What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

wdr

Active member
Veteran
siema z rana:) jak wszyscy tak jadą to i ja coś zarzuce:)

to moja wdówka, mniej więcej 3 tydzien flo, niestety pewnie nie dojdzie do końca bo 1 lipca wyjeżdzam na dwa tyg. i nie moge jej zostawić samej.

zastosowałem ciekawą technike fim o której czytałem na innym forum, dzięki niej pojawiły się nie dwa tylko trzy szczyty,a prawde mówiąc to cztery ale jeden mniejszy troche mniej zauważalny na zdjęciach. Jak będe w lepszej formie psychicznej:) to opisze na czym to polega a narazie foty.






na tej focie widać też kiełkowalnik, a w nim czeka na wyjście z ziemi 10 early misty x lorwyder- spóźniony out.












peace :rasta: :wave:
 
G

Guest

Witam panowie!! no,no widze ze wszystkim sie ladnie zeleni!!
oby tak dalej! NIE PRZESTAJEMY!!

A OTO KILKA PASSIONOW Z KLONOW!! Z DNIA NA DZIEN SA CORAZ WIEKSZE, AZ MILO PRZY NICH POSIEDZIEC...:eek:)

49823DSC00258.JPG

49823DSC00242.JPG

49823DSC00243.JPG

49823DSC00248.JPG

49823DSC00250.JPG
 
Last edited:
G

Guest

i cos odemnie
biedny maroczek, dostaje ciezki trening

12125m.jpg



wdr po co bedziesz pisal ;)
12125FIM00000.jpg
 

wdr

Active member
Veteran
ten fim co ja zastosowałem to nie jest ten zwykły:)

mam nadzieję że każdy na tym forum wie co to FIM bo to podstawa chyba.
W tym moim troche innaczej się to obcina i musi być odpowiednio upiętrzona roślina, szkoda ze niema już tej stronki bo tam tam to było fajnie pokazane, a niewiem jak to opisać tak żebyście załapali ocb. Może ktoś to stosował? Taki fim po którym szczyt nie robi się podwójny a potrójny (oczywiście nie zawsze się udaje ale często).
 
G

Guest

mi sie kiedys tak udało :) fajna sprawa heheh. ale to byl przypadek i nie mam pojecia jak to celowo zrobic. poprostu urwalem stozek i jakos wyrosly 3 odgalezienia. magia? jednak nie :) przybliz nam tą technike wdr. :wave:
 
G

Guest

a to jest jakis inny fim? dla mnie fim to fim - przycinanie w uzyskaniu minimum 3 nowych odgalezien, mi sie kiedys udalo przyciac ze byly 4
a nawet z tego co widzialem na for mozna miec 8
fimem nie jest sciecie calego stozka i masz dwa odgalezienia
ta fota tez moze pomoc
cuts0000.jpg


23935P7290190.JPG
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran


przycinamy standardowo szczyt, odgałęzienie zaraz przy nim, i jedną z gałęzi bliższych- podobno to patent stosowany jest przez marokańskich growerów, po takim zabiegu roślina ma kilka bodźców żeby wydać pare szczytów, u mnie wydała trzy duże i czwarty mniejszy.
Po zabiegu przez tydzień u mnie wogule nie rósły te miejsca gdzie ją przyciełem, za to niższe partie miały znaczne przyrosty. Ale po tym tygodniu szczyty rosły w zaj...tym tempie.

pozdr :rasta: :wave:
 
G

Guest

ciekawe, napewno zastosuje to w tym roku.... ja tam zawsze tak przycinalem ze mialem dwa odgalezienia. dzieki karma dla was chlopaki, wdr "You must spread some Reputation around before giving it to wdr again." :wave:
 
G

Guest

no ciekawa rozkminka z tym fimem! też jak robiłem zawsze miałem dwie odnogi! cały czas się człowiek czegos uczy :D napewno wypróbuję! ale to dopiero na jesień jak uruchomię indoorka

a żeby nie bylo tak pusto,wrzucam takiego oto pacanka :canabis:

49823DSC00280.JPG
 
Last edited:
G

Guest

Zielonooooo...!

Maroc


Erd/ES


Early Durban


Ten ostatni jak widac mutuje ale moze cos z tego bedzie
Poza tym mam jeszcze pare zdrowych ED wiec sie nie martwie
No i SK1 x V x [Sm x WW] x R w r e s z c i e wychodzi z ziemi
Teraz szykuje ostatnia porcje dunskich genow do wysadzenia ;]
Jak zwykle zaczynam najpozniej hehe..
Aaa.. uwazajcie na zwierzaki! Wczoraj sploszylem sarenke co sie krecila kolo spota
Uciekajac potknela sie o kanister z woda ^^ pzdr!
 
