What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Ładnie hyhy

ls
picture.php


picture.php


picture.php


wr auto
picture.php


picture.php


picture.php


i mała rodzinka
picture.php


es/chemd x es
picture.php


picture.php


picture.php


hihihi to chyba było od Pana 1410
picture.php
 

GrowBoy

Active member
Witam Zielona Brygada :D :joint:
Ja dzisiaj wsadziłem do ziemi 59 roslinek i wywiozłem na spota :)
myslicie ze nie zaszkodzi im nocna temperatura? bo za cieplo jeszcze nie jest. a nie miałem możliwosci zeby podrosly na parapecie :/
mam nadzieje ze nic sie im nie stanie złego :)
Życze wszystkim oby ten rok był bardziej udany od wszystkich wczesniejszych :)
I takie foty chce ogladac we wrzesniu :)


Pozdro PEACE :joint:
 

Chmurek

Member
GrowBoy nie, nie zaszkodzi o ile nie spadnie na prawde o te kilka stopni poniżej zera. Będą jedynie się trochę wolniej rozwijały. Młode siewki są wytrzymalsze niż rośliny już podrosnięte, które przy temp. 0 stopni mają na prawdę bardzo ciężko o przetrwanie.
picture.php

te roślinki stały już na tarasie ponad 2 tygodnie temu. Temperatury jeszcze spadały do ok. -5*C. Teraz zaczynają odbijać gdy tylko poczuły kilka cieplejszych nocy:D
 
O

OrganicShowmen

out 20099

out 20099

siema kochane ziomki, no to u mnie tez cos sie zaczelo :D:yes:
yy @ hela w opalach skuna , ;) to jest moj projekt. dobra koniec wspteu. rozwine sie troche, jak zwykle. pierwsza fotkaa co wy na to, magia lisc super haze'a. po prostu jak na to patrze to mam ochote od razu go spalic. Troche kurde fotka mi nie ostra wyszla, ale wiecie ze tylko mi sie reka trzesie bo nie mam co palic ;):)

super haze:

zwazywszy na to ze nikt mnie stad nie wywali za pieprzenie o lisciu :D to powiem wam ze to wyglada jak jakies szpony smoka czy cos takiego :]


^^a to juz jest top Super haze'e tylko ze ppod lampa blyskowa, jakby ktos nie widzial :)

tutaj to juz widac od razu ze bedzie z niego pala generala.
Euforia$$ od gory tam tam na dole pozniej -^



bardzo sie rozkrzaczyla przychamowala i teraz zbledly liscie babki puchna, a wloski juz niektore brazowe !!!
ja sie nie dziwie ze to kwitnie 7 tygodni tylko, jak w 3,5 juz tak wyglada, hrherhehreh bedzie dobra ganja.

Pozdro
organic :joint::yes:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
Wow!

There is some damn fine polish pot in this thread! hehehe Some pictures are POTM worthy! Great work guys!

Hot Cargo, can you translate for me, bro? :smile:

peace,
cc

best pot in europe CC. polish growers take it to a higher level. hehe
and iam sure they know what you saying too.
we going to overgrow this land.

peace
 

Silas

Member
Veteran
Dzień Dobry Polsko!

Witam was kolejnego słonecznie pięknego wiosennego dnia. Jak każdego ranka...przeprowadziłem rutynową kontrolę...podlewanko / przesadzanko i takie tam:) Wykryłem samca:) Jest nim najdorodniejsza roślina Northern Light x Wczesne od kolegi P ;) Pewnie sporo tego tu krąży i chciałbym zapytać jak się mają te crossy z walorami smak/zapach/moc/plon...
Szybko pokazał pre-jajca więc może być fast...i możliwe że pobzyka się gościa z C'99 f3 o pioruńskiej mocy, małym aczkolwiek strasznie szybkim plonie :) Nie wspomnę o ilości żywicy i aromatach z tym związanych...masakra...ciekawe co by wyszło z połączenia szybkiej mocnej sativy i crossa na bazie szybkiego mocnego stonera :D Jeśli NLxWczesne cieszą się powodzeniem to postaram się wykorzystać tą genetykę:)

