What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

pakonopny

Member
Przedstawiam laughing buddha w 74 dniu flo.
Pierwsza czesc flo przebiegla wisna na tarasie , a gdy sie dzien przedluzyl wstawilem do boxa. Nie widac zadych stresow. Roslina powinna byc gotowa w ok. 12-14 dni.




Tutaj pare fotek z 34 dnia flo (critical+ i shiashka berry)

 
B

BioPart

After May-ówka he he

After May-ówka he he

Hey zieloni wyjadacze :canabis: thread ładnie rośnie dzięki wam i robi się fajnie kolorowo! :jump:

Wiosna fajnie daje, ale nadszedł ciężki okres dla roślinek, sucho i wogóle gorąco, ale nie martwcie się te co przeżyją wyrosną na twardzieli he he, jak się postaramy he he. Ciężki czasy, oj ciężkie czasy! :badday:

U mnie w boksie planty po majowym weekendzie wypoczęte widać na fotach, tylko opalanie i picie i tak w kółko non stop, ale nie wnikam w ich nałogi :yeahthats niech sobie użyją tego życia, One będą szczęśliwe to Ja też będę później! he he, :dance:

Tak to wygląda WhiteWidow x BigBud :whip:

picture.php


picture.php


picture.php


Polecam te pestki, Ja się rzucę na nie raz jeszcze, pozdrawiam

BioPart
 

Silas

Member
Veteran
@Mario_PL: bardzo ładne bazie...lampa zaledwie 50W mocniejsza od mojej więc bacznie będę obserwował twoje poczynania. Zgłębiaj techniki uprawy...wyciśniesz lepsze plony:)
 

pakonopny

Member
Organic ladna uprawa.
Jedyny mankament to nieprawidlowo zainstalowany cool.
Zasada dzialania cool tube polega na chlodzeniu zarowki bez pobierania powietrza z boxa,
czyli wlot jak i wylot z cool powinien byc z zewnatrz boxa lub z ulicy.
W ten sposob eliminujemy znaczna ilosc ciepla z boxa bez wyciagania zapachow jak i wilgoci.
Mankamentem jest dodatkowy koszt drugiego wentylatora do wentylacji boxa.
Z doswiadczenia moge powiedziec ze odseparowanie cool od boxa w znacznym stopniu poprawia uprawe.
 
O

OrganicShowmen

@pakonopny dzieki. cool tube jest prawidlowo zainstalowany nie boj sie. wyciaga gorace powietrze spod zarowki i jeeszcze ja chlodzi i to jest sprawdzone bo temp. jest na poziomie 28*C pod samym kloszem :D takze calkiem niezle. a zasada dzialania cooltuba jest taka zeby schlodzic zarowke i moc ja blizej roslin przysunac i to mi sie wydaje ze taki tego cel jest.

ja tam nie wiem jaka jest tego zasada wazne ze wywala mi ten caly gorac z boxa i tyle. a zarowka jest naprawde blisko. Peace

pozdro organic :D
 
T

thcfanatic

siemanko:D
u mnie w ogrodze pierwsze miejsce zajmuja erlyskunki od hc
ladnie powyciagane :D jak narazie maja dosc malo slonca ale jak dorosna do 40-50 cm to sloneczko powinno je piescic caly dzien

picture.php


a to outmix od synnek cos tam sie mutowalo ale 2 pietro jak narazie nie wykazuje zadnych anomali:D pozyjemy zobaczymy narazie niech sobie rosnie

picture.php


peace:joint:
 

LocoMaroco

Member
Witam
pierwsze 3 roślinki wysadzone na out z boxa tydzień temu-mają sie dobrze:)
Dziś poszło na out 12 nowych ale niestety nie miałem aparatu....

3x Jamil Sayida by urban,bamse: -spot w pełnym kamuflażu:D
picture.php
 

kazuya20

Active member
JA też sie zbieram powoli martwi mnie pogoda zimno L) maluszki na out"cie - kubki .
Na zdjęciu Early Dog x Early Skunk = Hot Cargo rosną wyśmienicie wszystkie zdrowe zero mutacji .
+ ES x W = Plantator rosną bez problemów
+ Rock Bud x 7 haven = 57fun rosną bez problemów

Jak nie dadzą rady będę zły :(( je77na pogoda musiałem eksmitowac je z chaty żeby ktoś Babiloński Ich bezczelnie nie zabił. Dołek niczego sobie 200 l kokosu 40 l keramzytu 100 l ziemi . :1help::1help: mój kręgosłup
picture.php


picture.php
 
O

OrganicShowmen

ok ciag dalszy dla tych co ciekawi sa najbardziej. prosze o jakies opinie ;) :D:yes:

Super Haze, jedno pheno zdecydowanie bardziej haze, cudowne liscie, zapach mango i slodkosci. wyglad bongow zbity widac te geny skunk#1. :respect: dla Dutch Passion bo to jest piekne co stworzyli, moja ulubiona odmiana teraz to super haze bedzie ;)



Euforia, tutaj juz troche inaczej bobki mniejsze, ale za to jest ich o wiele wiecej:



temperatura z dolu, aha na gorze znalazlem meski kwiat na pannie i kilka zapylonych calyxow.
jutro poszukiwanie i wycinanie zhermionych miejsc.
nawoz na flo gora i dol 60% dawki zalecanej, do tego dolomit 3 lyzeczki na butelke poltora litra. nawozy rozrabiam kilka dni wczesniej, zeby dolomit osiadl potem mieszam kilka razy i dopiero podlewam. 3mam kolo wylotu od jednego cool tuba, woda cieplejsza pomaga zwlaszcza na dole. poprawilo sie nabijaja sie mocno i juz calkiem sie nie wyciagaja mam jeszcze 20cm do lampy powinno sie udac. 3majcie kciuki.

pozdro :D
organic
 
M

Mr.TopTop

Hej zielona załoga hehehe,
coś dla koneserów ziela,
Super Silver Haze w całej okazałości, hehehe pozdro top :)) :Bolt:

picture.php


:kitty::smoweed::smoweed::smoweed::kitty:
 

Giet

Member
co do hermów to czy nasiona z nich uzyskane są dobrej jakości? czy to co z nich wyrośnie może odziedziczyć tendencję do hermienia? czytałem że raczej nie ale wole się upewnić.
mam 50 es z hermów i właściwie to moje jedyne nasiona na ten out i dałem pare lr koledze żeby mi je rozmnożył. Chce się ktoś wymienić albo ofiarować?
Trochę późno ale dopiero kiełkuje mam zamiar znowu wsadzić kiełki prosto do gruntu ale przeżywalność miałem rok temu marną- dużo większa połowa padła nie wiem co poradzić...

Fajne te wasze haze lubie całą ich rodzinke...
 

-Bruce-

Active member
Witam...
Ostatnie sztuki wylądowały pod sekatorem...
Fotka głównego topa WW, tuż po manicure, w jej ostatnim 62 dniu flo
picture.php

White Widow - DutchPassion (na 5 nasion tylko jedna byla taka piekna reszta slaba....)
doszedlem do wniosku ze zostane jak narazie przy pestkach od FemaleSeeds, jak sie wysuszy cala WWxBB wrzuce jakas fote :)
:woohoo:
 
Last edited:
Top