What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

tuptusior

New member
No wybacz KOV, ale nie jestem jakoś super obeznany :)
Wystarczy powiedziec, a Ty tak od razu straszysz.
Rozkrecam sie :) Nie jestem profesjonalistą tak jak wiekszosc ludzi tutaj.
Mam nadzieje, ze sie jakos ogarne :)

Zdjecie z wczoraj :) Raportowac bede pozniej, narazie czekam na lampe.

maluszek.jpg
 

Silas

Member
Veteran
Widzę nieźle ziomki zaiwaniacie outy:) spoty dopieszczone i duże...w pocie czoła kopane...podziwiam naprawdę!
Ja ale odjebałem:D kopaliśmy dziury..a jak z krzokami wróciliśmy to się ściemniło ;D musiałem nowe dziury kopać bo nie znalazłem poprzednich..oto efekt:
picture.php

Ziomki mnie dziś wyśmiali na maxa ;D
Moje planty
picture.php

picture.php

nie oznaczone...NLxWczesne ESxWczesne MarocxWczesne
Ziomków:
picture.php

picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
drugie koty za ploty :D nastepne czekaja w szafce az troszke podrosna i musze wyciac troche zieleniny wokol bo nie sadzilem ze az tak wyrosnie to wszystko wokol. a oto co dzisiaj zdzialalem:

 
O

OrganicShowmen

Witam, u mnie tez juz wszystko na dobrej drodze. Popadalo, takze podlewanie mialem z glowy. Cieplo i slonce stworzylo taki oto widok:



Early Doggi x Early Skunki :D:yes: bardzo ladnie i z vigorem, widac reke mistrza ;)



po przesadzeniu:



Odmianki od kolegi grower'a:
Od lewej: bangi haze/erocketdanish passion x purpurea ticinensis, b3n7 x erdpurt [piekny maly plancik], calosc na RoofSpocie



5 roslin siedzi w ziemi z dolomitem i kurzakiem z miesiac wczesniej przygotowanej. Jednak 9 EM x HH x NL musialem wyrwac bo zbyt male byly i je popalilo w tej ziemi. Mam nadzieje, ze juz tez dadza rade. Brylki korzeniowe, zbite i juz nie miescily sie w tych malych doniczkach. Do tego stozki wzrostu mi vigor stracily i jeszcze liscie zbladly gdzieniegdzie. Mysle, ze juz czas na karmienie dla nich, ze juz sa glodne subst. odzywczych.

Kolejna armia czeka na wysadzenie. Na razie standardowo dwa spoty zrobione. Dachowy i ziemny. Na ziemnym poki co 9 roslin [z czego 3 z nasion roslin ktore padly w 2008 :woohoo: to bedaa potwory] na dachowym 5 plantow.

Bardzo ladnie lecicie growers. @Zielonylass calkiem sporo tego tam. @m8 troche tam gestooo hehe bedzie niezly gaszcz.

Pozdro organic
:rasta::yes:
 
B

BioPart

Witam załogę he he, dzisiaj troszke ostudziło nam pogodę, rolnicy się cieszą pewno he he, pozdrawiam hy hy..

Ale poważnie teraz :joint: Już topki w szafce fajnie napuchły, pachną słodko i się kleją, a więc przychodzi czas żniw :lurk: Data egzekucji piątek, no chyba, że coś się zmieni.

Tak to dziś wygląda WhiteWidow x BigBud

picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam BioPart :abduct:
 
A

ares420

powoli do przodu ;)
Juto ciężki dzień, trzeba przekopać z 30 dołków bo nowa partia czeka na wysadzenie.
@Ctrl daj tym automatom większe doniczki albo do ziemi bo widać, że już im ciasno.

picture.php


picture.php


picture.php
 
G

Guest1012

Ładnie tu :D

Silas nie tylko Ty miałeś problem z odnalezieniem dołków, ja w dzień sobie poradzić nie mogłem chodząc po spocie i wbijając palec w ziemie szukając dołka, bo deszcz wszystko ładnie ze sobą zlał. I w sumie o to chodziło :D Narazie zgodnie z planem, co trzeba dzisiaj wysadziłem i kolejna partia sadzonek już się robi.

picture.php


Szczęśliwa rodzinka automatów
picture.php
 

kazuya20

Active member
Dziś kiepski dzień wybrałem sie z zamiarem kopania dołków & ożycia sarny stop , środku na ślimaki na miejscu gdzie rosną z przewagą ED x ES
I tak sobie idę plecak n w jednej ręce 50l ziemi w drugiej także 50 l kręgosłup daje znak trzeba odpocząć ..kładę wory rozglądam sie i widzę jakiegoś pojeba w zbożu -= misja nie udana mógł mnie widzieć co on tam robił tego sam nie wiem :noway::noway::wallbash:

kilka EDxES wspaniale rosną !!!


picture.php



picture.php
 
B

bronek

tak skonczyl Lemon Skunk:

Musialem juz sie wynosic z mieszkania z boxem, a ta cholera jeszcze nie dokwitla,wiec poszla pod noz, a box tymczasem cieszy innego uzytkownika
czas sie skupic na out'09:

na fotkach eardbeer [rosna bardzo rowno] i P#1
poki co kielkowalnosc genow esbe = ~100%, poza tym juz na starcie wygladaja lepiej nawet niz firmowe
w ten weekend pierwsze rosliny poleca z parapetu na spoty
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Pogoda naprawde dopisuje :D Wczoraj cały dzien padało a dzisiaj cały dzien słonce :woohoo:

picture.php


Ta duża to purpe peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets/danish passion, ta mała to purple power x outmix

picture.php


:wave:
 
O

Ojciec

Super lecicie ! U mnie też dobrze , po kilku godzinnym przedzieraniu się przez mokradła sadzonki zostały wkopane , kilkanaście sadzonek w terenie :) Ogólnie przeciętnie jak u większości wyglądają , więc nie robiłem zdjęć.

Ale jest mała paranoja , inwazja małych sk... już atakuje ! Znalazłem kleszcza :( wpitego w ... właśnie trzeba się dobrze oglądać . Będę musiał się lepiej zabezpieczyć na przyszłość jakieś odstraszacze , olejki itp. A tym czasem zajrzę do małej lektury o tych pajączakach.

Peace !
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hej kov

jak to worcester sativa?

picture.php


to albo ty albo i ja,hehe sie pomililem.
worcester sativa to prawie czysty thai x ?? sativa
ma bardzo dlugie cienkie palce na lisciach. to napewno nie worcester sativa.
ale napewno cos dobrego i tak,hehe
powodzenia

peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hello HOT

Napisane było worcester haze, no i nie pomyliłem nasionek w trakcie sadzenia. W sumie rzeczywiście na thai to nie wygląda. Ale nie szkodzi, rośnie ładnie, pachnie mocno, już mam jedną samiczkę i na pewno coś dobrego z tego będzie.

pozdr, kov
 

Latest posts

Latest posts

Top