What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Szufla!
U mnie pwolutku do przodu, dzisiaj na watę poleciały regulary m.in: oasis x low ryder i oasis x low ryder x shaman. Mam nadzieję że te oldsKULE jeszcze puszczą kiełek i uda mi się je przedłuzyć.
W ogorodzie również progress, szkoda że nie mogę wam przesłac zapachu heheh bo wali w kinola równo.

Moj krosik z zeszłego roku white master x sta


Na white moscow x big berry już pojawia się szronik


Big bud


NIektóre osobniki coś wcześnie zjadają azot z liści, chyba dokarmię je dolistnie florovitem przeciw żółknięciu i opadaniu igieł.


Narazie tyle.
Pozdro.
 

tomato

Member
Veteran
powolutku to jest u mnie, jestem co najmniej dwa okrążenia za wami.
w ogrodzie botanicznym na piętrze humus idzie w odstawkę, przechodzę na PK13/14.
w rolach głównych konopia płożąca :D jakieś skrępowane te dziewczyny hehe
w.moscow x blueberry
picture.php


picture.php


white master
picture.php


pozdro :wave:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Kazdy zbiory a ja coz...przelaczylem dopiero na FLO z dniem dziecka
tak sie prezentuje calosc:
picture.php


c99 fms
pheno 1
picture.php


pfeno 2
picture.php


chemDD x sensi star (HTC)
picture.php


Hot Mix
picture.php


Pozdrawiam!
 

purpletop

Member
Siemanko
u mnie juz po scince i wisi sobie spokojnie do gory "kołami" juz 10 dni ale przegialem z czasem flo bo 74 dni i po jednym buhu z bonga "budze sie" za 2/3 godziny. strasznie mocne ale full relax
picture.php


a tu rzut nowy jest gotowy tym razem 4xBJ zeby troche luzniej bylo 8 dzien 18/6 150HPS oczywiscie klony
picture.php


Pozdrowki
:tiphat:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Jak to mówią: Kto nie zapierdala tego swędzi szpara !!!
Spocik mi tak zarósł że cieżko go było znaleźć, wszystko przez pare kulek azofoski rzuconych wczesną wiosną.







Na tym etapie nie opisuję co jest co bo to nie ma większego sensu.
POzdro i z fartem
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema wszystkim,

pięknie na tych naszych polach sie dzieje. Ostatnio troche upały zelżały, więc postanowiłem wybrać się na miejscówy w celu wykonania oprysków. Powstała ciecz zawierająca MgSO3 czyli tzw Epsom Salts, lub tez po naszemu siarczan magnezu. Dodatkowo 1/10 stymulatora wzrostu Asahi oraz pół kapsla biohumusa zmieszanego z czymś tam na vega dodałem do każdej 1,5L butli.

Na niektórych miejscach planty są delikatnie blade, a niektórym żółkną brzegi liści. Na to powinien pomóc oprysk z siarczanu magnezu.

No i pokolei tak to mniej więcej wygląda w około 3 tygodniu od wysadzenia...

Main spot. Tutaj nigdy nie mam problemów. Żadnych niedoborów ani śladu ślimaków. Wszystko soczyście zielone i bardzo szybko rośnie. Odmiany tutaj to głownie z przodu moje Chronic x Sensi Star x Early oraz Manitoba Medicine x Bangi Haze/PurT x Stinky Pinky. MMGG z tylu a nizsze bardziej indikowe czyste Stinky Pinky i SP x Early z przodu w strone słońca:











Drugie od końca ^ to tribute dla plantatora. Z drugiej strony układa się napewno w P a z tej akurat B jak Bardzo duży krzak jak na 3 tygodnie.
...
 

kaczy

Active member
Veteran
Rozwniez kilka miejsc z automatami dobrze zniosło susze, a po ostatnich 3 dniach lekko deszczowej i chłodniejszej aury znacząco przyspieszyły.

Auto AK47 x Diesel Ryder oraz wiele więcej. Między innymi PB x Oasis x Lowryder. Jeżeli coś źle pisze w nazwach odmian proszę mnie poprawić. Jest także kilka White Russian oraz White Moscow coś od sąsiadów ze wschodu.









Tak to wygląda po upałach. Od oprysku mam nadzieje znikną wszelkie niedobory i zacznie się wycinka tych co z uprawy robią sobie jaja.

Pozdros
kaczy
 

tredowaty

Member
Siema kilka świeżych fotek :
DR#2
picture.php

WMxBB nadal choruje ale rośnie twardo :)
picture.php

i zdrowy okaz wysadzany 2 tygodnie później
picture.php

LR#2
picture.php
 

tredowaty

Member
i na koniec WMxshort therm amnesia
picture.php

roślinki śmierdzą ze szok :laughing: a na większości nie widach nawet pre jeszcze
Pozdrawiam i bądzmy bezpieczni :tiphat:
Peace
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Te barwiące sie na fioletowo to [BangiHazex(E-Rocket/DanishPassion)] x Purpurea Ticinensis f2 od DrSmoke'a a reszta to crossy z Mexican Sativa x Guriella Gold od Kanibala :wave:

picture.php


picture.php
 
A

ares420

Siema to i ja pokaże co u mnie rośnie

na tym spocie są happy brother x manitoba medicine i ak47xshamxbhpt x msxgg siane na początku maja

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
A

ares420

dfxlrxak47 i pbxlrxoxlr wysiane w połowie kwietnia

picture.php


picture.php


picture.php


ak47xshamxbhpt x msxgg wysiane tak jak wyżej, ma wysokości po pas
picture.php


picture.php
 
A

ares420

tutaj wszystko siane prosto do ziemi w połowie kwietnia, dostadzane było na początku maja

esxw x msxgg
picture.php


pbxlr x oxlr
picture.php


nlxw x msxgg
picture.php


c99f3 x msxgg
picture.php


bilbo x bilbo auto
picture.php
 

Chirurg

Member
Kanibal - dfxlrxak47 i pbxlrxoxlr co to takiego
w pierwszym siedzi Kaczka z LR i AK47 ale chyba nie masz duck pheno?
ktos sie jeszcze bawi w Duckfoot z autoflo ?
 

Latest posts

Latest posts

Top