What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

S

Szot

Siemanko Wszystkim :joint:

Dawno mnie tu niebyło ale teraz postaram wpadac tu czesciej :)

Do rzeczy aktualanie rosną mi pod 400w w boxie 1.1m2 roslinki dokładnie wam nie napisze co jest co poniewaz jak kiełkowałem to mi sie wszystko pomieszało ale tam jest na bank White rhino , easy sativa x wczesne , Nl x wczesne maroc x wczesne postawiłem na crosy poniewaz niezaczołem indorka kiedy miałem zacząc strasznie mi sie wszystko po przeciągało dlatego wybor padł na te odmianki poniewaz zalezy mi zeby miec palonko na wakacje takze ten zestaw nasion pojdzie na nastepny raz
picture.php


A tak wygląda obecny 8dni veg
przed przesadzeniem
picture.php


I po przesadzeniu

picture.php


pozdrawiam i dziekuje plantatorowi i fingerkowi za ziarno :)
ps za niedługo fotki z out:
 

Bfc

Member
Jol :yeahthats
@QKI prześwietny trening, pierwsza klasa :woohoo:
@Hodowca pełen uznania jestem za krzaka, monster :yoinks:
Wszyscy pieknie, powodzenia tym co zaczynają i smacznego tym co koncza.

Out kroczkami rusza...
Rano wyszly ponad ziemie
picture.php

Nowe zycie, nie wiem czemu w środkowym kieliszku woda sie tak zmulila
picture.php


...powoli bardzo powoli do przodu :)
Pozdro
 
O

OrganicShowmen

siema, czas na maly update. korzystajac z pieknego dnia :D przytrenowane i polamane jak po burzy euforie. wyciagaja sie i rosna tak chujowo dlatego ze podloga jest zimna a ta mata izolujaca gowno daje :badday: na gorze od spodu poleczke grzeje HPS 400w :woohoo: przynajmniej kolejna rzecz jaka sie nauczylem to zakupic mate grzewcza przy kazdym grow to stosowac. Na gornej polce gdzie stoi tez jedna euforia wyglada o niebo lepiej, bardziej zbito, tyle ze jest nizsza, ale to w sumie dobrze.

troche photek i potem znowu cos popierdole ;)

super haze:





Euforia [szczerze mowiac to wstyd mi pokazywac to, ale moze nie jest tak zle], jak to oceniacie :chin: hmmm :



a to jest ta najlepiej rosnaca euforia, niestety tylko jedna :[



Jestem rozbity czemu to tak sie stalo, z blueberry bylo to ssamo. a boby byly luzne w wiekszosci roslin. Tutaj chociaz jakos sie formuja na razie i nie wyglada jakby mialobyc luzno. to juz 2 tydzien kwitnienia, poczatek 3 takze zastanawiam sie czy by nie dodac terra bloom w malej dawce. bede wdzieczny za jakies sugestie :wave:

pozdro :joint::yes:
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Hej OS :wave:
Co Ty wygadujesz? masz tam przepięęęęknieee :) Poczekaj parę tygodni to zobaczysz hehehe...
A zamiast maty możesz użyć styropianu, desek czy czego tam chcesz... Chyba powinno pomóc na zimne stopy tych skurczybyków...

pozdro :joint:
 

pakonopny

Member
Jesli jest zimno w cyklu nocy to podstawa jest zapewnienie stalej temp 20ºC ziemi.
Nienalezy podlewac na noc a temperatura wewnatrz boxa niepowinna stwazac wiekszego problemu.
Jest tylko jeden problem , wyzsza wilgotnosc powietrza w boxie podczas nocy.
Aby tego uniknac montujemy program. czas. do wentylatora wyciagajacego pow. i ustawiamy na trzy cykle po 15 min w przeciagu nocy.
A tak poza tym roslinki sa ok i sadze ze po zapewnieniu temp. ziemi bedza puchnac jak nalezy.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
OS - zielonylasss ma racjie styropian albo deski pod boks i juz jest duzo cieplej w nozki, ja doniczki stawiam na innych doniczkach i jest git ! ladnie to wszystko wyglonda u ciebie , kwiatki zaczynaja kwitnac i maja jeszcze duzo czasu . Jak chcesz dzwignac wilgotnosc w boxie to podlewasz jak swieci lampa , ja leje w nocy nie lubie jak mie sie skrapla po sciankach boxa woda ,
Jak mowimy o luznych kwiatkach zuc okiem na to hehehe

