What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

g1enek

Member
Witam załoge :tiphat:

U mnie ogolnie super,po selekcjach damsko-meskich poki co mam ponad 20 panienek :jump:

Teraz tylko sloneczkaaaa
Wczoraj podlałem wszystkie kszaczki Terra FLORES od Canny
To chyba dobra pora ? Dałem im bo wydaje mi sie ze troszku za malo maja byki potasu czy tam fosforu hehe :D Wiekszosc juz zaczela pokazywac preflowery a niektore juz powoli zaczynaja kwitnac =] co mnie bardzo cieszy hihi
Kilka fotek, jakbym kazdemu mial zrobic zdjecie to by mi caly dzien w plenerze minal hehe dosc gadania czas kolorowania !! :)

Przepraszam za jakosc zdjec ale ciezko zrobic dobre zdjecie w takich warunkach, ogolnie to zajebista sprawa - deszcz, bloto, mokro jak chuj - prawdziwa misja dla prawdziwych growerow hehe , przynajmniej sie nie kurzy nie grzeje noi nie ma rolnikow i innych niespodziewanych typow, po prostu "Lubie to" xD
okk jedizemy

2 panie White Russian x Afghani - juz sie okreslily co mnie cieszy ;]
picture.php

W tle tez WR x A, po prawej maroco reg pani
picture.php


Naciagniety jeszcze mocniej Mob x edmob
picture.php


super uber maroco od H. same panie :D
zdjecie zrobione przed kolejnym dociagnieciem :p
jeden mi sie troche nadłamał bo za bardzo go chcialem do ziemi, ale nic mu sie nie stanie, przynajmniej nie musialem go juz wiazac bo zlamal sie tak idealnie ze lezy tak jak chcialem hehe
picture.php


mob x edmob - ma ogolnie ponad 130 cm
picture.php


Sativkovy maroc- ktory juz zaczyna kwitnac ale nie widac tego na 2giej focie za bardzo
picture.php

picture.php



Tak jak mowilem wiecej fot nie robilem bo pszejebana misja, rece ujebane w ziemi a tu telefonem dotykowym foty robic heh :p
Ogolnie bedzie zajebiscie, ale jestem ciekawy jak beda wygladac za 2 tygodnie, nie moge sie doczekac :)

p.s mila niespodzianka okreslily mi sie juz 2 kszaki od HC, LA CONFIDENTAL, ciekawe czy dojdą :) mam nadzieje ze tak hihi
pozdro warjaty :*
:tiphat:
 

giedozetkr1

New member
Z boxa wyleciały 2 x 85 W CFL a w ich miejsce Ledy UFO 90 W
Rośliny ponaginałem do oporu żeby w lampie nie siedziały , zobaczymy czy będzie duża różnica nic pod CFLkami.Przedziory wytępione , widać że lepiej im idzie

Pozdrawiam :wave:
jak możesz to powiedz czy używasz tych ledów też na weg, jeśli tak to byłbym wdzięczny za info za jakiś czas jak to się ma w porównaniu z tymi cflkami bądź hpsem, i ogólnie czy jesteś zadowolony z zakupu

wybaczcie offtopa
 

dekadan

Member
Witam, ładnie kolorujecie to moze ja dorzuce cos od siebie:D
Ogilnie to planty ost nagiolem i wszystko fajnie idzie tylko pogoda sie zepsula i maja kilkudniowy zastoj


nie wiecie moze czego roslinie brakuje kiedy lodyga robi sie fioletowa?
 
S

Szot

Siemanko pieknie wszystkim rosnie :) powodzenia

Odemnie pare szotow z dzisiaj 47dzien 12/12


Acid#1

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Snow White x sour diesel ibl x og kush

picture.php

picture.php

picture.php


Wspolne zdjecie
picture.php


Topek acapulco Gold :)

picture.php



POZDRO
 

Majaa

Active member
witam :)

Jutro wybieram sie na spota, w końcu lepszy aparat to porobie ciekawe fotki, dzis AF' po przejściach ktory dochodzi w szklarni. Przymroziło mu szczyty w maju, do tego teraz zjada go pleśń, boje sie tego jak wygladaja af'y na spocie bo skoro pleśnieje w szklarni to na oucie musi byc masakra ;/

z 2 tyg i ścina :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a na koniec....

picture.php


picture.php


pozzzdrówka
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemanko witam wszystkich zapaleńców
:tiphat:

na początek :bow: dla gienka i Szota wielki :respect: szacun. Planty wasze są zaiste piękne i soczyście zielone.

Nie mam weny na specjalne rozpisywanie się, zatem do dzieła...







Pozdrawiam ziomalski palący pijący i dupeczki :D nice

kaczy :friends:
 

Silas

Member
Veteran
@Dekadan: Purpura na łodydze = brak fosforu...jak liście żółkną od czubka po brzegach i palą się na brązowo + zawijanie = brak potasu....w takich sytuacjach dowal dolomitu i daj dobry koktajl biohumusa dla surfinii/pelargonii... później jak się sytuacja wyklaruje PK typu planton S

Auto Faza

Całość
picture.php


picture.php


bydom pestki
picture.php


szczyt dabul blasta ;D z rozdwojeniem jaźni ;]
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Crossy White Shark fem z czymś tam
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


A teraz te nieszczęsne automaty....Auto Jack nabiera zapachu jak klasyczna Cindy 99 ;D a White Cindy 99 coś tam puchnie ale zapach to bardziej owocowy mają siejki z pola;]

