What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

PioK

Member
prosze panstwa ... jedziecie ostro ...

ja rzucam troche abstrakcji ;]
IMGP9265.jpg
 

Somelier

Active member
U wszystkich już grube kwiaty a u mnie słabo jedne zaczynają inne nawet się nie zabierają.











Jak dam im trochę P i K to by coś dało ? chyba je troche poczęstuje .

Pozdro! POlska Rulez !!:woohoo:
 

el023

Member
Szacuneczek rodacy! Widze, ze polskie panny wyglądają pieknie pomimo kiepskiej aury pogodowej na starcie.
Moje dziewczyny na zewnętrznej ledwo co zaczęły kwitnąć, wyraźnie niedokarmione (NPK) po miesiącu bez mojej opieki. Fotek nie mam, więc sie nie rozpisuje, hehe..

Nizej fotki z poprzedniego indoora. NLX (nl x ww) z klonów z drugiej ręki, w sumie 7 dni veg + 49 dni flo, tydzien moglyby jeszcze postac na luzie gdyby nie moje 'wakacyjne' podróże, ... a także letnie upały i inwazja grzyba (mączniaka) spowodowały, ze raczej nie bylo sensu trzymac roślin dłużej.

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php



Żadnej rewelacji nie ma, ale biorąc pod uwagę czas (8 tyg) i fakt, ze zarówka byla juz troche przejechana, wyszlo jak na amatora chyba całkiem nieźle - 0,4g z wata. Rośliny pędzone głównie na samej wodzie. Jestem zadowolony (pomijam mączniaka i inwazje ziemiórek).

Co do samej odmiany - ma moc, śmierdzi kurwesko, bez filtra nie radze uprawiac, juz jeden mały krzaczek jebie tak, że sąsiad wyniucha. Mozna sie zalatwic jednym buhem, ciężki temat, potrawfi mocno wbić w fotel, przyznam sie, ze sam kilka razy zbladłem po tym gównie, hehe.. Trafił sie nawet ktoś kto narzekał, ze za mocny i "chemią pryskany", LOL... Malo czasu jej dalem a i tak full zywicy, biały skurwiały smierdziel, a nie byle jakie scierwo z typowego/hujowego coffeeshopu.

Box teraz po lekkich modyfikacjach, głównie przesiadka z HPS400 na 600. Obecnie wewnątrz 8 dzien wega, znowu klony z drugiej, aczkolwiek innej ręki (boze uchroń przed mączniakiem), 11 panien z czego 3 strasznie chuchrawe - armageddon from homegrown fantaseeds. Niebawem wskok na flo. Fotek brak, sorry. pozdro i powodzenia bracia (siostry) i reszta.
 

GrowBoy

Active member
witajcie :D
pieknie u wszystkich jak zwykle :)
ja wreszcie przeszedlem sie z aparatem na spocika i zrobilem cos takiego :p
jack juz zaczal powoli kwitniac. dojsc nie dojdzie na pewno ale zawsze bd jakies palonko :)
sweet edi
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

ARNE
picture.php

picture.php

LRxOasis
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

teraz juz wiem :D to jest erocet x danish passion
picture.php

picture.php

Wszyscy ladnie dajecie tego roku :) pazdziernik bedzie ..... :yoinks: masakra :)
Poza tym od nowego miesiaca wyprowadzam sie z domu i planuje jakiegos malego boxika na wlasne potrzeby :) jak ktos ma ciekawe geny chetnie o nich uslysze jak bd mozliwosc :p
peace
 
G

Guest1012

Miała być partyzantka. Z ciekawości podsypałem obornikiem zamiast wymieszać go z ziemią. Mimo obfitych opadów deszczu porosły oto takie karzełki po kolana. Szkoda bo palenie bardzo mi odpowiada.

EG x LR2
picture.php


picture.php


picture.php


EDIT: Na życzenie podaję pełną nazwę. Jest to Early Girl x Lowrider 2
 

stolarz44

Active member
Witam załoge
Byla to moja przedostatnia wizyta na spocie. Dzisiaj podlewalem juz sama woda, tylko 1 roslina dostala jeszcze p/k .Oto jak sie to wszystko przedstawia
Roslina Nr 1- po wyjsciu z ziemi okazal sie mutantem, przez miesiac ruszyl sie moze z 5 cm, ale potem nadrobil
picture.php

picture.php

Roslina Nr 2 - preflowery pokazala juz w polowie czerwca a dalej nie ma oznak ku temu ze konczy juz powoli swoj zywot
picture.php

picture.php

Roslina Nr 3 - ta zaczela najpozniej kwitnac i chyba najwczesniej skonczy. Topy ciezkie ze galezie powoli zaczynaja pekac przy glownej lodydze. Jestem z niej najbardziej zadowolony:D
picture.php

picture.php



A tu z rosliny nr 2 zauwazylem pierwsze oznaki plesni. Byly tak gleboko schowane ale przeczesalem topy i znalazlem
picture.php


Jak myslicie ile im jeszcze zostalo?

Pozdroo zaloga i oby wam sie dobrze odplacily roslinki za trud jaki w nie wlozyliscie
BLESS!:joint:
 
O

OrganicShowmen

Out 2009

Out 2009

Siemanko pozdrowienia dla wszystkich ze slonecznej Holandii. Jesien piekna. Planty pruja do przodu bardzo bardzo ladnie. Jedza tyle nawozu ze zaraz pekna im wiazki przewodzace. Jeden plant jeszcze dobrze w 50% nie doszedl a juz sie lamie pod swoim ciezarem. Nie pamietam co jest co na miejscowie, ale z tego co wiem to musi byc to cos od esbena [ Danish Passion lub Mighty Mite ale nie wydaje mi sie bo to cross bardziej sativovy ] ED x ESkunk jeszcze nie kwitna, choc powoli sie zbieraja. Najlepiej geny od Growerow z IC, polecam i od esbe. Super idzie takze selasie sativa, jezeli to to oczywiscie pamietam tylko jak przez mgle co gdzie wsadzalem. Cale wakacje przejarane a druga polowa przepita i przejedzona. Jak tu to wszystko spamietac.

