również zaczął kwitnąć :) Wierzę, że przetrwa :)

W następnym tygodniu desant automatów, ostatnia szansa, której nie mogę zmarnować, bo nie będzie co palić w długie zimowe wieczory hehe

Pozdrówka dla wszystkich, lecicie masakrycznie i jestem pełen podziwu :)
 

kaczy

Active member
Veteran
Hehe zielony lessssie też masz taką fazkę na pomidory jak ja. Ostatnio jak byłem spalony to bardzo mnie zafascynowała ta roślina. moja matka uprawia tego zacnego ziela troche więc mam okazje leniwie podziwiać efekty jej pracy. Pomodore roślina wymagająca, jednak zapewniejąc jej dobre warunki rośnie praktycznie sama. God bless ur pomodores brachu i dużo słońca dla nich.

Co od siebie moge dodać? Panowie serce się raduje jak się wchodzi na IC mag i widzi wasze kombinacje. Piękne growy. ZZdecydowana większość wskoczyła na wyższy poziom. Jakoś w tym roku wszystkim dobrze idzie. Czy to moja wyobraźnia czy po prostu tak naprawdę jest? Jak ktoś ma inne zdanie to baty dla Kaczego. Jednak póki co...

Cut the crap i troszke dodam coś od siebie. W kaczystanie sytuacja mnie lub więcej wygląda tak... :cathug:

Topy od selasiego dzięki mistrzu :thank you::





Trzeba przyznać, że shit rozwija się dosyć dobrze mimo tej beznadziejnej suszy która opanowała nasz kraj.

A tutaj coś z zupełnie innej beczki czyli uprawa konopi. :spank:





Ostatnie zdjęcia przyjacielu selasie przedstawiają między innymi Twoje planty, które jak widać nieźle się zadomowiły u mnie. Mają co żryć i gdzie spać także na marnacje dzieci nie wysłałeś.

Pozdrawiam i dziękuje. Aaa i ten fem top to już kwitnie. Albo ja jestem głupi, albo to jest auto albo jakiś mega szybki strain.

Dobra kończe bzdury, nawet nie wiem czy ktoś to czyta, ale ok.
3majcie się :tiphat: moi drodzy growerzy i do następnego.

PS smierdziel spotykamy się na miejscówkach w przyszłym tygodniu.

Pozdro Kaczy :joint:
 

Mundek

Member
siema,
poleciałem znów i enos pride następny pan , hehe ale padaka , no cóż , jak pech to pech:
picture.php

hp2:
picture.php

e.sativa:
picture.php

marok:
picture.php

viking x arne:
picture.php

a tak wtapiają się w tełko me kwiatki(od lewa -pmarok , afg x erd ,marok ):
picture.php

pozdr.
ps. kleszczy jest od pyty , po przejściu przez jedną łączkę na spodniach miałem z 15 , masakra. pozor!
 

DrSmoke

Member
Veteran
Siema wszystkim!
Na początek wrzucam foty Black & Red ErdPurTa made by esbe.
Po lewej z czterech REDów dzisiaj wyrwałem jednego męszczaka.
Planty mają od metra wzwyż i bardzo dużo wigoru. Łodygi mięsiste
i grube, na bank podołają oblepionym topom. Z BLACKów określiły
się na bank 3 babki, a na tym na pewno się nie zakończy. :dance013:
Całość leci 100% ORGANIC i jak widać na załączonym obrazku leci bdb.

picture.php


picture.php


Drugi spot trochę słabiej, ale nadrabia się ilością. Co jest co każdy
widzi. Dodam tylko że wyrwałem kilka męszczaków m in DR, z których
wytrząsnąłem trochę pyłku. Coś z pewnością się zapyli jeszcze..
Wszystkie poza GrubymiJointami się już określiły. Jestem szczęśliwy,
że Haze AF 5/5 okazały się panienkami. Zobaczymy cuż to za cudo.
Pogoda jak na grow super bo i słońce poświeci i deszczyk czasem
lunie więc podsypałem wszystkie jakimś obornikiem, na którym
leci spot ErdPurTów. Zawsze to trochę urozmaici im dietę. :bump:

picture.php


Oby tak dalej i wszystkim obfitych plonów! :wave:
 

Dronabinol

Member
Witam Wszystkich Serdecznie:)

To co się dzieje w tym threadzie przerasta ludzkie pojęcie oby więcej, oby dalej na tak wysokim poziomie, propsy dla całej załogi:)

@smierdziel, !@kaczy dzięki za pomoc k+, otóż proszę jak powiedziałeś tak uczyniłem obejrzyj i oceń co z tego będzie.

Easy Sativa Nr.1
picture.php

LemonSkunk AF
picture.php

Easy Sativa Nr.2
picture.php

WhiteWidow AF
picture.php

Easy Sativa Nr.3
picture.php

White Russian AF
picture.php

BlueBerr AF
picture.php


wszystkie auto ładnie kwitną, ES tez ładnie w gore idzie chodź zaczynają liście gdzie-niegdzie żółknąc, ogólnie mam cały czas trochę wrażenie że jestem trochę z tyłu eh.

całość cz. I
picture.php

cz. II
picture.php

i trochę kolorku:
26933252.jpg

97706162.jpg


oceniać, pisać, wyzywać, tylko nie bić za mocno hehe

@ironCELL, GReen dreAM, kaczy, Finger jak robicie takie ładne miniaturki zdjęć?