White Cindy 99
picture.php


Auto Jack Fem
picture.php


picture.php


picture.php


Po A. Jackach widać genetyke sativy....ale to co się ostatnio porobiło z Cindy99 to ja nie wiem...na forumku też jak się patrzy na te Cindy...to wszystko jak jakaś indyja wygląda? A gdzie te cieniutkie ostre pazurki? gdzie ta sierść na flow? Ja jeszcze wspominam C99 od Bogusika ;D tooo była sativa:) winogronowa landryneczka:) na kwitnieniu włosia tyle, że top był biały od pistili a nie od żywicy;D włoski spadły został mega szron ;D a teraz to chyba dobre geny wyginęły;/
 

smierdziel

Member
Indoor​

Power Plant (wręcz haze pheno :D)



ChemdogDDxAK47 f2 Ładnie się szroni :)



Outdoor

Easy Sativa x Shaman od ZZ



Inne krzaczki z tego spot'a ;)





(Prawie) Cały spot :D



Pozdro amigos:tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

pogoda dopisuje ....:D

e.sativa x shaman
picture.php

monstra rosna :D
picture.php

zaczelo sie....:D
picture.php


powodzenia zycze
picture.php

pozdro ZZ
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. jak sadzicie warto trenowac w jakis sposob auto jack'a od femaleseeds? co myslicie o tym? wiem ze to nowy produkt... no ale niby automatow sie nie trenuje, lecz to nie jest taki zwykly automat :D wogole ma/mial to ktos?
 

Majaa

Active member
witam serdecznie :)

tak jak pisałam wcześniej wybrałam się dziś na spota, nieprzemakalny płaszczyk, parasol i w drogę. Deszcz lał okropnie, wody na spocie po kostki ale coz... i takie uroku tego ;) Generalnie siedziałam 2h na spocie i pinsetka wydłubywałam pleśń :D
Nie było tak tragicznie jak się spodziewałam, chodź z 4g popleśniałego wywaliłam.
Jak widać trichomy w większości mleczne, następnym razem porobię zdjęcia z lupka.

Na szczęście od czwartku znów upały wiec będą mogły dalej ładnie puchnąc.

picture.php


picture.php


moja faworytka na kolorowego AF :jump:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



pozzzdrówka!!
:wave:
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Bzzz, wiedziałem, że nie będzie tragedii trzeba być zawsze dobrej myśli. No dobra dziś, ja też, ja też.
4 tydzień kwitnienia z lewej shb z prawej 8ball:
picture.php


One love, peace :D

Edit: Uzupełniam. Te na powyższym zdjęciu w środku to klony shb.
tutaj 8ball cola > shb cola > inne ujęcie całości >

Klony 3x 8ball madafaka i jedna shb cały czas na wegu:
picture.php


Przepraszam za jakość, ostrość, kompozycję :D to były quick shoty :bump:

Dzięki za karmę :thank you:
 

ziben

Active member
Veteran
Siemanko, Więc tak: 0,25m2, zestaw GIBa 150w, donice 5,7 l, weg ok. 10 dni, pierwsze włochy po ok. 10/14 dniach, czyli na dzień dzisiejszy flo trwa ok. 25 dni. 2x White Widow x Big Bud femi od Female Seeds (dwie w przodzie i zdjęcie szczycika) i 1x Jack Herrer reg od Eruila (w tyle), nawozy – zestaw Hesi (Root Complex, Power Zyme, Super Vit, Hesi TNT i Hesi Bloom).

picture.php

picture.php
 

cheapwine

Well-known member
Veteran


tak to wyglada, 3 rosliny maja po 1.5m reszta ok 0.5-1m... ogolnie zostalo 8-10 roslin... w sumie OP mix, EDxDG(1) AfghanxErdpurt(1) ... miejscowka przejebana... 40minut lazlem na spota... bez gumiakow nie ma co isc.. rzeki kleszcze bla bla bla... w ns roku szukam lepszego spota... nastepna wizyta na poczatku wrzesnia... niech sobie samo rosnie... czysta guerilla.. zauwazylem chyba 1 herme... aczkolwiek niekoniecznie... jak beda nasiona to beda i poleci seedrun jak nie bedzie to nie ;) preflowery jak widac sa... :thank you:
 

bamboleeo

New member
Kolorki ode mnie :)
Easy Sativy
picture.php

picture.php

picture.php

Purple Maroc
picture.php

picture.php

I na koniec pierwszy własny, który w następnym tygodniu zakończy żywot :)
Royal Dwarf
picture.php

Wszystkie zdjęcia z 6.07 wszyscy pięknie lecą z tematem pozdro.
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!!
W koncu po kilku tygodniach smetnej pogody wyszlo sloneczko :)
Pokolorowac mozna bo dawno nic nie dawalem :p
WEG klon bilbo, norten light FMS, klon z glownej palki Nortena ktory jest na flo (zlamalo mi sie) i jakis tam automacik:
bilbo:


nl klon:


nl od pestki weguje go juz bardzoo dlugo w tej malej doniczce :)


calosc wega:


FLO
Colombian Gold ok 60 dzien flo
Norten light ok 12 dzien flo

nl (pobrudzil sie przy przesadzaniu)


Colombian Gold:

picture.php


picture.php


picture.php


dobre zlamanie nie zabija rosliny:


picture.php


Pozdrowienia dla zalogi!!
 

Latest posts

Latest posts

Top