Kilka fotek dla ciekawych holenderskiej jesieni:



Pierwsza fotka to Danich Passion :chin: a druga to na 100% top Big Buda z Dutch Seeds cos tam nazwy nie pamietam, dostalem za zdjecia do SS. W kazdym razie z wszystkim co wczesne robie crossy z [ ES x wczesne ] oraz
[ ES x wczesne ] x [ ES x wczesne ] :p :D:yes: troche to glupio brzmi, ale tak to sie wlasnie nazywa jak sie nie wie co jest co :bashhead:



I kilka wiesci ze spota zacienionego przeznaczonego w pelni na seedy. ES x Wczesne bardzo zdrowo i ladnie juz maja paki i produkuja od conajmniej dwoch tygodni nasiona. Tatus sciety a pylek zebrany. Crossy beda z ED x ES i wszystkim od esbe, zielonegolassu geny tez beda przedluzone. Szykuja sie magiczne szybkie odmianki dla koneserow i growerow w PL.



Ponizej kilka roslinek z cienia a foto w srodku to tatus tegorocznych crossow. Bardzo zdrowy i pelen wigoru mlody mezczyzna w pelni dojrzalosci plciowej :jerkit:. Seks juz byl wiec przyszedl czas na dzieci :rasta:





Pozdro Organic
 

placjusz12

Member
Witam wszystkich po długiej nieobecności w tym temacie :joint:
narazie foteczki z jednej miejscóweczki
selasie sativia (thanks bro)
ostatni tydzień sierpnia

no i dziś

tutaj pierwsza dziewczynka która poszła dziś pod nóż

i druga która myślę że tydzień+ jeszcze poczeka

niedługo wrzucę coś z innych spocików
pozdrawiam Placek :wave:
 

Rafix

Member
hejo!
Wybrałem sie na spota w przekonaniu, że 2-3 rośliny beda akurat na małe ciach ciach a tu troche klops bo chyba potrzebuja jescze troche czasu (?) sam niewiem, doradźcie coś.. tymczasem uczknalem sobie po najlepiej wygladajacym budsie.

Nie bardzo podoba mi sie zapach purple ;( jest taki mdły jakby mydlano-perfumeryjny (uprawa na samej wodzie) ale może po curingu mu sie zmieni, albo bedzie nadrabiać smakiem tudzież banią:D

p1070222.jpg

p1070223.jpg

p1070225.jpg

p1070227.jpg

p1070228l.jpg

p1070230a.jpg

p1070231.jpg


pozdrawiam!
 

QKI

Member
You must spread some Reputation around before giving it to masakrator again.
Masakrator męcz nas tym kadrem !! U ROCK !!
 

Silas

Member
Veteran
Masakratorze...mam lukę w umyśle ;D od 2 dni pracuje i mam zakręcone zwoje... Jaka to odmianka na tej siatce? Troszeczkę skromna jest...bo żywiczki jak na indoor coś delikatnie.
Jak wspominam...sam uprawiałem cichą wodę...co ostro brzegi umysłu rwała ;D Williams Wonder...też żywiczki nie było za wiele...ale aromaty i moc...rany;D Aż miło powspominać:)
Z obserwacji widzę, że masz albo wysoką temp albo roślinki zeżarły większość Mg.
Kolejne uprawy też na siatce?
Osobiście uprawiałem w ScrOG, SoG i typowo LST... Siatka dla mnie to kiepski temat i nie poręczny...odrzucam tą technike..tak samo sznurki w LST....
SoG jest boski...tylko ręczne podlewanie bywa uciążliwe bo maluszki szybko wysuszają małe doniczki.

Jak by nie było...październik będzie wyjątkowo udany dla wszystkich, którym przetrwały rośliny. Dla mnie w sumie też:) Może nie zbiorę kilogramów jak wy...ale za to znów nacieszę płuco szczytami miłości ;D Ahhh Cindy Cindy ;D

Jakiś czas temu...i w tej chwili także...zastanawia mnie temat szczepienia. Drzewa owocowe można szczepić, róże i rozmaite krzewy ozdobne w ogrodzie także.
Próbował ktoś zaszczepić na konopii szczepkę innej odmiany?
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Masakratorze... Troszeczkę skromna jest...bo żywiczki jak na indoor coś delikatnie.

Spokojnie to jest 42 dzien zycia roslinek od kielka -jeszcze maja czas ,jeszcze spuchna sporo i zywica sie pojawi :D Automaty maja to do siebie ze najpierw ida w mase a na koniec oblewaja zywica :D Do 70 dni maja jeszcze czas i nie bede ich poganial :D
Koncowki zaczely momentalnie zolknac ,myslalem nad tym co moze byc przyczyna i nic innego mi do glowy nie przychodzi jak pomylka :D prawdopodobnie nalalem zamiast 2 ml pk13/14 10 ml a zamiast 10 ml terra flores 2 ml ,poprostu cos mi sie zdaje ze butelki na fazce pomylilem :D roslinki dostaly sama wode i kolejny raz tez dostana wode i mysle ze wszystko wroci do normy :D nie ma tragedii :D
 
Top