What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

kunkka

Member
Veteran
Siema.
Widać że OUT pełną parą ale i indoor też nie śpi. Pięknie wszyscy dajecie czadu ! Zielona Polska zazieleni się jeszcze bardziej!
U mnie wszystko w porządku, planty rosną jak szalone. Już mają około 100cm i są 3 razy większe niż rok temu w czerwcu. Jednak solidne medium i wczesne wysadzenie krzaków to podstawa!!! Nie obyło się bez strat. Ostatnio jakiś wielki wygłodniały jeleń zjadł mi 2 planty, piękną samiczkę i samca. Ale nie marudzę, trzeba działać dalej.
Klonów mogę ściągać na potengę, póki co pierwsze 3 najmniejsze i najgorsze odrosty pobrałem i myślę że się spokojnie ukorzenią.
Z tytuły że już kilka samców wyrwałem, a zapewne kilka jeszcze się pojawi to klonować będę pewne panienki, które już pokazały pre;)
Dwa samce wyrwałem, dorzucę jeszcze jednego(miały po około 60-70cm) i robię masełko a potem ciasteczka:D Będzie kopać?
Dobra sorki za wypracowanie, musiałem się troszkę wygadać.​

Owe klonixy. Od lewej [Ak47 x Shamanka x BHPT] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II], środek Cap/ Grape x Danish Gold i Afgan x Erdpurt. Maja po kolei 3,2,1 dni.
picture.php

Powodzenia Załogo !​
:laughing:
:tiphat:
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Się położyła ale wstała i ma się dobrze... DoubleAfghanSlam x Paki (Levant)

picture.php


HTC DeepChunk x ErocketDanishPassion. Ten się nie kładł hehe

picture.php


Generalnie na głównym spocie rośnie 17 podobnych roślinek. Wszystkie od kiełka na swoich miejscach. Dostały dzisiaj trochę wody i chyba to ostatnie podlewanie w tym sezonie... no chyba że będzie megasusza to je odwiedzę z baniakami. Poza tymi crossami są tam jeszcze DanishGold i DanishGoldxGrape. Następna u nich wizyta za ok miesiąc z wiaderkiem batguano. Mają być już duże i przepiękne do tego czasu a poźniej jeszcze piękniejsze....

Co do kolejnych moich poczynań...
Night Hail Ultra niestety bardzo marnie kiełkuje. Chyba nic z tego nie będzie... wielka szkoda... na 5 pestek tylko 1 wypuściła mały kiełek, który w ogóle się nie rozwija...
Lhotse też słabiutko... ale może z 1-2 roślinki będą (z 5 pestek)

Jestem bardzo miło za to zaskoczony crossami od WAR. Wszystkie pięknie wykiełkowały i ładnie rosną.
Glorie też pięknie rosną. Niestety tylko 2 mam na polu ale potrenuję je i na tej nasłonecznionej miejscówce powinny bardzo ładnie wyjść.
Następne, które sobie dobrze radzą to CongoleseDoubleGold i MMGGBHPT/OBxStinkyPinky.

Skiełkowałem też ok 30 pestek 1410MegaMix (tzn pomieszane wszystko co nie było poopisywane w lodówce). Zrobię z nich jakiś radykalnie partyzancki desant i wrócę jesienią ciąć. Wszystko pewnie pójdzie na grudziądz.

Co do batguano, przypaliłem nim trochę Triple Afghan Slama, którego chcę trzymać w domu do końca. Ha.. przedobrzyłem... za duże stężenie w roztworze... ale po przelaniu później wodą powinien się odbudować i dać radę... Trzeba uważać z tym gównem. Jest ostre ale podejrzewam, że da nieziemskiego kopa po podaniu outdoorowym ale już trochę podrośniętym konopkom. Zdaam później relację.

Tataj przypalony bobas TAS:

picture.php



pozdro!
 

