What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

orangefreak

Member
Witam, rosły za duże i się kładły. Podsadziłem je kijkami, trochę zabiegów stylistycznych wokół miejscówki i jest ok. Teraz tylko czekać. Na fotkach nie widać, ale zaczynają kwiatkowanie :) Oby wytrwały do końca sezonu, fajnie dajecie, pozdrawiam.

VooDoo:

 

Big D

icmagic
Veteran
Chciałbym powiedzieć, jak bardzo cię kocham tego wątku! Przeglądać cały czas i you guys are the shit! Jeden z najlepszych wątków na IC Mag! Dobra Karma dla was wszystkich ... D

I hope this makes sense.... I used a translator.
 
HK af
70622542.jpg

ak47
54088404.jpg


AK47, lemon skunk
43514929.jpg
 

PioK

Member
tak tak ... czeka nas piekna jesien ;] ;]

IMGP9369.jpg


ja mam tylko taka prozbe abyscie zmniejszali swoje fotki .... 800pix w zupelnosci wystarczy ... nie kazdemu zapierdziela lacze
 
A

ares420

Przykleiła się :D

Tak pozatym to palenie się skończyło i jutro idę po Snow White 65 dzień od kiełka.

picture.php
 

lipasss

Active member
oj jak zwykle masakre bedziesz miał w boxie za 3 tygodnie :D

snv31188.jpg

snv31184.jpg

Cindy x Vicy = bardzo smaczne palonko jestem po teście topa i jest pozytywnie juz teraz :)
 
P

passionman

Czesc poszla pod sekatorrr juz. narazie kuruje sie w sloiku.


picture.php


picture.php


nastepne cuty raczej dopiero na koniec miesiaca, moze poczatek pazdziernika. w kukurydzy dochodzi sativa monstrum + kilka innych miejscowek mocno oskubanych przez dziczyzne. zaluje teraz, ze popieprzylem wszystko przy wysadzaniu bo liczylem na jakies kolorki a wyglada na to, ze zarowno shamany jak i purple peace cos wpierniczylo. tak czy inaczej troche dobrego palenia na chlodne dni bedzie. nie zebym popadal w samozachwyt ale wymiatamy wszyscy :D do boju zielona Polsko!!! :woohoo:

p.s. setny post - trzeba to opalic ;)
 
D

dEv-9

Siemanko
Powiem wam ze nie jestem zadowolony, ale tez nie bede narzekal bo moglo byc gorzej.
I jak zobaczylem co wy wyhodowaliscie to az glupio mi wstawiac te fotki :yoinks:
Jedna z 3 miejscowek ale 2 pozostale to zdjec nie bede dawal bo jeszcze wieksza kiszka po 2 roslinki na krzyz.


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Dobrze chociaz ze wiem w czym moj problem, w ziemi na miejscowce hehe:D
W nastepnym roku lepiej sie postaram. W tym jeszcze cos wrzuce. Pozdro dla sluchaczy:)
 
Top