What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
CDG 3 tyg od ziarna w ziemi:

picture.php


Dzisiejsze dosadzenie noworodków:
3x GG#3xMM fem, 2x MM fem i 1x HP WAR fem:

picture.php


wtf?! pająki? no nie jarzę...

picture.php


pozdro :wave:
 

kaczy

Active member
Veteran
Witam wszystkich! i pozdrawiam zacną ekipę IC. Szczegolne dzieksy dla Zielonegolasssa bez ktorego ten projekt nie wygladalby tak pieknie. Pierwsze foty w tym sezonie dla was moi kochani growerzy...

Congolese Double Gold



Short Term Amnesia


Jak widzicie koledzy troche mi sie z rozpedu rzutnelo i w jednym kubenie wyladowaly 3 seedy. Jak to mowia porazka zawodowa. A tak na powaznie to wytrenuje sie dziffki i nie bedzie zadnego problemu.

Pieknie lecicie. Pozdro
kaczy :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Radosci co nie miara jak widze Polskie pola i lasy , obsiane i zadbane ... powodzenia zycze wszystkim

Double strawberry diesel x LA confidental x Sour Jack - FeminiZZed

picture.php


Alpha Dog x ak 47 - feminiZZed

picture.php


poZZdro
 

Dronabinol

Member
Witojcie

to bardziej z serii "ogrodowe prace"
picture.php

picture.php

niestety nie jestem w stanie teraz powiedzieć co za "potwora" zdjęcie przedstawia
picture.php

picture.php

bo laguna z podniesioną tylnią belką to naprawdę bardzo terenowo-outdoorowe auto hehe
żadna w zasadzie nowość ale fiskars sprawuje się jak marzenie... jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości przed kupnem to na własną odpowiedzialność moge chyba powiedzieć że to sprzęt niezniszczalny;)
 

Dronabinol

Member
c.d.

i rzeżucha się zrobiła, na śmierć zapomniałem o tym
picture.php

picture.php

picture.php

a jednak nie jestem jedynym "popaprańcem" czyjś spot znaleziony, niestety ogarniał to albo jakiś dzieciak albo totalny... a już nie będę mówić, dołki są podsypane ziemia torfową w piasku na głębokość ok. dłoni. Szkoda bo może mogło fajnie się zapowiadać-mimo wszystko życzę powodzenia dla kolegi.

ale wracając do mojego ogrodu to na dniach uda się wysadzić pierwszą partie za ok. tydź. drugą, no i pozostaje czekać do końca z fartem.

życzę dużo słoneczka, i powodzenia dla Was:)
do usłyszenia w krótce.
Namaste
 

lob19

Member
Veteran
Na wszystkich spotach dobry progres.

Na najstarszym dwa Psy oberwały trochę przez mrozy w okolicach Zimnej Zośki, ale na pewno przeżyją, tylko niektóre liście zmarniały.

picture.php


Poza tym mają teraz nowe towarzystwo - całe domowe przedszkole tj.
to - (https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=37183&pictureid=880787) poza tymi dwoma największymi.


picture.php


Nowy, tegoroczny spot nie rozczarował. Od ostatniej wizyty wszystkie, bez wyjątku, rośliny się umocniły i wyraźnie urosły.

Psy :

picture.php


PLOM x Lemon Shaman

picture.php


ACED Erdpurt. Bardzo fajne, okrągłe liście

picture.php
 

lob19

Member
Veteran
continued

ACED Black Erdpurt x Marley Berry

picture.php


NL Haze f2 (garlic pheno)

picture.php


PB x LR x O x LR

picture.php



Ponieważ już wszystko idzie w dobrym i pewnym kierunku to czas założyć własny temat outdoorowy :)

Wszystkiego najlepszego o tej pięknej porze roku
:tiphat:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!
Widze wszyscy pieknie z outem jada...az gul smiga i ochota nachodzi na jakas spontan akcje. Jeszcze mam czas... a poki co jedziemy dalej weg najpierw tydzien pod cfl 55w teraz w docelowych donicach pod 150hps. A moje malenstwa to c99 hybryda z fms femi (chyba dwa fena mi sie trafily ostatnio mialem dwa sativove teraz jedna idzie jak sativa druga bardziej grubczaste liscie ma). Po ciezkich walkach z pestkami z 4 starych chdd x sensi star wyszla jedna oby kobietka sie okazalana deser w mniejszej doniczce Hot MiX. Wszystko w coco gruncie plus perlit i troche dolomitu, nawozy biobiz grow i troche ecolista do oprysku.
Kolorowanko:
z tylu 2x c99 przod wieksza chdd x sensi star i hot mix
picture.php


chdd x sensi star (Hot Cargo)
picture.php


c99 ta indykowa
picture.php


Hot Mix
picture.php


Pozdrawiam i zycze owocnych outowych wypadow...
 

purpletop

Member
Biutiful lecicie Koledzy, szczególnie OUT cieszy
a tu ode mnie 74 dzień flo 5xBlackJack w 18litrówce z SS
picture.php


i kolejne pokolenie, to już 3 albo 4
picture.php

picture.php


Pozdrawiam
 

mistic

Member
witam.

Coś słabo rosną, a mają już przeca 2 tygnie :-( Nie wiem czy to te przy-mrozy... ale raczej nie bo rośliny były chowane na noc...Może ogółem zimne dni...
Mówię o LR-ach tych w środku [7x4]. Reszta tęż tak słabiutko cosik... No ale mam nadzieje, że jeszcze się dźwigną i szaleńczo wyskoczą !

picture.php


Pozdro mistic.
 

rondel

Member
u mnie powoli, ale jest progres z czego się niezmiernie cieszę,
jak będą większe to opisze, dla darczyńców :thank you:

15.05

picture.php


21.05

picture.php


picture.php


dfxlrxak47
kiełki prosto do ziemi, na 15 wyskoczyły tylko 3, w oczekiwaniu na reszte

picture.php


pozdro załaga
 

hodowca

Active member
Veteran
...tymczasem u nas powolutku...
klony ChemDD f1 i ChemDD f2
43 dzień flo...jeszcze ze 3 tygodnie...,niemożemy się już doczekać bo te sprzęty są naprawdę skuwysyńskie hehehehe. POZDRO!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
A

ares420

Witam :D

pbxlr x oxlr i dfxlrxak47 widać, że planty mają duży wigor ładnie się krzaczą
picture.php


ak47xshamankaxbhpt x msxgg

pozdro
 
Top