What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

T

thcfanatic

siemano
w moim ogródku zostaly 2 konkretne panny chemdogx earlyskunk x earltdog od hc:) chyba cos w nazwie poje..alem wiec co do tego pomidorka powiem tak bardzo pozna odmiana pre pokazal miesiac temu i bardzo powoli sie zbiera ma ok 180cm w miare rozkrzaoczny fotek nie zrobilem zaczekamy na ladniejsze kwiatki
2 panienka to mix od chemika cos ze skunkiem chyba roslinka pieknie owocowo pachnie ma okolo 2,5 metra:) zbiera sie w miare ladnie:) dostaly dzisiaj blooma wiec miejmy nadzieje popuchna dziewczynki:D
zapomnialem wspomiec o najbardziej trenowanym i rozkraczonym psikusniku to co wyzej od hc :( jajcarz miesiac temu wygladal mi na babeczke dzisiaj wchodze na spota a ten mi tu sie prawie spuszcza na kobity:D no to sru jutro makumba od rana:) ostatni dzein wakacji
co do crossa hc dodam jeszcze ze powala zapachem intensywny zapach skunka z wyraznym i mocnym odcieniem slodkiego cytruska to wszystko uzupelnia nutka owocow tropikalnych i leciutki aromat benzynki


dolniejszy odrost do glownych szytow nie dosiegam:)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdro
 
G

Guest1012

Maroc x wczesne - mały wyszedł, drugiego staranował dzik. Ale na posmake będzie :D
picture.php


picture.php


[ES x CHDD] x ES - pokazała pre jakiś czas temu, jest kobieta.
picture.php


Passion x Canadian
picture.php


Passion x Canadian - ma ponad 2,5 metra. Fimowany dwa razy. Kilka dnitemu złamał się i w sumie nawet lepiej bo jest mniej widoczny. Muszę go tylko odpowiednio przywiązać w poziomie.
picture.php
 

padkontrol

Member
Veteran
Witam ponowie z kolejną porcją niedzielnej zieleniny. W roli głównej : HTC Deep Chunk/E-rocketDP x B3N7ErdPurT/Royal Dane

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Widzicie ten topek w lewym dolnym rogu ? ...czeka na zapylenie hehe :)
picture.php


pozdro do następnego, mam nadzieję że już harvestu hehe :)

A na koniec ostatnie w tym roku male throwing competition hehe peace!

picture.php
 

Silas

Member
Veteran
VEG
picture.php


(DuckFoot x LowRyder)f2
picture.php

Dziadostwo dziwacznie kwitnie...zaskoczył AF...a zarazem mało pręcikow wyskoczyło...Po zapyleniu....stoi w miejscu
picture.php

Zaleta: brak zapachu
Wada: śladowe ilości żywicy

White Shark by Masakrator
picture.php

Bardzo fajna roślina AF...nie mam jej nic do zarzucenia...widać, że obficie kwitnie.
picture.php

Ilość żywicy i nuta zapachowa niedaleko odbiega od klasycznych Low Ryderów...
 

tredowaty

Member
szybki update :)
zaczynamy na smutno pierwszy atak plesni na [MxE]xM oraz na TAS.. :mad:
to ten 1
picture.php


i kolejne czyli MxE kila rożnych phen.. jedne wcześniejsze drugie troszkę późniejsze ale dopiero zaczęły się szronic bo już sie martwiłem :p
picture.php

picture.php

picture.php


Bambatka
picture.php


i chyba RS
picture.php

pozdro :abduct:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Powoli sie zbieraja - powinno byc na koniec pazdziernika - lub tez lepiej sie nie nastawiac :joint: hehe
htc deep chunk x b3n7erdpurt\rd & Early Dog x Early Skunk (okolo 1-2 FLO)


A tutaj jak to weg - lepsze FLO :nanana: - nastepnym razem bez wciorniastkow poprosze :D ( maly foch haha - zarcik :D)
Poki co - 100% pozytywnie w kokosie - rosna az milo


Takze jak zawsze, powoli do przodu w strone slonca - nie pozwolmy aby hpsy sie studzily :) KARMA KRAZY !! Niektorzy wiedza o co mi chodzi :)
 
K

kokoshka

No to może troszkie pokażę Maroc x Wczesne ;)(3 miechy i tydzień) :

picture.php


picture.php


Dopiero wzięła się za kwitnienie, a już bardzo żywiczna (w pierwszym palnie nic nie widać, ale obczajcie drugi i reszte hehe):

picture.php


POZDOR!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Z cyklu 'bo jarać mi się chciało' Szamanka :D

picture.php


Na moje usprawiedliwienie dodam, że zaczęła ją pleśń pomału brać. A jechałem tylo po jednego małego kwiatuszka...
Jestem pierwszy z szamanką w domu? :D
:joint:
 

kpt.G

Active member
Z cyklu 'bo jarać mi się chciało' Szamanka :D

picture.php


Na moje usprawiedliwienie dodam, że zaczęła ją pleśń pomału brać. A jechałem tylo po jednego małego kwiatuszka...
Jestem pierwszy z szamanką w domu? :D
:joint:

heh GRATULACJE ! I smacznego :laughing: :party::friends::headbange
 

LocoMaroco

Member
shaman-jakieś 2.5m,zajebiscie rozkrzaczony-ogólnie spoko odmianka.
sorki że ładuje pojedyncze foty ale musze uzbierac troszkę postów :)
Pozdro.
 

lipasss

Active member
Liście pożółkły - to zapewne znak ze projekt zbliża się ku końcowi. Jeszcze ze 2 tygi i ciach :)

picture.php


snv31053.jpg


tez zagłosowałem na zielonego :D jak narazie wygrywa
 
Top