What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

cze ekipa ;)
no az milo patrzec... zielono w ch...j zielono :D, mam nadzieje ze moje PP tez ladnie ida, juz ze 3 tyg ich nie widzialem... ale dzis jade. Niedzwiedz 4@ll i dam updata jak tylko dotelepie sie do domu po wypadzie... kurna zona mnie dla skokow porzucila... ;( zamiast ze mna to na strefie caly czas siedzi...
wszystko uzaleznia.. ja siedze na nonstopie z glowa w boxie a ona z glowa w chmurach :p

pozdr

PS: jesli ktos jest pilotem i posiada cos miekkiego co lata.. moze byc cokolwiek co uniesie pilota i mnie na powyzej 3000ft. /skrzydlo, lotnia, ppg..ect to prosze o kontakt... BASE zapraszam
 

Kanaba

Member
PioK, ależ piękna i duża ta Twoja PP mmmm super. Też miałem PP w poprzednim sezonie i w tym czasie rok temu była sporo mniejsza a wyrosła na na 3 metry i zebrałem z niej ponad 300g. Więc życze powodzenia! pilnuj, zabezpieczaj... oby do końca bez problemowo i będzie gigant! :rasta:

Wszyscy zajebiście jedziecie, powodzonka! niedługo zarzuce kilka fotek z mojego ogródka.

PP 07'





pzdr!
 

jaca30z

Member
Kolobrzeski said:
Piok ta PP az tryska zdrowiem:) ogolnie wszyscy :respect:

Jaca zaciekawila mnie jedna z Twoich roslin, ktora drugie pietro lisci ma trojpalczaste, to w sumie rzadkosc... to jakas konkretna odmiana? :wave:

Jest to albo Easy Sativa albo MarocxNL
 
A

ares420

A mi w trochę spóźnionym outdorze rośnie LR#2 i outdoor mix
:rasta:








Ta największa roślinka to około tygodniowy LR#2





A tu jeszcze dzisiaj wsadzone kiełki do ziemi i już zdążyły się wybić :D
 
C

Ca2

Porównanie zbioru Low Ryder Out i tymi co dochodzą in od 2 dni 24/0

Ten duży outowy był do zakwitu pod lampą na 12/12



Maluch za dnia okazał się brudny a nie fioletowy ;D nocą w świetle wyświetlacza lcd zdawał się być fioletowy.




Jak dla mnie odmianka pod lampy pasuje.. choć ustanowił bym granice do 150W bo powyżej to już można wyciągnąć konkretniejsze plony w czasie nie tak odległym jak by się zdawało. Startując 12/12 większość odmian pokaże jajca w dwa tygodnie a sunie się powyciągają do 30cm na luziku w kolejne 2 tyg i pozostanie odczekanie 7-11 kolejnych tygodni. Co daje 77-105 dni. Więc na luzie można mieć 3-4 harvesty w roku. Te Out LR spale pewnie jednego dnia ;D i zapewne dopale coś innego stuffu bo mi będzie mało ;D A karzełek innej odmianki styknął by na dobry tydzień albo i lepiej.

BTW: na forum teraz będzie mnie mniej z racji zakończenia in. Ale jeszcze mam kilka drobin na out więc conieco podkoloruje jeszcze ;) Życzcie powodzenia abym od stycznia już wymyślił jakąś kastę na box. Arsenał nasion mam srogi teraz... więc pewnie poleci kilka odmian jednocześnie.
 
K

Kameleon

Dobra moi dordzy. Trafiłem w chujową porę bo akurat HPS był włączony, a w dodatku zdjęcia były robione telefonem, który akurat był pod ręką.
Tak czy inaczej wychodzę z założenia, że lepszy rydz niż nic więc wklejam

Roślinki teoretycznie powinny być 14 czerwca ścinane. No ale jeszcze sporo im brakuje. Osobiście oceniam, że jeszcze ze 2 tygodnie. Uprawa wygląda średnio bo pieprzone wentylatory są 2x mniej wydajne niż te które się ropieprzyły. Pozatym szczyty trochę popaliło podczas awarii no ale... Dałem 2 x 600W właśnie po to, żeby móc sobie pozwolić na pewne straty przy zbiorach ...
Temperatura przy szczytach 33stopnie więc trochę za dużo. No ale zrobimy z najlepszych okazów rewega i wtedy sprawdzimy ich pełną moc.

Najlepsze sztuki to dwa krzaki Delirium i ze 3 sztuki ECSDxNYCD. Na pewno będzie reweg i w następnym wcieleniu pokażą nam 100% swoich możliwości.
No jeszcze zajebisty był AK48 x K2 ale niestety się shermił. Tak czy inaczej niedojrzały pachniał, wyglądał i robił nie najgorzej...


Pozdrawiam wszystkich którzy przyczynili się do tej uprawy. W lipcu trzeba bedzie sie gdzies spotkać i zjarać parę batatów.

