What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

A

ares420

duckfootxlr x auto ak47 i purple bastradxlr x oasisxlr

To są automaty produkcji Pana P. choć w przypadku tego drugiego kilka roślin nie ma 100% af bo się jeszcze nawet nie określiły.

Na innym spocie mam pheno, które na pierwszych piętrach poakzało kacze liście, małe jeszcze jest zobaczymy czy późniejszym okresie rozwoju ta cecha zostanie. Jak tam będę to zrobię zdjęcie.

pozdro
 

cheton

Active member
Veteran
U mnie dopiero sie zaczyna, ale jestem dobrej mysli.Rosliny jakie siedza w donicach to femki, a sa to easy sativa, blueberry x shaman, maroc, grapefruitxshaman, passion#1, white master x shaman i durban poison.




 

mistic

Member
"Schowane przed deszczem"

Trochę się ruszyło...

Z przodu DFxLRxAK47 & LR z tyłu 1xESxW, 2xSwiss Mix, 2xNLxW, 2x BB

picture.php


pozdro
fire !
mistic
 

lob19

Member
Veteran
:laughing:MASAKRA:laughing:

U mnie też nie najgorzej:

pieski pną się do nieba:

picture.php


Określiła się indyjkowa suczka:

picture.php


PolishOutMix x Lemon Shaman też nie próżnują:

picture.php


więcej w moim temacie na ogólnym. pozdro
 

Ganja Smile

Active member
No ladnie widze ze z roku na rok outdoor coraz lepszy! Mam male pytanie czy ktos uzywa lamp led i moze ma jakies stronki warte polecenia jutro po tyrce wrzuce fotki moich corek spod jednych led ktore juz mam :) jesli chodzi o zuuzycie pradu jest tragiczne niezauwazalne hehe pozdr700


------------------------------------------------------------------

do pracy nie poszedlem wiec wrzucam lampy sa od HGL wersje pro czyli 36 W mialem pod takimi dwoma mialem 8 roslin z czego zbior wyszedl mi ok 1.3 gpw



https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=1237&pictureid=896090
 

Drzewo

Member
Gruby i Chudy cd. Odstawiłem nawozy, jestem zawiedziony pogodą, tym, że rośliny na spocie tak wystrzeliły, że moje dwa planciory mają mało słońca luźne topy i zaczyna się pojawiać pleśń :( tak to wygląda:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Plantator

Active member
Veteran
Witam , ja prawdopodobnie pisałem już , że Oasis x lr x purple bestard x lr nie ma jeszcze auto , bo to jest masakryczny mix , oba crossy miały okreslic auto w pokoleniu w ktorym się skrzyzowały , ale jako że myslałem że nic się nie udało , zostawiłem to w spokoju , a na jesień się okazało że są zapylone planty i auto i nie auto :] wiec jak coś będzie auto to warto to zapylić drógim auto :]

co do dfxlr x ak47 to tak , to moje :] dawałem fotki tego dfxlr który był matką tego crossa , to był ładny automat , ale bez kaczych lisci wogóle . nie mam juz nawet kaczek klonów , bo musiałem je zniszczyć , chętnie bym to posadził jeszcze :] sporo tych nasion i nie tylko się rozeszło po ludziach , prosił bym o jakies fotki i opinie .

Pięknie Wam rośnie , u mnie dopiero kiełki na spotach auto , za to pierwsze spore planty dziś wsadzone z rosady rwanej :] na spocie ziemia jak kupna albo lepsza hehe
dam fotki jak to będzie wygladać , pozdrawiam
 

lob19

Member
Veteran
O x LR x PB x LR

Siane dosyć wcześnie wprost do ziemi, jednak potwornie wolno rosną. Ziemię mają dość ciężką, gliniastą, poza tym do niedawna były bardzo gęsto. Teraz zostały nieco porozsadzane to może się im poprawi. Mniej więcej połowa jest AF. Dużo z tego nie będzie ale zawsze coś :)

picture.php


W przyszłym tygodniu je potraktuję GHE Bio Roots, Bio Protect i Bio Bloom + taki jeden organiczny nawóz doliściowy, to powinny wystrzelić :)
 

w33dman

Member
Moje pierwsze zielone pixele, poletko 120x60cm, 200L ziemi, organiczne nawozy i siatka czyli outdoor'owy ScroG :)

Z 30xDieselryder reg. zostało 20 dziewczyn, dzień 30 od kiełka z czego tydzień w boxie.

picture.php

picture.php


Następnym razem coś Grejprfuitowego od GGS, są z nimi jeszcze 2-miesięczne BBxShaman oraz kolejne 25xDR z czego 5xDR#2 femi ;)

Peace.
 
P

piterr

a u mnie
wiecej w albumie :https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=36219
lub w temacie: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=239651
ogolny widok
picture.php

congo d. gold
picture.php

od jakiegos czasu 3 bangi tak sie barwia....chyba to nie jest od zimna...
picture.php

tu kilka ambrosii - na poczatku b. ladnie wystartowaly - teraz troche zwolnily, bo rosna na koncu i sa lekko zasloniete przez monstrualne pokrzywy. wycinam je co tydzien i co tydzien jak przyjezdzam maja po 1,2m
picture.php

i wiecej bh/eroc ....
picture.php

chyba czytalem ze nie tylko mi one sie juz barwia w tak mlodym stadium...
mam jeszcze zajebistego spota z wyrosnietymi gloria x jacalyn ponad metrowymi po fimie i lst, + troche pomieszanych sour diesel x f13/a11, jacalyn x f13a11 + 2 calkiem ladnie juz kwitnace polmetrowe dfxlrxak47 - zdjecia w srode pewnie
 

g1enek

Member
Ten rok juz wiem, ze bedzie duzo gorszy niz tamten...