Pozdrawiam Wszystkich i wysyłam w eter masę pozytywnej energii, Powodzenia wszystkim! Oby tak dalej!
picture.php

Namaste.
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Siemanko
ładnie lecicie a u mnie niestety nic z outa nie wyszło po prostu nie będzie w tym roku jak i zapewne w kolejnych latkach nie będe miał warunków :( w boxie siedzą sobie :

Critical

picture.php


picture.php


WrAf x WrAF x B-52 2 babeczki

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pzdr
 

purple_john

Active member
bh eroc/dp purt
dwie panie, trzecia też prawdopodobnie ale nie mam 100% pewności. Mógłby być samiec bo chciałbym sobie zapylić którąś z dam.
Pozdro załoga!
picture.php
 

korzon3

Member
mój pierwszy harvest
pow. 0,24 m kw. - 6 kwiatków AF pod CFL 85W. Technika scrog ale trochę nie wyszła i wiekszość drzewek i tak rosła nad scrogiem.
Odmiany to AF blueberry od DP i AF lowryder#2 od DRjointa

picture.php

picture.php


W sumie na sucho wyjdzie jakieś 50-60g.
 

cropper

Member
Witam.
Ogródek myślę ze sprawuje się nie najgorzej

picture.php

W środku siedzi ta wykopana niedawno przez coś Special Kush, dlatego taki maluch.

najwiesza no name z nasion z 2009roku
picture.php


i wreszcie długo oczekiwane automaty bb x c99 i i white ryder które zaniedługo wyjdą na świat. :)
picture.php


jeszcze kiełkuje się kilka automatów: 3femi Diesel Ryder, 3 white rydery, 2 white rusiany i 2 blueberry.

Pozdro !
 

frether

Member
Veteran
Witam na początku chce przeprosić tych co trzymali kciuki za hydro niestety ale musiałem zakończyć uprawę z powodu wyjątkowych okoliczności nie chodzi o smerfy
no serducho mam słabe i nie potrafię wyrzucić kobiety do kosza, panienkę zakopałem w podłożu coco na pół z ziemio wymieszane, roślina straciła dużo masę liściową ale mimo to będzie żyć :D kiedyś jo pokażę
Myślę że dobrze mi poszło bo przez cało uprawę w hydro używałem tylko jednego sprawnego przyrządu pomiarowego jakim jest termometr czy jak to zwał :laughing:
ale i tak lepiej jest mieć jakiś ph metr czy płyn do pomiaru bo po prostu wygodniej i sen jest spokojniejszy :bump:
ah te komary :D
picture.php

E.sativa x Shaman Zz :thank you:
picture.php

w środku GOM w ogóle co to za skrót??
rok temu miałem to na polu i okazało się bardzo wczesne lecz padła łupem złodziei
picture.php

P.maroc x Shaman
picture.php


picture.php


Maroc x (Orange Bud F3) od pada :thank you:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

cdn :gday:
 

Mundek

Member
siema,
ssh x chemdog dd od HC , bezproblemowa roślina , 9 tyg i 2 dni na flo , 3 tyg weg :
picture.php

pierwszy top:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

i drugi:
picture.php

picture.php

moondog od HC , ta była trudniejsza ,chyba lubi wapń albo magnez , albo to i to , 2 x dostawała plamek , podlewanie zawiesiną z dolomitu załatwiło sprawę. Jeden top podpleśniał , ale leciutko(nie lubię uprawiać w lecie - brak kontroli nad temp. i wilg.),rosła 4 dni krócej na flo i 3 dni dłużej na wegu niż ssh x chem dd:):
picture.php

ten podpleśniał:
picture.php

a te nie:) :
picture.php

picture.php

Pierwsze moje regularne rośliny(te i herihuana od ggs) , wysadziłem 6 zostało 3 :) ,
więcej kombinacji w stosunku do femi , i mniejszy plon(mogłem dać jeszcze jedną kulkę na watę), ale geny w dechę i zabawa przednia .
Wszystkie powsadzałem gdzieś po lesie na reweg. więc następna uprawa szykuje mi się z klonów :), na razie pauza i bakanie po całości :).
pozdr.
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam w ta piekna NIEDZIELE !!!

Dzisiaj jest najcieplejszy dzien w tym roku na wyspie<uk> !!!!

Wlasnie wrocilem ze spotu nr 2~:
 

Attachments

  • spot2.jpg
    spot2.jpg
    157.9 KB · Views: 12
  • white master.jpg
    white master.jpg
    116 KB · Views: 10
  • marok.jpg
    marok.jpg
    130.5 KB · Views: 13
  • chilll out.jpg
    chilll out.jpg
    79.4 KB · Views: 12

Latest posts

Latest posts

Top