27510zzzzzzaaaaa_051.jpg


27510zzzzzzaaaaa_052.jpg


pozdro
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
mam super miejsce chlopaki...jesli mam w miare luzna i prawie czarna ziemie warto inwestowac w kupna?? bo chce dac sadzonki do tej ziemi ze spotow...zeby pozniej szoku nie mialy jak myslicie?? dzis dzien pelen pracy...ok 40 dolkow pokopane ale doly to pikus bo kopie sie jak normalnie w masle :D jak nawiozlbym ta ziemie dolomit azofoska plus obornik na dno dolka byloby dobrze??
kielkuje ok 40 pestek...pozniej napisze co dokladnie bo sa w kieliszkach podpisane
 

pakonopny

Member
Mogles wziasc do domu mala probke ziemi i zbadac ph.
Jesli ph jest odpowiednie to w zasadzie mix jaki zamierzasz zrobic powinien zapewnic wyzywienie do polowy flo.
Zawsze nalezy pamietac o tym , ze podloze z duza iloscia odzywek wcale niesprzyja w szybkiemu rozwojowi rosliny.
Wytlumaczyc to mozna w prosty sposob. Skoncentrowanie pozywienia w jednym miejscu , niesprzyja w rozprzestrzenianiu sie korzenia. Rezultatem tego sa niedobory podczas flo.
Prawidlowo rozbudowana siec korzenna zapewnia nam w duzym stopniu samowystarczalnosc rosliny.
Czyli co nalezy zrobic?
Uwazam , ze dodanie nawozow i dolmitu jest to dobra opcja. Ja bym dodal hummus, i po wsadzeniu roslin podlal woda ze stymulatorem korzennym bio .

Pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe pamietam z pedal budy ... coca-cola ,cola -PEPSI nasi chlopsy sa NAJLEPSI !!!:woohoo:

kolejny kwiatek ?

picture.php


picture.php

zwie sie EARLY DOG , ale jak na moje oko to cos inaczej wyglonda niz wszystkie wczesniejsze psy -

Tutaj ta doszukana c99 x V - ojjj sam olej !!! tlusta i capiaca , pieknie rosnie w 6l doniczce , jak bym tylko wiedzial ze bendzie taka kobita to bym wsadzil do 14l ...
picture.php

takie rowery ... hehe
picture.php

jak ja kocham jak sie mi liscie zawijaja w rolonik -

picture.php


topek...
picture.php


pozdro
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
pokonopny dziekuje za rade!! mam probke ziemi...postaram sie cos zalatwic do zmierzenia ph itp...ale mimo wszystko mysle ze dolomit i azofoska oraz obornik na dno sie przydadza...pozniej zawsze mozna podlac i dodac wigoru...takie jest moje zdanie jak cos prosze ciebie na prv o rady?? a wtedy dostaniesz wiecej info na tematy :p jestes wprawiony tom ysle ze mi doradzisz??
 

thc007

Active member
siema
U mnie w rośnie :
NL 4 dzien flo pokazała ze jest kobietka :D

picture.php


ICE 4 dzien flo jeszcze nie wiadowo co z tego wyjdzie ...

picture.php


a to już nie rośnie 2 Afgani Hindu Kush męskie ...
jakoś nie mam szczęścia do Afgani 2 grow i 2 raz meskie planty ...

picture.php

picture.php

picture.php


a tak to wygladalo :)
Zielono :D
picture.php


Pozdro :smoweed:

Edit: @lipasss zgadza sie :)
 

lipasss

Active member
thc00y - chyba flo nie wega:)
a.lavey zajebisty bukiet. nie ma to jak kozacki outdoor. miejscowka tez niezla chyba jakies jezioro bylo co albo rzeka .
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Pierwszy męszczak sezonu. Spędził całe swoje krótkie życie na balkonie... X x Selasie Sativa, 13 cm wzrostu, 5 pięter.



Zjadła go świnka młodego hehe

:wave:
 
O

OrganicShowmen

kurwa to jeszcze Ci cos z tego zostalo ????? :yoinks: to albo Ty malo jarasz albo miales tego w pizdu duzo. K+ niezle krzoki chopie :respect:

pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top