Ze 150 zostalo moze 30... i to polowa sredniakow... nie ma co pokazywac jestem zalamany... tyle pomidorkow w plecy ;(( femi regsy, wszystko szlag prawie trafil...

Te spoty gdzie wkladalem same kielki nic nie wyszlo... nie wiem czemu moze przesadzilem z odzywkami do ziemi... chociaz niektore niby rosna, dziwne jest to ze na spotach gdzie wysadzalem po 40 sadzonek czesc jest czesc nie ma.... nie wiem czy nie przetrwaly/przemarzly czy cos je wpierdolilo... zostala mi chyba tylko jedna femi... z tylu... ;(

wiem jedno nigdy juz nie wsadzam na spoty kielki tylko dobre mocne sadzonki... chociaz teraz na niektore spoty poszly sadzonki to polowa zyje polowa nie :x a polowa to mutanty

jedyna nadzieja zostaje w moich automatach mam ich ze 20femi jeszcze, musze zrobic to jaknajlpiej. wiem ze nie powinno sie przesadzac automatow, ale boje sie wlozyc kielka do ziemi... znow bedzie lipa za pewne...

jezeli bedzie cos do pokazania to pokaze... poki co nic tylko szczal w glowe jeb o sciane

w tym sezonie juz nie powiem RPK... no chyba ze to co przetrwalo da mi dobry owoc.. no ale w to nie wierze... jedyna nadzieja w automatach... ale teraz jeszcze sesja,jakies praktyki ja pierdole co za chujnia... qrwa a palenie z tamtego sezonu skonczylo mi sie dopiero tydz temu przy codziennym paleniu oporowym jointow w chuj... no ale cuz

Zycze Wam powodzenia, przyznam szczerze ze nawet jak tylko patrze na wasze zdjecia to az... no nie moge ogladac plakac mi sie kurwa chce... dojebane po calosci...
niefart mialem duzy podejrzewam.. bo zawsze robie tak samo i jakos zawsze bylo git

obybylo tak jakby powinno... az mi sie lezka zakrenca... tak niedawno a juz po wszystkim... nie wierze... ehh ;((

picture.php


pozdrawiam z Miasta Króli... jakby czasem ktos sie chcial posmiac pm
 

Dronabinol

Member
Witojcie hej!

eh byłem zmartwiony, bo małe się ociągały, ale po wczorajszej przechadzce po lesie wiem ze chyba nie potrzebnie!

drodzy panowie growerzy musze Was pochwalić bo sionka które dostałem od Was o 100% lepiej sobie radzą niż te od female seeds czy dutch passion, lob, Kanibal po 100-kroć dzięki!

na pierwszy ogień, coś co bardzo chciałem mieć, i z czego jestem dumny że mam

Polish Pride Outdoor: POLSKI OUTDOOR MIX x wczesne
picture.php

picture.php

Mob f3 x [EDxDG]
picture.php

femi spot:
Easy Sativa (fs)
picture.php

Auto Diesel
picture.php
 
P

piterr

nie przejmuj sie g1enek - 30 sadzonek to dalej dosc sporo zajmij sie nimi jak najlepiej . tez duzo stracilem przez sadzenie prosto do gleby - zawsze musisz sie z tym liczyc. chociaz zauwazylem ze to zalezy tez w znacznej mierze od odmiany(moze jakosci pestek? ) najladniej mi powychodzily ambrosie i bhxeroc/dp x purt f3. najgorzej chyba pestki od esbena cohciaz tu tez byl rozrzut - z 8 super 07 brown x dg zostalo z 6 a z 12 afghan x erdpurt zostal jeden i to marny.... w przyszlym roku tez startuje tylko z sadzonek. pestony musza miec wilgotno, wiec zalezy jak trafisz w pogode, jak wysadzisz i troche pokropi to jest luzik ale jak nie to musisz zapierdalac je zwilzyc odpowiednio, przykrywanie trawa tez wiele nie daje.... lepiej juz zrobic sadzonki w kubeczkach i skitrac je w jakiejs chociaz najmniejszej trawie blisko miejscazamieszkania - mozna wtedy bezprosblemu nawet 2-3 razy dziennie sie tam udac i je nawilzyc a potem juz tylko transport....to wszystko jednak zalezy od wielu czynnikow jak lokalizacja, miejsce zamieszkania, dostep do spota itp

nie nalezy sie wkurwiac tylko przec do przodu.....
[ak47 x sham x bhpt] x [ms x gg] 08.06.12
picture.php
 

Dronabinol

Member
c.d.

spot: najciemniej pod latarnią;)
LemonSkank x [EDxDG]
picture.php

[AK47 x Shamanka x BHPT] x [MSxGG]
picture.php


a to fotka dla ironCELL-a, zobacz bracie, to są te roślinki które udało Ci się pomóc uratować:) obiecałem że pokaże, słowa dotrzymałem hehe, jeszcze raz dziękówa.\
picture.php
 
Top