What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

lob19

Member
Veteran
Parę zdjęć z nowego, głównego w tym roku, spota:

Prosty, tani (15zł) i skuteczny foliak, pod którym kiełkowało ~30 sionek.

picture.php


Wnętrze:

picture.php


Obecnie szklarenka już rozmontowana a sadzonki w odpowiednio ochronionych dołach wypełnionych dobrą ziemią na głębokość szpadla.

picture.php


Na deser - Pies po przejściach. Wysadzony na dwór na przełomie marca i kwietnia. Przetrwał i zapowiada się bardzo gęsty krzak.

picture.php


pozdrawiam
 

viceroyRed

New member
Wtam
Pięknie startujecie
U mnie część [BangiHazex(Erocket/DanishPassion)] x PurpureaTicinensis już w ziemi zapowiada się ciekawie nawet mają kopa cieszy mnie że część jest zielona a część fioletowa
Na balkonie zostało mi 5 ambrozjii i 3 wyżej wspominane crossy
Z ambrozji bedą potwory zapieszpają aż miło a najdziwniejsze że od 3 piętra z dnia na dzien coraz bardziej śmierdzą

picture.php


picture.php



picture.php


Za tydzien wszystkie idą na out, a tymczasem ja startuje z 2 sortem:))

pozdrawiam
 

w33dman

Member
viceroyRed - podsyp im trochę ziemi i wyprostuj ;) btw. używam takiego samego pudła z butów Victory do transportu sadzonek na spoty :)

Ogólnie to niezły początek sezonu u wszystkich. Jeżeli wyleczę niedługo nogę to zasuwam na spoty gdzie (mam nadzieję) rosną moje pociechy, zatem będę mógł pochwalic się już ponad miesięcznymi plantami

Tak wyglądały 18 kwietnia gdy miały 9 dni:
18049daydenoised.jpg


Powodzenia ;)
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Moim zdaniem za wczesnie na LST, w33dman ma racje, podsyp ziemi i wyprostuj,

LST stusujesz gdy roslina jest wieksza i juz w miejscu docelowym na spocie, i najlepiej przyciac ja pierw i to juz niedlugo....


GD
 

viceroyRed

New member
Są już przycięte, a nie widze powodu dla którego miałbym nie naginać skoro na każdym pięterku już są odrosty, sam nie widziałem żeby ktoś tak wcześnie naginał ale dla eksperymentu 4 z nich bede trenował w ten sposob od małego:)
 

lob19

Member
Veteran
Muszę Cię ostrzec, że w ten sposób tylko zestresujesz te roślinki, a po wysadzeniu one i tak sobie odbiją pionowo do góry. Lepiej wysadzić, poczekać aż się roślina umocni, będzie miała z 0,5m wysokości i wtedy umiejętnie poodginać.

W zeszłym roku naginałem 3 Polish Out Mixy około 20 czerwca. Wyglądały tak: https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=21952&pictureid=701764

Mimo, że to już były spore rośliny to mocno zwolniły i zostały w tyle za plantami bez LST.
 

tomato

Member
Veteran
ja naginam swoje automaty od samego początku żeby mi nie wystawały za dużo z doniczki.
tutaj automat trenowany od trzeciego piętra liści, jakiegoś stresu z jego strony nie zauważyłem :D

 

klint

Active member
Veteran
jesli nie bedzie sie naginac radykalnie duzego kąta od razu tylko o iles stopni co jakis czas to i roslinka nie odczuje az takich zmian. a po 3 czy 4 razach przyciagania ku ziemi i tak dopniemy swego.( miedzy zabiegiem kilka dni przerwy )

edit: mam juz male siewki okolo 3 dniowe bilbo x bilbo auto. btw dzieki mistrzu:thank you: jak bedzie co pokazac zapodam foty. pozdro załogo:wave:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Będzie super słodkie jaranko na lipiec :)
Auto flower mix feminajZZed


Big berry również feminiZZed :thank you:


Wszystkie AFy mają juz preflowery, także pora je ponaginac.
:ying:
 
T

Torek

Witam przepieknie macie w Ogrodach :D

Odemnie taki mały Big Berry AF fem
picture.php


Hyhy bedzie fajnie za jakis czas poki co w boxie jeszcze 3 planty dochodzą :)
picture.php


Pozdro
 

tost

Active member
pierwsze klony za płoty


fiskar musi byc ;)

picture.php


es x s, ostatecznie z siatki zrezygnowałem
picture.php


pm x s, troszkę oklapł ale mysle ze da rade
picture.php
 

tost

Active member
c.d.

pm x s
picture.php

es x s
picture.php

es x s
picture.php


lacznie wysadzonych:
7 es x s
3 pm x s
1x bilbo
1x gg3 x mm

ale roboty jeszcze po pachy :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Będzie super słodkie jaranko na lipiec
Auto flower mix feminajZZed
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=36643&pictureid=883788&thumb=1]View Image[/url]
FeminaJZZed powiadasz bracie hehe kto dostal mix AF to moze oczekiwac kilka fajnych odmian takich jak moscow berry , big berry ,big bud , lr2 ...

Big berry również feminiZZed :thank you:
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=36643&pictureid=883789&thumb=1]View Image[/url]

Wszystkie AFy mają juz preflowery, także pora je ponaginac.
:ying:

share is great
picture.php

powodzenia zycze oraz duzo zdrowia ...

Finger, super Ci to rośnie pod tym foliakiem! K+

WM autos
View Image

Witaj tomatoS - White Master jaKO dla mnie jeden z najlepszych AF , smaczek potrafi wywiesc nasze zmysly na zielone doliny oszronione rosa w blasku ksiezyca ... hehe ( rosa o polnocy )

Torek - bedzie cos na wakacyjne podrorze ...good luck

tost - niechaj moc bedzie z NAMI - take care

hodowca - kolejny aresnal wysiewasz pod tym kochanym laskiem ? ehhh sie doczekac nie moge jesiennych ujec soczystych posladow :blowbubbles: - powodzenia zycze

cos odemnie dla Was ...

DSD x LA Confidental x SJ

picture.php


poZZdro
 
Top