Na pierwszym zdjęciuy jest Delirium z fajną struktórą topów. A największe bataty to są diesle (te przy końcu naprzykład) i tam w środku delirium właśnie




 
Last edited:
G

Guest

to ja tez pokoloruje odrobine!!
oto dwie moje piekne panie z ktorymi jestem zwiazany emocjonalnie :eek:)
49823P1010535-med.JPG

49823P1010540.JPG
 
Last edited:

rberciol

Member
No no ladnei wam idzie. Ja jeszcze nei wszystkie wysadziłem a nawet wykiełkowałem + mam zamiar zrobić jeszcze dwa spoty więc trochę roboty jest i się jeszcze zapowiada. Mam nadzieje, że najważniejszą robotę skończę w środę, a całość w przyszłym tygodniu :) Opisz co i jak:

1 spot w brzozach. Roślin 15 + 14 LRów. Na razie rośnie 11 LRów i 8 roślin (1 x maroc od P. 2 x ES od P. 2x Durban od P i 2x Mexican Sativa x DP x Shaman i Sativa Spirit.

Dojdą tam jeszcze 2x sativa spirit, 3x eroc x deep chunk. 3x deep chunk x c99

Spot #2 - przy jeziorku na duużej łące (niektóre dopiero się moczą, a nie które siedzą w boxie w postaci sadzonek
4 x Nothern Light,
2 x Durban,
2x Danish Landrace 1,
2 x Danish Landrace 2,
2x Danish Landrace 3
3x Skunki by Chł.
3 x Maroc
2 x Easy Sativa by P.

Spot #3 i Spot#4 jeszcze nie wiem :)

Trzymajcie za mnie kciuki, jak ja za was trzymam :D
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no niezle koledzy dajecie w tym sezonie,hehe
aby nam wszystkim wyroslo tyle ile kwiatki potrafia same dac,hehe

ja w tym roku skromno posadzilem troche kwiatkow. czasem zaduzo pracy i nima na to wszystko czasu. mysle ze za pare dni zrobie jakies zdjecia z out.

a i w indoor jest umnie wielka zmiana,hehe poprostu wyprowacka do nowego miejsca. mam troche piepszenia no i pszenoszenie zywych kwiatkow to nic ciekawego,hehe jeszcze troche ,i do normy bardzo blisko.

664IMG_6394-copy.jpg


peace
 
G

Guest

:wave:

Woooohoo :D W tym roku widze, ze jednak jest nas coraz wiecej i wiecej hehe!Tak trzymac! Pieknie sie zieleni oj pieknie!!!:D

U mnie wszystko sie jeszcze cisnie z braku czasu nie mam kiedy zrobic desantu...ale pojawily sie prawie same panie:D(no dwa earlydogi sie nie okreslily, ale stawiam tez na female , jest dobrze...hehehe )...
hm jakies niedobory tez sa, ale koryguje...:D

tak na szybko...
1686361-med.jpg



klon g13xww z ktorego chyba zrobie jakis public spot:D albo komus podaruje...
1686371-med.jpg


no i nowe tez pna sie ku Sloncu!:D
1686381-med.jpg


pozdrawiam i powodzenia zycze! :D
 
Last edited:
G

Guest

Krotka pilka :D Czy oplaca mi sie fimowac maroca?
No i jaki wynik na jutro obstawiacie? :D
Ziomki pieknie tu kolorujecie!

22188HPIM6869.jpg


pzdR! :wave:
 
G

Guest

lecimy sobie panowie!!! oto moja rewegowana dziewczyna Passion#1! rozrasta sie w zaskakujacym tepie, a najlepsze jest ze zaczela juz kwitnac az sam jestem zaskoczony:eek:) zapowiada sie wczesne bufanko
49823DSC00259.JPG

49823DSC00257.JPG

49823DSC00255.JPG

49823DSC00254.JPG

Shaman z Niemcami lecimy sobie 1-0 a pozniej fiesta :jump:
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
@Shaman dostaniemy po ryju...proste. Moze to malo patriotyczne ale nie ma co zyc złudzeniami.
 
G

Guest

Tommekk18 said:
jak na indice ma bardzo waskie liscie

Tak to już z passionami jest. Wyglądają na sativkę a jednak to indica.
Jeden z moich ubiegłorocznych:

 
Last edited:
C

Ca2

Durban sativa... a często po fotach widać bardzo szerokie kapuściane liście. Jack Horror rośnie jak wyciągnięta indyja a kopie czystą sativą. Cross G13xWW z Sour Dieslem wyszedł zajebiaszczo sativa pheno... design zgadza się totalnie z tym jak ziółko klepie. Wiara mi marudzi, że się dobrze skuli ale nie jest mega pipa... później słysze, że przejarali 3 siatki... ale tak to jest z sativami...ciężko się nimi przejarać.
 

Kolobrzeski

Member
Elo elo.
Wczoraj zebralem pylek z LR'a, jest juz przechowywany w zamrazalniku:)
Tak sie zastanawiam... chyba zapyle nim Big Buda... a moze Skunka, jesli wyjdzie panienka. Jak myslicie, ktory crossik lepszy? A moze jeszcze inaczej: Big Bud x Skunk? :D


A co do Passionow, to wygladaja jak rasowe sativki, to moj zeszloroczny:



:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top