Last edited:
G

Guest

Hello everybody :D Ładnie lecicie z outem, troche w tyle chyba jestem :p
Dzisiaj wkońcu sie zebrałem i wybrałem na miejscówke :D

Maroc:
Pierwszy dołek


Drugi dołek



OutMix:



Easy Sativa:

Pierwszy dołek:




Drugi dołek:







Trzeci dołek:



Czwarty dołek:



I tutaj cosik co panowie obgadywaliście wcześniej 3 szczyty :p z tym że ja nie robiłem nic przy tym, naturalny fim, coś musiało urwać szczyt i prosze wyrosły 3 na tak małej roślince :D



I następny dołek, takie małe posiadam 2 szt. niewiem czemu, a są w takich samych warunkach jak pozostałe :p



Oczywiście wszystkie roślinki z pestek od Pana P. !!! Wielkie Pozdro !!! Dzięki ! :headbange:

Edit: wybaczcie jakość fotek, ale robione telefonem :( bo niemam narazie cyfrówki, troche kolory pozmieniało na jasne, ale lepsze takie niż żadne :D
 
Last edited:

kazuya20

Active member
Witam jakies planty u mnie rosną foty up jutro mam do rozdania 4 żarówki 250 W nie jestem w stanie sprawdzic czy działają ponieważ nie mam układu do nich wyglądają na mało użytkowane jak ktoś chce to pm dostaną 2 osoby po 2 szklanki :wave: :wave:



 
G

Guest

@Dekadan - o starenki jak ja ci tego kawalka trawnika zazdroszcze ;).. ale juz nie dlugo, juz niebawem... hehe
@BigWorm - ZAJEBISCIEE!!! MutatisMutandiGigant czym ty go karmisz? i na litosc boska czy masz pile spalinowa do harvestu, bo jak tak dalej bedzie rosl to niezly redwoods z niego wyrosnie :D

tez chcialem dzis spot3 odwiedzic ale jestem z-ebany i dotego burza piaskowa mi lata po pokoju nie dajac nic zrobic heheh...

@kazuya - jak nie bedzie potrzebujacych to w slusznej sprawie sie zaopiekuje ;)

pozdr4@ll

@gruby - :) dobry, dobry patent ;) zawsze podziwiam tych co maja serce i talent do takich konstrukcji.. (podobny system Arena kosztuje kolo 10tys) a samemu mozna go zlozyc za max 1500pln
 
G

Guest

@dekadan - trawnika ci zazdroszcze :) no ogrodka sie znaczy zieleni przydomowej, wlasnej dzialki, ziemi, pola, pola konopi, ja tu po chaszczach jakis biegam, na czaszy w lesie ladowac musze, na rowerze 15km w jedna strone do najblizszego spota.. a ty proszeee. :) ogrodek, szczesliwy moj ty bracie :)
pozdr.. druga burza piaskowa nadciaga :D
 
O

OrganicShowmen

Poufne wiadomosci czytam sobie z waszej rozdawanej mi Reputation. Dzieki za takie opinie, rzeczywiscie jestem lekko do tylu, ale nadrabiam szybko [powiedzmy ze raczej roslinki szybko nadrabiaja] Jesli pogoda sie taka dalej u3ma to bedzie naprawde kolorowo niedlugo tutaj. Na razie nie mam sie czym pochwalic jedynie iloscia potworkow jakie mi wykilkowaly i pieknie rosna. Cala moja tegoroczna armia cannabis jest na pierwszym zdjeciu na drugim przedstawicielka rodu z Amsterdamu, early pearl. Na razie najladniej rosna wlasnie early i kilka outdoor mixow. Reszta z mojego wlasnego outdoor mixa szybko nadgania i rowniez pieknie sie uwija. podlewam co kilka dni bo na razie nie ma znakow na zmiane pogody. Zastanawiam sie kiedy nadejdzie deszcz. Wielu growerow sie ucieszy bo narazie zaaplikowane na veg nawozy nie moga zaczac dzialac w tej suchocie. Ja na razie podlewam czysta woda w tym stadium, ale juz niedlugo [Plagron zaleca Terra Vega od 2 tyg. zycia] zaczne stosowac nawoz. Dodatkowo z Plagronem sypne mineralnie troszeczke poniewaz nie bede mogl sie powstrzymac aby przyspieszyc im wzrost.

:D:yes:



:rasta:pozdro pes
 
G

Guest

pes wlasnie ma nadejsc za jakis czas lekkie ochlodzenie i deszcze.... bedzie dobrze :) ja ostanie dwa planty nawozilem jak tylko kielki wyszly :bashhead: ale tylko delikatnym mixem nawozow... i maja sie dobrze...
 
Top