Dronabinol

Member
Mózg Rozjebany Pany

prace polowe cd, chodź tym razem już w tym fajniejszym dla oka i ducha wydaniu:
w rolach głowych AutoJack od SensiGenetics, AutoDiesel który dostałem jako freebie i bodajże [AK47 x Shamanka x BHPT] x [MSxGG] (jeżeli nie pomieszałem zdjęć)

picture.php


picture.php


picture.php


panowie morda się cieszy i napawa mnie duma że mamy takich zacnych rolników, na szczęście prac polowych nie koniec jest jeszcze jedna seria do wysadzenia hehe więc sporo pracy, czasu, i wylanego potu przy takiej pogodzie.
Powodzonka życzę wszystkim, i ww. pogody;) a niech świeci i niech rośnie co ma rosnąć.

a na koniec...

picture.php

namaste.

PS: co z tymi zdjęciami? 5 w poście a wyskakuje że niby jest 6 i nie można dalej nic zobić trza mimowolnie skasować jedno foto Oo.
 

rondel

Member
jako że kolejna osoba porusza kwestie 5 zdjęć na posta, to dadam i podkreśle że 5 włącznie z emotkami :D
 

lovik

Member
U mnie kolejna dawka w kartonie 11 szt passiona
picture.php

a na parapecie 4 x Autoflo mix
2x Jamaican haze af femi
3x Skunk b52 af femi
picture.php
 

jahman

Active member
Veteran
Witam!
Niesamowicie wygladaja te Wasze zestawy outowo-bombardujace! :D Duzy szacunek dla kazdego buszujacego w krzakach, niech nutka dreszyku przy wizycie na spocie bedzie tylko i wylacznie nalezala do tych najprzyjemniejszych... :)

ok do koloru

grapefruit od fms po raz kolejny z sentymentu.
dwa w jednym ?
picture.php


nie wiem co o tym myslec...:noway:

pozdrawiam i duzo sil przy ciezkiej pracy zycze! :wave:
 
T

Torek

Dzien Dobry Bardzo

Pineapple chunk harvest

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Pozdro super jest zielono tutaj
 

kunkka

Member
Veteran
Jeszcze jedno małe kolorowanko, ale właśnie.... Jak tu można cokolwiek zakolorować skoro max 5 ilustracji można wstawić i żeby emoty się liczyły?! Trochę to głupie. A walić post pod postem aby pokazać co u nas rośnie to nie sztuka, bo w pełni sezonu jedna strona w pół dnia się zapełni... Nie idzie tego jakoś zmienić jak było wcześniej? Chociaż dla tego super, mega, ultra, zacnego tematu;)

Tegoroczny faworyt, dzisiaj dostał 5L wody z BioBizzem Grow.
Bangi Haze x (E/Rocket x DP(durban poison?))> x Purpurea Ticinensis F3​
Pokazała Pre :D
picture.php

Robal zrobił jej topping. Nie wiem czy naginać czy robić wielką choinkę, słońca na mnóstwo więc wszystkie odrosty ładnie dostają po liściach.
Powodzonka dalej !​
 
T

Torek

Siemanko

A wiec ostatni sztuka z indorka idzie dzis pod noz

C99 x ??#2 Harvest

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Pozdrawiam
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Haha Torek, zajebiste wszystkie Ci wyszły! Gratki!

A ode mnie tylko starocie heheh..

B3N7ErdPurT

picture.php


Leb27/Bublegum x ErdPurT

picture.php


WhiteWidow

picture.php


Wszystkie z outdoora 2008 chyba :D

pozdro!
 

lob19

Member
Veteran
Update z agrowłókninowego spota. Wszystko rośnie ładnie, odpadł jeden samczyk (ten z prawej), zostały 2 automaty i 2 Erdpurt x NL haze:

picture.php


Na pierwszym planie automat (PB x LR x O x LR albo Duckfoot x LR x AK47):

picture.php


picture.php


Erdpurt x NL Haze:

picture.php


picture.php


pozdrawiam
 

jasiu83

Active member
Coś tam rośnie , trochę leśna załoga wszamała i na kwiaty nie czekała... uroki partyzantki :biggrin:

Easy SativaxShaman GGS

[BangiHaze(E/rocketxDanishpasion)]xPurpureaTicinensis

Hashplant#2
powodzenia wszystkim
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

zielonylasss'ie wspomien czar! Pamietam doskonale te cukiereczki! mmm!

nhu green pheno bylo przepyszne!
58451nhu-green.jpg


cos ode mnie...
easysativa 07:
16863IMG_0388.JPG


maroc 07:
16863IMG_0091.JPG


purple power 07:
16863IMG_0221.JPG

zieleni sie najlepiej! Duzy pozytywny vibe w Wasza strone!
 

Drzewo

Member
c99 af f3.. Jak co roku mam grubego i chudego automata :D kiełkowanie początkiem kwietnia. od 21 na oucie miały wtedy 12 dni jakoś. Teraz wyglądają tak:

Gruby:






Ogólnie gruby jest bardziej pachnący i żywiczny ale chudy też daje radę. Ziema spotowa nawozy Atami bloom-c + atami flavour. Na wegu biohumusa miały. TAK TAK wiem, automaty na czerwiec.. ale mi pasuje w kwietniu bo chce w lipcu mieć już plony na wakacje, może i więcej niż te przysłowiowe 5g będzie :) Gruby jest do kolana, a chudy jakies 10-15 cm za kolano.
 

kaczy

Active member
Veteran
Witam i o zdrowie pytam,

Ładna kolorowanka się tu zrobiła. Pozwólcie, że i ja dodam coś od siebie. Mój najlepiej chroniony spocik. Własnoręcznie zrobione ogrodzenie z drutu kolczastego i naostrzonych palików świetnie chroni przed atakami słoni.

Teraz mała sprawa do ZZ. Panie sensei, mistrzu maty, profesjonalny graczu w bierki klasyczne, co to ma być z tymi 5 zdjęciamiw poście. Przecież to sie zaraz śmietnik narobi. Ok ja rozumiem, ale żeby emoty sie liczyły jako cała fota to już jest przegięcie. Nie da rady coś z tym zrobić. Ci co płacą dla icmaga też mają takie ograniczenia ??

Congolese2Gold:



Po opryskaniu stymulatorem wzrostu zdecydowanie przyspieszyły.

3 Spot:

małe to a cieszy...









Dobroczyńcom, niech wam sie zmrożona wódka leje z kranu, a dziewuchy oddają namiętnie

Pozdrawiam

kaczy
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Teraz mała sprawa do ZZ. Panie sensei, mistrzu maty, profesjonalny graczu w bierki klasyczne, co to ma być z tymi 5 zdjęciamiw poście. Przecież to sie zaraz śmietnik narobi. Ok ja rozumiem, ale żeby emoty sie liczyły jako cała fota to już jest przegięcie. Nie da rady coś z tym zrobić. Ci co płacą dla icmaga też mają takie ograniczenia ??

Pozdrawiam

kaczy

Zapomniales dodac mistrzu pustej butelki :tiphat:

No smutno jest , ale ja w tym palcow nie maczalem , pokazalem kiedys jak napisac posta z nawet 20 fotkami , klikamy jedynie na linki i sie otwieraja foteczki , tak ta zasada obejmuje wszystki bez wyjadkow :dance013:

SSh x Moondog
picture.php


picture.php


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=629&pictureid=887804

picture.php


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=629&pictureid=887806

poZZdro
 

lob19

Member
Veteran
Super dajecie w tym sezonie Panie i Panowie, niemoge sie nadziwic jakie wielkie planty niektórzy juz mają :D

Dzisiaj odwiedziłem 2 spoty
1) Lemonowe pole - miejsce może nie najlepsze, ale ziemia jest tam niesamowita, dookoła pokrzywy po ok 120-140cm a w środku mój mały SOG (same Lemon Shaman x EDDG siane z pestek):

picture.php


picture.php


Dzisiaj odpadło kilka samczyków i określiła się jedna panienka (słabo widać ale jest tam włosek):

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top