What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

P

piterr

witajcie
mniejsze[ak48 od fs] juz kwitnie, wieksza Amnesia Haze[femi z f2seed] dopiero zabiera sie za kwitnienie
17 dzien od przelaczenia na 12/12
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php




pozdro!
 
Z

zieloxx

QKI oj pieknie ci wyszedl PP, hehe moj tak dobrze nie wygladal i tlumaczylem to sobie tym ze to odmianka outowa :biggrin: teraz widze ze sie mylilem i chyba najprosciej mowiac - zjebalem

A tymczasem pokolorujemy ciut :artist:
picture.php

picture.php

picture.php
 

przemix

Member
szybsze pheno ssh
picture.php

te dwa szalone wielkie hazy
picture.php

trainwreck ostratnio wzialem malego sampelka i jestem zadowolony chociaz narazie krotko trzyma. brakuje mu cal-mag ale pozostale planty sa zadowolone wiec niech sobie zolknie i tak niewiele zycia mu pozostalo.
picture.php
 

Silas

Member
Veteran
Witam wszystkich po dłuższej przerwie :)
Może i mnie nie było...aczkolwiek się nie opierdalałem...z braku czasu grow wyszedł kiepsko...ale chodziło o test własnych crossów niż o plon.
minusy tej edycji:
- niski plon
- niska jakość związana z przenawożeniem (takie uroki soil)
plusy:
+ bardzo słodkie i aromatyczne fenotypy po Cindy 99f3:)

Ogólnie rzecz biorąc zaczynam pracować i udoskonalać własny shit:D

C99x[NLxWczesne]
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Max temp zdążyłem skasować przypadkiem ale nie przekracza ostatnio 28.5*C
picture.php


picture.php


A to jest najsłodsza sztuka...zapach poprostu cukierek/landrynka/owoc

picture.php


A tu chyba coś z automatów chociaż chuj wie...crossy AF coś nie AF mi wyszły:D ale nad tym też pomyślę:)
picture.php
 
C

czaczo

chlopaki dajecie.
nl x cm
picture.php


picture.php


picture.php

pzdr
to spelnienie prosby,wstawiam takiefotki dla poruwnania,
critical mass (mniejwiecej od 3 tyg,flo wszystkie jak jeden c+ pokazaly mi niedostatek potasu,i przez calyczas flo do dnia dzisiejszego nieudalomi sie zaspokoic ich apetytu hehe
picture.php

bobek northen light x critical mass
picture.php

cheesage x the pure
picture.php

to sa takie wieksze okazy,sa tez i duzo mniejsze niestety wada hujowych odblysnikow,pomimo zastosowania 2 x 600w na powierzchni 1.5x 1.2 swiatlo nie wszedzie dochodzi rownomiernie,hehe.tez ma duzo do powiedzenia gestosc roslin,i przewaga genow indiki,mocne krzewienie sie,duze bardzo liscie,ale jest okej hehe.
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
maroc i passion

picture.php


maroc

picture.php


maroc re-veg

picture.php

picture.php


purple#1 re-veg - dopiero zaczyna nowe listki tworzyc

picture.php

picture.php
 

eRmarcinEr

New member
Pieknie chlopaki :) Az lezka sie w oku kreci. Szafa swieci pustkami no ale co zrobic pani kurator wpada w najmniej oczekiwanych momentach w zwiazku z czym jeszcze dlugo postoi pusta Zieloxx jestem pod wrazeniem

Z tym revegiem to ciekawa opcja. Nigdy na to nie wpadlem. Czy ponowna zmiana oswietlenia na 24 nie jest dla roslin za duzym stressem. Nie miales do tej pory problemu z takimi roslinami. To dla mnie zupelnie nowa sprawa kiedys chlopaki tego nie robili a przynajmniej ja tutaj takich rzeczy ani na overgrow nie uswiadczylem.
 
K

.Kaya

Witam, z powrotem po dlugiej przerwie.
Druga polowa minionego roku obfitowala w rozne niespodzianki, zarowno mile jak i przykre. Miedzy innymi i ja dalem sie zlapac i pluje sobie w brode, ze nie spierd*alalem. Przestroga dla wszystkich ktorych to jeszcze moze spotkac: Uciekajcie jesli tylko mozecie tak aby nie dac sie zlapac ze stuffem(wyrzucic w biegu, a nastepnie bezpiecznie dac sie zlapac). Wielokrotnie tego doswiadczalem i lepiej przesiedzic 48h ( bo maksymalnie tyle mozna przebywac na dolku jezeli nic nie maja) i dostac po gebie, niz teraz, jak ja, miec zawiasy i kuratora. Za ucieczke nic nie grozi, podobnie jak za nie zatrzymanie sie do kontroli prowadzac pojazd. Nie widzialem, nie zrozumialem, balem sie itp :)
Wracajac do tematu, (dawno mnie nie bylo musialem troche pogadac :p) zeszloroczny out wyszedl calkiem niezle, z pestek wydlubanych ze sprzetu o dziwo wyszly naprawde dobre rozweselacze, ktore rosly jak na drozdzach. Inne outy niestety z roznych wzgledow nie przetrwaly, ale co nie zabije to wzmocni i w przyszlym sezonie takie sytuacje sie juz nie powtorza :)
In, a mianowicie WWxBB pomimo wielu przeprowadzek, wielu zmian naswietlenia, przesuszen itp odwdzieczyl sie calkiem niezlym plonem, ktory byl smaczny i pozywny ,a przede wszystkim ekonomiczny :)

Obecnie ponownie wwxbb tylko w wersji mikro.

Roslina ma za zadanie nauczyc mnie jak wyciagnac jak najwiecej z malej powierzchni. Do tej pory bylo ostre lst, co chyba zreszta widac na fotach. Nie pamietam kiedy dokladnie wyszla z ziemi, ale bylo to w okolicach konca grudnia. Moznaby przyjac ze jest to jej 30 dzien.
Praktycznie od samego poczatku leci na 12/12( wega trwal moze z 2-3 dni ). Rosnie zdrowo, nie wykazuje zadnych niedoborow. Gleba to composana zmieszana z keramzytem i garscia dolomitu. Dzisiejsza dawka nawozu, pierwsza w ciagu jej zycia, to troche bioponu i szczypta plantonu k. PrzyFIMowalem dzis 3 galazki, zeby zobaczyc jaka bedzie jej reakcja i jak to wplynie na zagospodarowanie powierzchni, poniewaz w przyszlosci planowany jest jeszcze scorg.
Zastosowalem nitke do naciagania poniewaz tak wyszlo, ale nie bojcie sie, nie zrobilem jej krzywdy, nitka jest z jakiegos tworzywa ktore przypomina mi bardziej zylke - w kazdym razie nie potnie sie :)
Zreszta i tak niebawem planuje generalny remont i cale lst zrobie od poczatku poniewaz moim zdaniem nie do konca jest tak jak byc powinno.
Na koniec ciesze sie, ze znow moge korzystac z tej skarbnicy wiedzy oraz korzystac z Waszych rad.
Praktycznie rzecz biorac to mam sporo pytan, ale je juz umieszcze w odpowiednim dziale, gdy bedzie troche czasu.
Pozdrawiam wszystkich i nie dajmy sie zlapac...
 
Top