Z kolei w puli także Maroc x Wczesne oraz Easy Sativa x Wczesne...Do tego jeszcze dorodna kobitka cross z serii G13xWW x XYZ. Ojojojjjjj i teraz nie wiem co dla was przygotować ;) Maroc testowałem znam ten strain i jeśli wypali to również tym potraktuje C99.

pozdro 1325!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Hej Silas!
Tutaj Maroc x wczesne pod koniec sierpnia 2008:

58996m_e.jpg


Krzaczunio było niewielie bo pod koniec czerwca chyba sadzone ale ziółko smaczne i słodkie. Później przybrało kolor purpury a w 3 dekadzie września poszła pod nóż.

58996100_0714.jpg


Hodowca, piękny desant... Już się sarny cieszą heheh ;)
Ja 2 dni temu swoje do lasu wywiozłem... O wiele wiele mniejsze niż Twoje ale jestem dobrej myśli :) Z resztą kolejnych trochę wyłazi z ziemi także ciągle mam na co patrzeć heheh

picture.php
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Na 16 / 7 jajacarzy, selekcja ostra, wolne miejsca do zapelnienia ( naginania) :joint: Na out polecialy wczoraj pestki do wody :laughing:
Wspomnienia 2008 Cinnamon.
 

quakemind

Member
moj maluski cinnamon z 07, oj super byl naprawde rewelacja walory smakowe i dzialanie

12209Clipboard011.jpg


najpiekniejsze kolorki wyszly mi w 07
12209PP.JPG

12209es.JPG

12209cinnamon.jpg
12209DSC09669.JPG


ale 08 tez nie byl najgorszy :]

122097.jpg
122095.jpg
122096.jpg


12209IMG_2549.JPG
12209IMG_2534.JPG
12209IMG_2548.JPG
12209IMG_2518.JPG



sory za zaśmiecanie ;]
 

tomato

Member
Veteran
silas, wez pod uwage maroc x wczesne, sam wiesz ze to niezly kozak :D
od siebie dodam jeszcze ze na wysadzonych okolo 40 roznych pestek na palecie, wszystkie wczesne maroki jako pierwsze wystawily glowki. takze wigor to ma, bije poklony dla tworcy tego crossa :bow:

picture.php


:wave:
 

quakemind

Member
zauważyłem że femaleseeds robi dobrej jakości nasiona. Zawsze są największe, zdrowe i kiełkowalność b.duża.

przewinelo mi sie mnustwo pestek ostatnimi czasy przez ręce i powiem ze female seeds ma jedne z ladniejszych pestek femi. Jesli chodzi o dutch passion to w tym roku zaskoczony bylem, bo niektore ziarenka sa malutkie, z wygladu malo dojrzale, koslawe itd. Ale tak czy siak wszystkie te firmy femi maja duza roznorodnosc wygladu nasion. regular sa ładne, dojrzale, femi takie koslawce. RQS pod wzgledem wygladu nasion klasuje sie pomiedzy FS a DP. Nie ma sie co martwic wygladem nasion. wszystkie f1 raczej kiełkują pięknie
 

Mr.T

Member
yo
powiem szczerze ten out zapowiada sie kosmicznie, to najcieplejszy kwiecien jaki pamietam

w polowie kwietnia poszly 4 NL na spoty, jak narazie wysmienicie sie sprawuja, 4 kolejne czekaja na wysadzenie

NL z nirvany
zdaza dojsc? i believ yes

pozrdo bro
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
w tej chwili najlepsza trawa w moim posiadaniu.
chemdogdd z nasiona.
jest poprostu jak dlamnie perfect 10,hehe
smierdzi niesamowicie silnie jak benzyna x skunk czy cos takiego.
buds rosna jak wielkie szyszki w 55 dni i wali cie na glebe po paru buchach.
jusz nedlugo benda sionka z tego clona z sensi star.
mysle ze bedzie cos bardzo ciekawego

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


i jeszcze sd ibl sie tu szwanda,hehe

picture.php


peace
 
Top